Pomóż Chwili! ID: dkyzb4

Pomóż Chwili! ID: dkyzb4

25 500 zł z 20 000 zł

127%

25 500 zł

25 500 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

23.05.2020r

220

220

wspierających
127%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Kochani!


  Dziękujemy Wam z całego serca za udzielone Nam wsparcie! To w dużej mierze dzięki Waszej nieocenionej pomocy możemy wrócić do naszej codziennej działalności (za zezwoleniem KPRM)....


  Dlatego otwieramy Chwilę w poniedziałek, 18 maja, o 16:00!


  Przypominamy jedynie, że aby móc skorzystać z opcji wykorzystania wpłaty jako zamówienia na barze potrzebne jest przesłanie nam potwierdzenia dokonanej wpłaty na adres mejlowy: [email protected]; tak jak wspominaliśmy w tekście samej Zrzutki:


  "Każdą dokonaną wpłatę przeznaczymy na koszty bieżące, takie jak choćby koszty wynajmu lokalu. Każdą wpłatę będziemy zapisywać, a następnie - jak już wszystko minie i wrócimy do codziennej działalności - będziesz mógł wykorzystać taką samą sumę u nas na barze. W tym celu prosimy o wysłanie nam potwierdzenia datku na adres [email protected]".


  Czekamy na Was!

  Do zobaczenia <3


  #LOVE!  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Kochani,


Potrzebujemy Waszej Pomocy.


Jako Miejsce Chwila, najpierw przez ponad siedem lat na Woli, a następnie przez blisko dwa w Śródmieściu, towarzyszyliśmy Wam i staraliśmy się przez ten cały czas dawać to, co mamy najlepszego - dużo ciepła, uśmiechu i miłości.


Jeszcze w starej miejscówce przez te wszystkie lata gościliśmy na naszej scenie zespoły i artystów, organizowaliśmy wernisaże oraz spektakle teatralne. Były pamiętne Dżemory (jam sessions) i Potańcówki (Najgorszy DJ TITO). Niestety - budynek został sprzedany oraz przeznaczony do wyburzenia, a my dość szybko musieliśmy znaleźć dla siebie i Was nową przestrzeń.


Tak zawitaliśmy w Śródmieściu.

Już bez sceny, ale ciągle z tą samą dobrą energią, masą planszówek, spotkań i oryginalnych wydarzeń. Ten czas przenosin kosztował nas dużo wysiłku, zdrowia oraz... uch, pieniędzy. Musiał minąć blisko rok byśmy mogli (oczywiście z Waszą pomocą) zacząć się odkuwać i móc powolutku ze spokojem patrzeć w przyszłość.


I kiedy już wszystko zaczynało iść w dobrym kierunku, przytrafiła się rzecz, której nikt nie mógł przewidzieć. Światowa epidemia, która zbiera najgorsze ze żniw. Która w końcu znalazła gdzieś na granicy uchylone drzwi i przedostała się do Polski.


Zgodnie z naszym sumieniem postanowiliśmy najpierw zamknąć Chwilę na jakiś czas. Później nasza świadoma decyzja została jeszcze dodatkowo przybita gwoździem (i słusznie) przez polskie władze, które z troski o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich obywateli, zamknęły do odwołania (między innymi) lokale gastronomiczne.


Tak oto nad naszymi losami pojawiły się czarne chmury.

Jeszcze czarniejsze niż te, które zawitały dwa lata temu gdy dostaliśmy informacje o przymusowej wyprowadzce.


Zdajemy sobie sprawę, że ten obecnie trudny czas dotyka bezpośrednio każdego z nas.

Że wszyscy musimy liczyć każdy grosz, przykręcić kurek z wydatkami.

Doskonale rozumiemy, jak trudno jest w takich okolicznościach poświęcić nawet złotówkę na wsparcie jakiegoś tam miejsca, które dotychczas sprzedawało piwo czy drinki.


Ale, mimo wszystko, musimy Was o tę pomoc poprosić.


Wierzymy, że przez te wszystkie lata daliśmy Wam dużo pięknych Chwil.

Dużo naprawdę dobrych wspomnień.

Że poznałaś u nas swojego przyszłego narzeczonego. Że dowiedziałeś się u nas, że zostaniesz ojcem. Że w naszych progach świętowałeś/aś swoje urodziny czy awans w pracy.


I jeśli uważasz, że takie drobne Chwile uczyniły Twój świat lepszym, będziemy Ci ogromnie wdzięczni, jeśli będziesz miał możliwość uczynienia lepszym nasz świat.


Każdą dokonaną wpłatę przeznaczymy na koszty bieżące, takie jak choćby koszty wynajmu lokalu. Każdą wpłatę będziemy zapisywać, a następnie - jak już wszystko minie i wrócimy do codziennej działalności - będziesz mógł wykorzystać taką samą sumę u nas na barze. W tym celu prosimy o wysłanie nam potwierdzenia datku na adres [email protected]


Dla przykładu:

Jak wpłacisz teraz 10 zł, będziesz mógł odebrać później piwko za 10 zł.

Jeśli wpłacisz 20zł, będziesz mógł później odebrać dużą porcję naszych kultowych tostów za 20 zł.

I tak dalej.


Chcemy przetrwać. Chcemy dalej rozdawać i tworzyć dobre Chwile.


Dlatego jeśli możesz to pomóż. Jeśli nie masz możliwości dokonania wpłaty, roześlij informacje o tej zrzutce swoim znajomym. Każda pomoc, każda wyciągnięta do nas ręka, jest obecnie na wagę złota.


Dzięki jeśli przeczytałeś to do końca.

Dzięki, że jesteś. Bądź zdrowy.


Bądźmy zdrowi.


Do zobaczenia!

Miejsce Chwila

ul. Żurawia 47

00-680, Warszawa

Wpłacający220

N
Nuta
5 000 zł
 
Dane ukryte
4 350 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
SM
Sara Marczak
300 zł
 
Kamil Brzeziński
300 zł
PS
Piotr Szymański
200 zł
W
Witold Bereś
200 zł
PP
Paweł Podniesiński
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze24

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 039 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?