OPERACJA ORAZ LECZENIE MEGG I MAX-A - DWÓCH BEZDOMNYCH SHAR-PEIÓW ID: djpxu7

OPERACJA ORAZ LECZENIE MEGG I MAX-A - DWÓCH BEZDOMNYCH SHAR-PEIÓW ID: djpxu7

1 993 zł z 7 000 zł

28%

1 993 zł

1 993 zł

z 7 000 zł

zakończona

zakończona

17.02.2019r

34

34

wspierających
28%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Maxowi pękła przepona i wskutek tego jego jelita przemieściły się do osiedzia. Chłopak musi mieć ograniczony ruch żeby zespolenie nie pękło. Czekamy obecnie na wypis z kliniki weterynaryjnej
    Czytaj więcej
  • MAX przeżył operację i obecnie dochodzi do siebie.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pod opieką Fundacji Pomarszczone Szczęście znajduje się obecnie prawie 20 psów - głównie w typie rasy shar-pei. Zrzutka zorganizowana została w celu wsparcia leczenia dwójki podopiecznych: MEGG I MAXA. Fałdki przebywają obecnie w domowym hoteliku a zajmuje się nimi klinika Polvet Healthcare w Mikołowie.

MEGG - to około 9 letnia shar-peika, która trafiła pod opiekę Fundacji ze schroniska. Megg ma bardzo poważne problemy z sercem, uszami i oczami. Aktualnie Megg jest już po dwóch operacjach uszu , a przed nią jeszcze korekta powiek. Podczas operacji otwarto kanały słuchowe oraz wszyto dreny przewodu słuchowego prawego i lewego. Do każdej z nich użyto znieczulenia wziewnego. Megg przebywała również po obydwu operacjach po kilka dni w szpitalu. Przez kilka tygodni codziennie miała podawane leki, zmieniane opatrunki itd. Koszt dwóch operacji, narkozy wziewnej, pobytu w szpitalu, leków oraz zmiany opatrunków to 4508,00 złotych ( część faktur została już opłacona do spłaty pozostało ok.2600 zł, jednak to jeszcze nie koniec leczenia Megg) - faktury oraz historia wizyt do wglądu w Fundacji.

MAX - to około 6 letni fałdzioch który trafił pod skrzydła Fundacji ze schroniska. Max w dniu 17.01.2019 trafił do kliniki na badania okazało się że jego serce bardzo powiększone, a jego jamę brzuszną wypełnia płyn nieznanego pochodzenia. Po wykonaniu echa serca lekarze zdecydowali o natychmiastowej operacji. W chwili obecnej Max jest operowany przez kardiologa nie wiadomo czy przeżyje operację gdyż jest to bardzo ciężki zabieg a rokowania są ostrożne. Jeśli przeżyje kilka najbliższych dni będzie musiał spędzić w szpitalu. Koszt operacji i opieki pooperacyjnej, leków, opatrunków itd. to według informacji kolejne 4000 zł.

Fundacja utrzymuje się jedynie z darowizn przekazanych głównie na comiesięcznych bazarkach charytatywnych na rzecz podopiecznych. Koszty utrzymania podopiecznych ( hotele,karma,leczenie,leki) są bardzo wysokie. Prosimy Państwa o wsparcie zbiórki - MEGG I MAX POTRZEBUJĄ WASZEJ POMOCY.

Wpłacający34

MS
Małgorzata Salecka-Bączyk
300 zł
AG
Artur Gierat
200 zł
AJ
Agnieszka Jamanek
200 zł
 
Dane ukryte
112 zł
Olga Ł.
100 zł
H
HEKTOR
100 zł
D
DorotaKosko
100 zł
DP
Dorota Ptasińska
100 zł
KS
krystyna szalina
50 zł
S
Sqandal
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

557 331 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?