id: dj3d8n

ZBIERAMY NA „LODÓWĘ”😊 i zamrażalkę!

ZBIERAMY NA „LODÓWĘ”😊 i zamrażalkę!

 
Fundacja Troska

Opis zrzutki

W naszym domu Fundacji TROSKA przyjmujemy coraz więcej osób! Przywożą one ze sobą smaczne jedzenie i tutaj pojawia się problem! Nie mamy dobrej lodówki! Rozwiązaniem jest znalezienie osób o dobrym sercu, które pomogą nam zebrać pieniądze na nową LODÓWĘ, która będzie wstanie pomieścić dużo jedzenia! Oprócz dobrej lodówki chcemy też zakupić małą osobną zamrażalkę z 3 szufladami. Ewentualna nadwyżka zostanie przeznaczona na cele statutowe.

Pomożesz nam spełnić nasze marzenie? (www.fundacjatroska.pl)

Komentarze 2

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez