id: djd3hz

Remont Tarnowskiego Centrum Równości

Remont Tarnowskiego Centrum Równości

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 239 838 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Praca w Tarnowskim Centrum Równości idzie pełną parą! 💪

  Pierwsze przymiarki muszli już za nami- hydraulicy spisali się na medal!🏅 teraz pozostaję nam ostatnia prosta z wykończeniem toalety i reszty lokalu by móc zająć się działaniem na rzecz lokalnej społeczności! Nie możemy się doczekać wspólnych pokazów filmowych, dyskusji, warsztatów i spotkań.


  Właśnie teraz Wasze wsparcie jest szczególnie ważne!

  Do celu zostało nam jeszcze trochę - meta już pojawia się na horyzoncie!

  lGVxsfDkAjer1nGh.jpgBhME04Q18dXRpk4J.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Z ogromną radością chcielibyśmy Was zaprosić do współtworzenia nowego rozdziału historii równości w Tarnowie. Nasza organizacja pozarządowa, zajmująca się promowaniem inkluzywności, tolerancji, równości i praw człowieka, ogłasza projekt remontu nowopowstającego Centrum Równości.

Centrum Równości będzie miejscem otwartym dla wszystkich osób, niezależnie od tożsamości płciowej czy orientacji seksualnej. To przestrzeń, w której będziemy dążyć do eliminacji wszelkich form dyskryminacji, tworząc społeczeństwo oparte na wartościach równości i szacunku.


fS5RstltncaUUpst.png


Aby zrealizować ten ambitny projekt i działać zgodnie z promowanymi przez Nas wartościami inkluzywności potrzebujemy Waszej pomocy! Obecnie jesteśmy w trakcie zbiórki funduszy na remont i dostosowanie przestrzeni Centrum Równości do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Każdy wkład, niezależnie od jego wielkości, przyczyni się do stworzenia bezpiecznej i inspirującej przestrzeni dla społeczności LGBT+, jak również dla wszystkich sojuszników i sojuszniczek.

Każda kwota, nawet najmniejsza, przyczyni się do osiągnięcia naszego celu i otwarcia Tarnowskiego Centrum Równości dla lokalnej społeczności. Działamy transparentnie, a każdy przekazany grosz będzie przeznaczony na remont i dalszą działalność Centrum, a kwoty wykraczające poza podstawę zbiórki pomogą nam zapewnić większy stopień bezpieczeństwa oraz dodatkową ofertę przeznaczoną dla Was!


Dlaczego warto wesprzeć naszą zbiórkę?


1)       Promowanie Równości: Centrum będzie miejscem, gdzie będziemy organizować warsztaty, spotkania i wydarzenia mające na celu edukację społeczności na temat równości i tolerancji.


2)       Wsparcie Społeczności LGBT+: Pragniemy stworzyć bezpieczniejszą przestrzeń dla osób LGBT+, dostarczyć wsparcia psychologicznego, informacyjnego oraz organizować spotkania wspierające.


3)       Walka z Dyskryminacją: Centrum będzie miejscem, gdzie podejmiemy działania przeciwko wszelkim formom dyskryminacji, budując świadomość i wspierając osoby doświadczających nierówności lub przemocy.


4)       Przestrzeń Praw Człowieka: Centrum Równości poświęci również uwagę na prawa człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki feministycznej. Będziemy angażować się w działania na rzecz równości płci, eliminacji przemocy wobec kobiet oraz promocji aktywności społecznej i edukacyjnej na rzecz równości.


5)       Wydarzenia Kulturalne: Centrum będzie gościć różnorodne wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, wystawy, spektakle teatralne czy dyskusje literackie, aby stworzyć inspirującą przestrzeń dla osób z artystycznym sercem i miłujących sztukę.


6)       Promocja Wartości Obywatelskich: Tarnowskie Centrum Równości będzie aktywnie promować wartości obywatelskie, zachęcając do zaangażowania społeczności w aktywne uczestnictwo w życiu publicznym i podejmowanie inicjatyw na rzecz dobra wspólnego.


Jak możesz pomóc?


Wsparcie Finansowe: Każda złotówka przekazana na projekt jest krokiem w stronę powstania czegoś niepowtarzalnego w Tarnowie – miejsca, które ma szansę sprawić by nasze miasto było bezpieczniejsze, bardziej otwarte i różnorodne na rzecz wspólnej przyszłości.


Dzielenie Się Inicjatywą: Udostępnij naszą zbiórkę w swoich mediach społecznościowych, aby dotrzeć do jak największej liczby ludzi. Im więcej osób się zaangażuje, tym większy wpływ będziemy mieli na naszą społeczność.


Wolontariat: Jeśli masz umiejętności, które mogą nam pomóc, dołącz do nas jako osoba wolontaryjna! Skontaktuj się z nami poprzez adres email lub social media!


Razem Tworzymy Przyszłość!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie mile widziany, a równość stanie się rzeczywistością, nie tylko hasłem.


Dziękujemy za Wasze wsparcie!

UGfQIrc7vuf7OTmD.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Pomagaj organizatorowi zrzutki jeszcze bardziej!

Dodaj swoją ofertę/licytację - Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę. Czytaj więcej.

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych nagród/ofert.

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 38

KW
Kasia
20 zł
IS
Izabela
KK
Anonim
10 zł
 
Joanna Łuczecka
100 zł
JG
Kuba Gawron
100 zł
DB
Dagmara
50 zł
DO
Dorota Omylska
200 zł
DA
Daniel
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
LR
Lucjan Rostkowski-Covington
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków