id: dg2u2e

Rozbudowa stadionu KS Grunwald Budziwój

Rozbudowa stadionu KS Grunwald Budziwój

25 000 zł z 25 000 zł
100%
zakończona 31.08.2020r
91 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • Magiczna kwota 20 000zł została przekroczona! Dzięki wpłatom na konto Klubowe oraz lipcowym składkom członkowskim pozostało do zebrania 4 350zł. Sprawa wykupu gruntów przebiega pomyślnie...jednak do końca zrzutki pozostało tylko 14 dni.

  Damy radę?qe47511c26ead128.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kolejny próg 15 000zł przekroczony! Zbieramy dalej!


  Dorzucicie się?????


  Zachęcamy do wpłat lokalnych przedsiębiorców, którzy mogą odliczyć darowizny w firmie!


  Razem tworzymy Grunwald⚽️

  ae0eea5d57803da9.jpeg

  Czytaj więcej
 • 10 000 zł zebrane w ciągu dwóch tygodni! Serdecznie dziękujemy! Zbieramy dalej - prosimy o zaangażowanie się w akcję!ted8436fde55ecd1.jpeg

  Czytaj więcej
 • g7be7697f1c1687d.jpeg 5 000 zł zebrane w ciągu pierwszych 5 dni zbiórki! Serdecznie dziękujemy i wierzymy, że nasz cel zostanie osiągnięty!

  Nie bądźmy obojętni, nie liczmy na innych - WSZYSCY TWORZYMY GRUNWALD!

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Teraz albo nigdy!

Po wielu miesiącach starań związanych z zapewnieniem dojazdu na stadion oraz poszerzeniem boiska Grunwald Budziwój wynegocjował z właścicielami sąsiednich działek warunki pozyskania gruntu.

Każdy kto odwiedził stadion przy ul. Studzianki 11 mógł zobaczyć naszą bazę sportową, która na przestrzeni lat ulega systematyczniej poprawie.

W ostatnich latach postawiono pomieszczenia szatniowo-sanitarne, wykonano ogrodzenie i oświetlenie boiska treningowego, nawodnienie oraz odwodnienie oraz realizowana jest stała pielęgnacja płyty boisk - co można zaobserwować na własne oczy.

Obecnie w toku postępowań jest także projekt w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020, które dzięki Państwa głosom dostał się do grona zakwalifikowanych do realizacji, polegający na wykonaniu ogrodzenia od stron, które w przyszłości nie będą zmieniane oraz na postawieniu nowej trybuny sportowej na wzór już istniejącej.

Aby móc realizować kolejne zadania konieczne jest poszerzenie obecnych granic działki stadionowej. Obecne wymiary boiska 90x45m są minimalnym wymiarem boiska pełnowymiarowego. Aby móc grać w Klasie Okręgowej, o którą dzięki dobrym wynikom w ostatnim czasie walczą zawodnicy pierwszej drużyny, wymagany obszar gry wynosi 100x55m.

Wszyscy wiemy jak problematyczny jest wjazd na sam obiekt. Planowana inwestycja przy wsparciu Miasta Rzeszów przewiduje także dogodny wjazd na stadion (droga 5m), a w przyszłości miejsca parkingowe. Nasz stadion jest obiektem imprez kulturowych na Osiedlu Budziwój, na którym odbywały się i mamy nadzieję, że w przyszłości będą się odbywać lokalne imprezy masowe. Pragniemy, aby w jeszcze lepszych warunkach móc się na nich spotkać i wspólnie bawić.


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jest to wygodny termin na jakiekolwiek zbiórki...ale mając na uwadze dotychczasowe wsparcia społeczne liczymy, że nam się uda! Chcemy dotrzeć do wszystkich grup społecznych związanych z naszym Klubem. Zachęcamy kibiców, sponsorów, obecnych i byłych zawodników, rodziców dzieci uczęszczających do naszej Szkółki oraz ich rodziny, lokalnych sympatyków piłki nożnej, firmy i instytucje propagujące zdrowy styl życia do wsparcia naszej inicjatywy.

WSZYSCY TWORZYMY GRUNWALD, WSZYSCY GRAMY DO JEDNEJ BRAMKI!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 91

Ł
Ł.M
2 100 zł
W
www.miejskiezacisze.pl
2 000 zł
MK
Monika Kubicka-Frendo
1 600 zł
GN
Grzegorz Niedziałek
1 200 zł
Ż
żyleta
1 000 zł
Ż
żyleta
1 000 zł
P
Przemek P.
1 000 zł
ZG
Zenon Głodowski
1 000 zł
G
Grunwald Budziwój
800 zł
 
Dane ukryte
800 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

705 130 zrzutek

i zebrali

474 953 178 zł

A ty na co dziś zbierasz?