id: dm5db6

Zalało nas! Pomóż odbudować siedzibę MJN

Zalało nas! Pomóż odbudować siedzibę MJN

Nasi użytkownicy założyli 1 015 658 zrzutek i zebrali 1 062 932 268 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóż odbudować siedzibę MJN po zalaniu! Nasza siedziba została zalana. Konieczne będzie zerwanie podłogi, suszenie, sprawdzenie stanu instalacji elektrycznej, być może rozkuwanie ścian, kładzenie nowej podłogi w większości lokalu. Nie wiemy czy i w jakim stopniu miasto lub zarządca budynku zwróci koszty remontu. Nie damy rady bez Waszej pomocy!

Niedawno, po ponad roku starań wynajęliśmy od miasta lokal na siedzibę. W końcu, po wielu obejrzanych miejscach, wielu dyskusjach, kilkunastu napisanych wnioskach, zapytaniach.

Tydzień temu, tuż po przerwie świątecznej, zalało nam lokal. Przez kilka dni hydraulicy nie byli w stanie zlokalizować źródła, a wody cały czas przybywało.

Wiemy już, że konieczne będzie całkowite zerwanie podłogi, suszenie, sprawdzenie stanu instalacji elektrycznej, być może rozkuwanie ścian. Czekamy na wyniki ekspertyz. Nie wiemy czy i w jakim stopniu miasto zwróci koszty remontu. Będziemy się starali o odzyskanie pieniędzy, ale nie wiemy w jakim terminie i czy to się uda. Wszystkie prace remontowe musimy zakładać własne środki. Dlatego NIE DAMY RADY BEZ WAS! Minimum niezbędne abyśmy mogli korzystać z naszej siedziby to suche ściany, podłoga i bezpieczna instalacja elektryczna. I właśnie o wsparcie umożliwiające taki remont Was prosimy. Jeśli uzbieramy więcej obiecujemy doposażyć naszą siedzibę w sprzęt z którego wspólnie będziemy korzystać np. organizując otwarte projekcje filmów o miastach, otwarte centrum napraw rzeczy codziennych czy dyżury doradcze Z góry dziękujemy Wam za wsparcie i pomoc w udostępnieniu zbiórki! Miasto Jest Nasze

#LudzieKtórymSięChce

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 165

 
Dane ukryte
1 000 zł
KK
Marcin Kołacz
MK
Marcin Kaszyński
200 zł
PP
Paweł Prus
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
WZ
Witold Zatonski
200 zł
KN
Krzysztof Nawrocki
200 zł
PK
Piotr Kamiński
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków