id: dgnpw2

Spełnienie marzenia Olivera

Spełnienie marzenia Olivera

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 005 zł
z 3 000
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 033 726 zrzutek i zebrali 1 098 819 083 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dawno, dawno temu w odległej Galaktyce… Stop! Wcale nie tak dawno i nie tak daleko. Zacznijmy jeszcze raz. Myśleliście, że jak Imperium upadnie Ciemna Strona usunie się w cień? Nic bardziej mylnego. Wróciła i jest groźna jak nigdy dotąd. Wyobraźcie sobie jednoczesną walkę z Lordem Vaderem, Darthem Maulem, Hrabią Dooku i Generałem Grievousem. Tylko jeden Jedi od kilku miesięcy daje radę stawić im czoła. Oliver dzień w dzień chwyta za swój miecz świetlny i odpiera ataki ciężkiej choroby onkologicznej. 


o78d19fb4b4ab3f9.png

Choć ma dopiero 3 lata, Moc jest w nim silna. Wie, że liczy się zaangażowanie i wewnętrzna siła. Yoda dał radę unieść X-Winga, Oliver zwalcza chorobę. W trakcie jednej z ostatnich bitew przekazał rebeliantom tajne plany mogące pomóc przywrócić pokój i wolność w całej Galaktyce. Nasz młody Jedi zajrzał w głąb siebie i stwierdził, że jego największym marzeniem jest komputer stacjonarny z kierownicą. Zaiste cudowny umysł dziecka jest.


Dzięki nowemu sprzętowi pokona nudę w szpitalnych murach i poczuje się jak prawdziwy bohater! Żeby spełnić to marzenie potrzebujemy Waszej pomocy, jesteście naszą jedyną nadzieją. Przyłącz się do ruchu oporu i uratuj Galaktykę! 


***

Fundacja Mam Marzenie od prawie 17 lat spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu. Poprzez swoją działalność chcemy dostarczyć Marzycielom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. 


Oliver jest naszym Marzycielem, choruje na chorobę onkologiczną. Uwielbia kolor żółty i jest ogromnym wielbicielem traktorów! Jego największym marzeniem jest dostać własny komputer stacjonarny z kierownicą.


Więcej o Oliverze można przeczytać na naszej stronie internetowej.Do zbiórki użyto motywy z serii filmów Star Wars © The Walt Disney Company

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Wpłaty 47

 
Dane ukryte
130 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AC
Anna Chocińska
40 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
4 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!