id: dgunnf

BEZPŁATNA POMOC LEKARSKA

BEZPŁATNA POMOC LEKARSKA

3 498 zł 
z 100 000 zł
3%
zakończona 02.06.2020r
33 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Celem mojej zrzutki jest zorganizowanie bezpłatnej pomocy lekarskiej osobom, które mają problem z dostępem do swojego lekarza, są nieubezpieczone, lub potrzebują pomocy dla osób bliskich, a z różnych powodów nie są w stanie sami jej im zapewnić.


Wraz z mężem uruchomiliśmy w mediach społecznościowych inicjatywę Bezpłatna pomoc lekarska, tak po prostu, z dobrego serca i chęci pomocy. Udostępniliśmy nawet prywatny numer telefonu dla ułatwienia kontaktu z lekarzami.


Początkowo zamierzaliśmy kierować pomoc do mieszkańców Łodzi i okolic. Wierzyliśmy, że to, co jesteśmy w stanie zaoferować w ramach naszych działań, będzie stanowiło rozwiązanie problemów większości z nich. Aktualnie z pomocy, korzysta kilkadziesiąt osób dziennie. W pierwszych dniach akcji otrzymaliśmy ponad 1000 smsów z prośbą o poradę. Szybko okazało się, że udostępniony numer telefonu przekroczył nie tylko granice Łodzi, ale i województwa.


W pewnym momencie sami znaleźliśmy się w kłopocie. Stanęliśmy przed dylematem jak obsłużyć tak dużą liczbę potrzebujących. Nasze zaplecze nie było w stanie temu sprostać. Zrobiliśmy burzę mózgów i w końcu ktoś rzucił hasło: zróbmy zrzutkę i postarajmy się o dodatkowe ręce do pracy!


Okazało się, że jest mnóstwo ludzi, którzy z różnych powodów nie mogą liczyć na bezpłatną opiekę zdrowotną w naszym kraju lub mają do niej utrudniony dostęp. Dla nich procedury są bezlitosne. Swoimi działaniami wypełniamy tą lukę – dajemy im realną, bezpłatną pomoc lekarską!


Jesteśmy dostępni, przede wszystkim, pod numerem telefonu: 504-506-112

oraz jako grupa na Facebook'u: BEZPŁATNA POMOC LEKARSKA


Dołączają do naszej akcji kolejni, chętni do pomocy lekarze. Planujemy uruchomić z nimi spotkania w postaci webinarów oraz sesji live, aby jeszcze bardziej ułatwić jak największej liczbie ludzi dostęp do rzetelnej informacji medycznej. Niestety nie każdy może nas wspierać zupełnie za darmo, nie wszystko też damy radę zrobić z własnego budżetu.


Wspólnie możemy zdziałać naprawdę wiele – dołączcie do nas!

Jeśli jesteście w potrzebie, skorzystajcie z naszej pomocy. Przekazujcie informacje o nas tym, którzy mogą jej potrzebować. Udostępniajcie nasze posty, naszą grupę oraz wspomóżcie nas finansowo. Każda kwota jest ważna!

To nie są tylko pieniądze – dla nas to Wasza gotowość, Wasze serce!

A dla tych, którzy dzięki Wam skorzystają z bezpłatnej opieki lekarza, to realna pomoc!
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 33

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 688 zrzutek

i zebrali

807 821 910 zł

A ty na co dziś zbierasz?