id: djduex

Wegilia dla seniora

Wegilia dla seniora

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 781 zrzutek i zebrali 1 162 195 906 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


Wegilia” święta pełne szacunku dla życiaŚwięta to czas szczodrości. W tym roku Fundacja Pożywienie - Darem Serca chciałaby odpowiedzieć na rosnące potrzeby seniorów organizując „Wegilię” na sposób wegański. W tegorocznej akcji weźmie udział 500 Seniorów ze wszystkich dzielnic Warszawy.


Zależy nam, aby każdy Senior otrzymał od nas paczkę świąteczną, w której znajdą się gotowe dania wegańskie i bez cukru - gdyż jednym z naszym priorytetów jest szerzenie wiedzy na temat zdrowego żywienia. Przygotujemy tradycyjne świąteczne potrawy: bigos z grzybami, barszcz czerwony, pierogi, wegańskie pasztety, sałatkę jarzynową, a na deser kluski z makiem, piernik marchewkowy lub ciasto z makiem.


Prosimy o wsparcie naszego działania. Koszt jednej świątecznej paczki wynosi 45 zł, ale liczy się każda wpłacona złotówka, która przybliża nas do celu.


d45ddffcf1add761.jpeg


Od ponad 28 lat jako organizacja pozarządowa wspieramy starszych, dzieci i młodzież z rodzin dysfunkcyjnych i z domów dziecka, uczniów szkół specjalnych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej i świetlic środowiskowych, osoby chore i bezdomne. W historii działalności Fundacji zorganizowaliśmy ponad 20 razy akcję gwiazdkową. W zakresie dożywiania przygotowujemy pełnowartościowe i zdrowe posiłki dla najbardziej potrzebujących. Do tej pory wydaliśmy ponad 3 miliony darmowych posiłków.


FUNDACJA POŻYWIENIE – DAREM SERCA  KRS 0000119205Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
UL
Ula
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
DG
Damian Górka
100 zł
MS
Małgorzata Sitkiewicz
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JP
Jola
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MR
MRZ
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!