id: dj3d8n
ZBIERAMY NA „LODÓWĘ”😊 i zamrażalkę!
ZBIERAMY NA „LODÓWĘ”😊 i zamrażalkę!
Opis zrzutki
W naszym domu Fundacji TROSKA przyjmujemy coraz więcej osób! Przywożą one ze sobą smaczne jedzenie i tutaj pojawia się problem! Nie mamy dobrej lodówki! Rozwiązaniem jest znalezienie osób o dobrym sercu, które pomogą nam zebrać pieniądze na nową LODÓWĘ, która będzie wstanie pomieścić dużo jedzenia! Oprócz dobrej lodówki chcemy też zakupić małą osobną zamrażalkę z 3 szufladami. Ewentualna nadwyżka zostanie przeznaczona na cele statutowe.
Pomożesz nam spełnić nasze marzenie? (www.fundacjatroska.pl)
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Watacha!
Pozdro dla ks. Piotra i chłopaków!