id: dkwhdf

"Łapa w dłoń" - zbiórka na schronisko dla zwierząt w Chorzowie

"Łapa w dłoń" - zbiórka na schronisko dla zwierząt w Chorzowie

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
840 zł
z 1 000
84%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 009 zrzutek i zebrali 1 106 660 248 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Niewątpliwie przez panującą pandemię schroniska dla zwierząt borykają się z wieloma problemami. Brak możliwości organizacji dni otwartych, niedobór wolontariuszy, a nawet całkowite zamknięcie niektórych schronisk dla potencjalnych adoptujących. Powodem są obostrzenia i potrzeba ciągłego zaopatrywania się w kosztowne środki dezynfekcyjne, aby spełniać wymogi reżimu sanitarnego. Ludzie starają się pomagać schroniskom jak mogą, obecnie skupiają się na przekazywaniu karmy. Często nieświadomi, zasmuceni liczbą bezdomnych czworonogów, stawiają na ilość, a nie na jakość. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego problemu. Tanie, marketowe karmy często uczulają zwierzęta, nie wspominając o tym, że są dla nich po prostu mało wartościowe. Pragniemy więc szerzyć wśród ludzi świadomość tego, w jaki sposób najbardziej pomagają schroniskom. Czasami warto przekazać tym instytucjom darowiznę w postaci pieniędzy, aby opiekunowie zwierząt sami wybrali dla nich jak najlepsze karmy.

Zbiórka w ramach projektu "Zwolnieni z teorii", wszelkie darowizny zostaną przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, oddział w Chorzowie.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

 
Dane ukryte
592 zł
 
Dane ukryte
109 zł
VP
ukryta
JK
Jakub
ukryta
UR
Urszula
20 zł
AK
Agnieszka
20 zł
JW
Kulku
48 zł
KW
Konrad Wnuk
10 zł
MM
Maja Moskalska
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!