id: dnm3xr

Pomoc dla pogorzelców z Podolan

Pomoc dla pogorzelców z Podolan

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
53 140 zł 
z 50 000 zł
106%
zakończona 30.09.2021r
350 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • Szanowni Państwo! Pragniemy serdecznie podziękować za przekazane dotąd wsparcie. W tych niezwykle trudnych dla nas chwilach, gdy straciliśmy prawie cały dorobek życia, skala otrzymanej pomocy bardzo nas poruszyła. Okazane serce, dokonane wpłaty, wyrażone gesty i słowa otuchy pozwalają nam łatwiej przejść przez ten trudny czas. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy nam pomogli, w tym strażakom, radnym osiedlowym Arturowi Kosonowskiemu i Dorocie Cymerys, firmie Pekabex, pizzerii Napoli i wielu innym osobom i instytucjom. Zakres strat, które ponieśliśmy w wyniku pożaru, szacowany jest na kilkaset tysięcy złotych. To skala, z którą trudno się zmierzyć, a już z pewnością samemu. Dlatego raz jeszcze ogromnie dziękujemy zarówno za już przekazane, jak i za kolejne wpłaty. Elżbieta i Kazimierz Boińscy 

    Czytaj więcej
  • Przekazaliśmy na konto pogorzelców kwotę w wysokości 10 000 zł gdyż, jednorazowo można wykonać taki przelew. Resztę kwoty w następnej transzy. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie.

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Uruchamiamy zbiórkę dla Państwa Boińskich, których dobytek ucierpiał we wczorajszym pożarze. Prawdziwy obraz zniszczeń widać dopiero po wejściu do środka budynku. Na szczęście nikt nie zginął i wszyscy są cali, i zdrowi. Podstawową opiekę zapewniła rodzina i sąsiedzi. Straty są ogromne. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną poszkodowanych.


Na chwilę obecną oprócz pomocy finansowej potrzeba zabezpieczyć dach folią. Potrzebny jest również rzeczoznawca i nadzór budowlany oraz firma dekarska. Prosimy o pomoc.


Z uzyskanych informacji wynika, iż zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru.

Mieszkańcy zdążyli bezpiecznie opuścić budynek i zapewniona im została opieka. Akcja gaśnicza trwała do czwartej nad ranem i utrudniało ją zapełnione rzeczami poddasze. W akcji gaśniczej brało udział kilkanaście zastępów Straży Pożarnej.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 350

 
Dane ukryte
5 000 zł
 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 100 zł
MC
Marek Ciesielski
1 000 zł
BB
Barbara Błażewicz
1 000 zł
AS
Adam Szyszka
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AS
Adam Szyszka
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AP
Adam Parowicz
1 000 zł
Zobacz więcej

Lokalizacja

Strzeszyńska 204, 60-479

Poznań, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

752 512 zrzutek

i zebrali

542 894 423 zł

A ty na co dziś zbierasz?