id: dm4xub

EKONOMIA DARU w Sex and Love School

EKONOMIA DARU w Sex and Love School

Nasi użytkownicy założyli 1 166 967 zrzutek i zebrali 1 214 118 157 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności9

 • #BasicSexEd #EkonomiaDaru  Pieniądze wypłacone ze zrzutki na Kręgi BASIC SexEd czekają, aby wymienić się na drewno na opał do kolonijnego kominka.


  Na tą zrzutkę pieniadze wpłacają kobiety biorące udział w cyklu 12 Kręgów Warsztatowych do kursu online podstawowej edukacji seksualnej BASIC SexEd, ktory stworzyłam dla Sex&Love School.


  ○ Kurs jest dostępny online do self study w Ekonomii Daru.

  ● Kręgi ruszają 29 września i odbywać się będą w co trzeci czwartek od 19.00 do 22.00 aż do mają 2023.

  ○ Kręgi prowadzę w Ekonomii Daru. Na zrzutce cyklicznej im dedykowanej zbieram na podstawowe koszty życia w gospodarstwie rolnym na Kujawach, które zwiemy Kolonią.


  Jeśli chcesz dołączyć, zapisz się TUTAJ


  °°°

  "Nowy PIENIĄDZ niech ucieleśnia nową historię. Taką, w której traktujemy Naturę nie, jak Matkę, ale jak Kochankę"

  Charles Eisenstein.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witaj! 


Nazywam się Karo Akabal (vel Karolina Sobkowiak) i od ponad 6 lat prowadzę Sex & Love School, szkołę osobistego rozwoju w obszarze seksualności i intymnych relacji. 


Sex & Love School od 2014 roku oferuje kursy online w zakresie edukacji seksualnej dla dorosłych, kręgi, spotkania i procesy grupowe, merytoryczne wykłady oraz warsztaty i sesje indywidualne. 


Od 2019 roku BUDŻET SZKOŁY OPIERA SIĘ WYŁĄCZNIE NA DOBROWOLNYCH DAROWIZNACH.


Podjęłam ten ryzykowny krok, aby aby udział we wszystkich kursach i wydarzeniach nie był uzależniony od możliwości finansowych uczestniczek i uczestników. Dostęp do edukacji seksualnej leczącej z patriarchatu należy się każdej osobie socjalizowanej do roli kobiety (do roli mężczyzny też, ale o tym innym razem ...)OTO MISJA Sex&Love School, którą wspierasz wpłacając datek: 


Misją Sex & Love School jest wspieranie dorosłych w rozwoju seksualnej świadomości i współtworzenie dzięki temu obywatelskiego społeczeństwa, dojrzałego do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoje decyzje w obszarze seksualności i intymnych relacji oraz gotowego na wyzwanie edukowania w tym kierunku następnych pokoleń. 


MISJĘ tą realizujemy poprzez: 


♠️ Organizację kursów online seksualnej edukacji dla dorosłych oraz warsztatów, procesów grupowych, paneli i spotkań dyskusyjnych dyskusyjnych


♠️ Publikowanie książek, ebooków, artykułów i podkastów o tej tematyce

 

♠️ Umożliwienie dostępu do edukacji w Sex&Love School, wszystkim chętnym, niezależnie od ich możliwości finansowych, poprzez model ekonomiczny oparty o dobrowolne darowizny 


NASZE WARTOŚCI: 


Różnorodność

Odpowiedzialność 

Autonomia

Współzależność

Godność


Narzędzia: 


~ Kultura Kręgu 

~ Porozumienie bez Przemocy (NVC)

~ Wiedza i metodologia akademicka z dziedziny seksuologii, neurologii, psychologii, biochemii, socjologii i antropologii 

~ Teoria ewolucji świadomości Spiral Dynamic 

~ Integracja Traumy, Coaching, Medytacja, Praca z Procesem, Rytuały, Kreatywne Pisanie, Praca z CiałemOBECNIE W S&L SCHOOL TRWA ♦️ B A S I C SexEd - 12 modułowy kurs online podstawowej edukacji seksualnej dla dorosłych Kobiet B A S I C SexEd kurs online, którego program opracowany jest z myślą o pełnoletnich Kobietach w każdym wieku, na każdym etapie życia, o każdej orientacji psychoseksualnej, różnych światopoglądach i stylach życia oraz różnym poziomie zaawansowania w poszerzaniu własnej świadomości seksualnych. 


B A S I C SexEd to zestaw podstawowych NARZĘDZI do poznania własnej seksualności, odkrywania jej tajemnic i aktualizowania się na różnych etapach życia. Narzędzi do wykorzystywania przez całe życie. 


B A S I C SexEd to specjalistyczna, wciąż aktualizowana i dobrze udokumentowana WIEDZA o ludzkiej seksualności, z której możesz korzystać la dobra swojego i swoich bliskich. 


B A S I C SexEd to 12 modułowy PROGRAM ROZWOJU OSOBISTEGO w obszarze seksualności sprawdzony przez setki kobiet i udoskonalany przez 7 lat istnienia Sex&Love School


B A S I C SexEd to obowiązkowa edukacyjna podróż dla każdej kobiety.


NA TEN KURS W WERSJI SELF STUDY MOŻESZ SIĘ ZAPISAĆ TUTAJ

Zapraszam!

♦️


Na koniec chciałabym się jeszcze podzielić swoją motywacją do zmiany modelu ekonomicznego Sex & Love School.


3 x DLACZEGO


♦️ Uważam, że zasoby pieniędzy na naszej planecie są niesprawiedliwie dystrybuowane i chcę mieć swój własny, znaczący wkład w przerwanie tego łańcucha finansowej opresji

♦️ Pragnę, aby edukacja, szczególnie w obszarze seksualności i szczególnie w tych czasach była dostępna dla wszystkich, którzy tego potrzebują i są gotowi na poważnie zaangażować się w tą pracę.

♦️ Widzę w tej decyzji ogromny potencjał osobistego wzrostu dla mnie samej, przede wszystkim szansę na odbudowanie zaufania do życia na najgłębszym poziomie.


Zatem jest to dla mnie decyzja bardziej polityczna niż ekonomiczna. Dziękuję, że wsparcie mnie w życiu w zgodzie z moimi wartościami!


Dziękuję za wsparcie mnie w mojej misji!


Karo Akabal

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1204

preloader

Komentarze 42

 
2500 znaków