Opis zrzutki

Pomóż odbudować siedzibę MJN po zalaniu! Nasza siedziba została zalana. Konieczne będzie zerwanie podłogi, suszenie, sprawdzenie stanu instalacji elektrycznej, być może rozkuwanie ścian, kładzenie nowej podłogi w większości lokalu. Nie wiemy czy i w jakim stopniu miasto lub zarządca budynku zwróci koszty remontu. Nie damy rady bez Waszej pomocy!

Niedawno, po ponad roku starań wynajęliśmy od miasta lokal na siedzibę. W końcu, po wielu obejrzanych miejscach, wielu dyskusjach, kilkunastu napisanych wnioskach, zapytaniach.

Tydzień temu, tuż po przerwie świątecznej, zalało nam lokal. Przez kilka dni hydraulicy nie byli w stanie zlokalizować źródła, a wody cały czas przybywało.

Wiemy już, że konieczne będzie całkowite zerwanie podłogi, suszenie, sprawdzenie stanu instalacji elektrycznej, być może rozkuwanie ścian. Czekamy na wyniki ekspertyz. Nie wiemy czy i w jakim stopniu miasto zwróci koszty remontu. Będziemy się starali o odzyskanie pieniędzy, ale nie wiemy w jakim terminie i czy to się uda. Wszystkie prace remontowe musimy zakładać własne środki. Dlatego NIE DAMY RADY BEZ WAS! Minimum niezbędne abyśmy mogli korzystać z naszej siedziby to suche ściany, podłoga i bezpieczna instalacja elektryczna. I właśnie o wsparcie umożliwiające taki remont Was prosimy. Jeśli uzbieramy więcej obiecujemy doposażyć naszą siedzibę w sprzęt z którego wspólnie będziemy korzystać np. organizując otwarte projekcje filmów o miastach, otwarte centrum napraw rzeczy codziennych czy dyżury doradcze Z góry dziękujemy Wam za wsparcie i pomoc w udostępnieniu zbiórki! Miasto Jest Nasze

#LudzieKtórymSięChce

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 165

 
Dane ukryte
1 000 zł
PF
400 zł
M
Marcin Kaszyński
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
PP
Paweł Prus
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
WZ
Witold Zatonski
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
M
Marcin Kołacz
200 zł
PK
Piotr Kamiński
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

675 015 zrzutek

i zebrali

435 258 616 zł

A ty na co dziś zbierasz?