id: dgzrb7

Pomóż nam przywrócić GODNOŚĆ ŻYCIA DARIUSZA choremu na szybko postępujący nowotwór, który jest w trudnej sytuacji życiowej !

Pomóż nam przywrócić GODNOŚĆ ŻYCIA DARIUSZA choremu na szybko postępujący nowotwór, który jest w trudnej sytuacji życiowej !

Nasi użytkownicy założyli 1 037 986 zrzutek i zebrali 1 109 065 746 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dobro jest dobrem tylko wtedy, gdy nie wartościuje i jest bezwarunkowe !


Dariusz jest przemiłym mężczyzną, któremu los nie sprzyjał. Kilka miesięcy temu zachorował na złośliwy nowotwór przełyku i żołądka. Niestety nie kwalifikuje się do leczenia z powodu zbyt osłabionego organizmu. Dariusz podjął walkę o własne życie ale potrzebuje Twojej pomocy. Z każdym dniem jest coraz słabszy, wymaga codziennej opieki, nie jest w stanie sam funkcjonować. Żyje w bardzo złych warunkach mieszkalnych, nie mając środków do życia. Mieszkanie nie posiada łazienki, nie ma też dostępu do bieżącej wody, która została odcięta z braku pieniędzy. Światło Pan Dariusz odzyskał dzięki dobrym i życzliwym ludziom z wioski. Niestety sam nie jest w stanie poradzić sobie z dalszymi rachunkami. W mieszkaniu nie ma centralnego ogrzewania, palenie odbywa się w piecyku szamotowym. Przeszkodą na drodze do normalnego i godnego życia Dariusza stały się obecnie ograniczone fundusze Pana Dariusza, który nie ma nawet renty, stąd nasz apel do Was o wsparcie.


Pomóżmy Dariuszowi przetrwać ostatnie chwile godnie jak każdy człowiek. Okażmy wsparcie i dobre serce osobie potrzebującej. Tylko z Waszą pomocą Pan Dariusz będzie mógł nie martwić się co przyniesie mu jutro...

Prosimy serdecznie o najdrobniejsze wpłaty - każda kwota ma znaczenie !

Z góry dziękuję za życzliwość.

Pozdrawiam serdecznie

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!