631 133 zł 
z 100 000 zł
631%
9 dni do końca
5002 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Hej,

Jak wiecie już z naszego nowego odcinka wspólnie z Fundacją Historia Vita zakładamy zbiórkę, by cały czas nieść pomoc dla Ukrainy. Początkowo myśleliśmy, że sami zrobimy kilka kursów dowożąc jedzenie dla najbardziej potrzebujących, ale szybko przekonaliśmy się, że warto działać wspólnie.


Dlaczego akurat ta Fundacja?

Od początku naszej wyprawy towarzyszył nam Przemek (ziomek ze zdjęcia), który doradzał, ogarniał papiery i dzielił się kontaktami. Dzięki niemu poznaliśmy Wojtka, Magdę, Igora, Daniela, Adama, Łukasza, Sebastiana, Tomka - ludzi, którzy rzucili/wzięli urlop w swoich pracach, by pomagać za darmo. Ich zaangażowanie sprawiło, że poczuliśmy, że jesteśmy w odpowiednim miejscu i czasie.


Co jest potrzebne?

Lista potrzeb jest długa i zmienia się z dnia na dzień. Stale potrzebna jest żywność, leki, środki higieny, produkty dla dzieci. Obecnie mamy też informacje, że potrzebne są rzeczy techniczne - szczególnie powerbanki, ciemne ubrania i śpiwory. Mamy fajną ekipę, ale żeby działać potrzebne są też środki na paliwo.


Gdzie to dostarczymy?

Kierunki są różne i zależą od potrzeb na dany moment. Ogólnie działamy w całej Ukrainie, ale np teraz na pilnie potrzebna jest żywność i leki dla ludzi z Mikołajewa i Charkowa. Mamy kontakty w całym kraju, a towaru nie oddajemy we Lwowie. Docieramy do ludzi, którzy realnie potrzebują pomocy.


Jak się rozliczymy?

Fundacja na swoim facebooku (https://www.facebook.com/historiavita) będzie prowadziła rozliczenia, a my nagramy krótkie podsumowanie na co poszły środki (udostępnimy je na facebooku bądź na instagramie planeta_abstrakcja)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 5002

MM
Marcin Muszyński
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
300 zł
KN
Kacper
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 161

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

853 980 zrzutek

i zebrali

741 119 593 zł

A ty na co dziś zbierasz?