id: dnm3xr

Pomoc dla pogorzelców z Podolan

Pomoc dla pogorzelców z Podolan

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
53 340 zł 
z 50 000 zł
106%
zakończona 30.09.2021r
352 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Szanowni Państwo! Pragniemy serdecznie podziękować za przekazane dotąd wsparcie. W tych niezwykle trudnych dla nas chwilach, gdy straciliśmy prawie cały dorobek życia, skala otrzymanej pomocy bardzo nas poruszyła. Okazane serce, dokonane wpłaty, wyrażone gesty i słowa otuchy pozwalają nam łatwiej przejść przez ten trudny czas. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nam pomogli, w tym strażakom, radnym osiedlowym Arturowi Kosonowskiemu i Dorocie Cymerys, firmie Pekabex, pizzerii Napoli i wielu innym osobom i instytucjom. Zakres strat, które ponieśliśmy w wyniku pożaru, szacowany jest na kilkaset tysięcy złotych. To skala, z którą trudno się zmierzyć, a już z pewnością samemu. Dlatego raz jeszcze ogromnie dziękujemy zarówno za już przekazane, jak i za kolejne wpłaty. Elżbieta i Kazimierz Boińscy 

    Czytaj więcej
  • Przekazaliśmy na konto pogorzelców kwotę w wysokości 10 000 zł gdyż, jednorazowo można wykonać taki przelew. Resztę kwoty w następnej transzy. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie.

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Uruchamiamy zbiórkę dla Państwa Boińskich, których dobytek ucierpiał we wczorajszym pożarze. Prawdziwy obraz zniszczeń widać dopiero po wejściu do środka budynku. Na szczęście nikt nie zginął i wszyscy są cali, i zdrowi. Podstawową opiekę zapewniła rodzina i sąsiedzi. Straty są ogromne. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną poszkodowanych.


Na chwilę obecną oprócz pomocy finansowej potrzeba zabezpieczyć dach folią. Potrzebny jest również rzeczoznawca i nadzór budowlany oraz firma dekarska. Prosimy o pomoc.


Z uzyskanych informacji wynika, iż zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru.

Mieszkańcy zdążyli bezpiecznie opuścić budynek i zapewniona im została opieka. Akcja gaśnicza trwała do czwartej nad ranem i utrudniało ją zapełnione rzeczami poddasze. W akcji gaśniczej brało udział kilkanaście zastępów Straży Pożarnej.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Strzeszyńska 204, 60-479

Poznań, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 352

preloader

Lokalizacja

Strzeszyńska 204, 60-479

Poznań, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

878 293 zrzutki

i zebrali

807 081 347 zł

A ty na co dziś zbierasz?