id: dnyy4x

Straciła oszczędności życia przez oszusta!

Straciła oszczędności życia przez oszusta!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 800 zł
z 20 000
19%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 979 063 zrzutki i zebrali 999 281 502 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

ia4a442b5f2e49d0.jpeg 8 kwietnia doszło do bardzo przykrej sytuacji. Osoba podająca się za pracownika Urzędu Gminy wyłudziła od 84 letniej Pani Stanisławy z Mniowa całe jej oszczędności życia - kwotę w wysokości 20 000zł. Szansa na odzyskanie pieniędzy jest żadna. Jest to praktycznie niemożliwe. Wiele osób oburzy się zapewne, jak można było dać się tak oszukać. Nie zdajemy sobie jednak sprawy, jak przebiegli potrafią być oszuści. Nie wiemy czy my sami, mając w przyszłości 84 lata, będziemy w stanie odróżnić osobę wiarygodną od zwykłego bandyty.

Nie jest to już zresztą istotne. To już przeszłość na którą nie mamy wpływu. Przeszłość z której możemy jedynie wyciągnąć wnioski.

Mamy za to wpływ na przyszłość. Pani Stanisławie zostało w portfelu zaledwie 30zł. Postawmy się w jej sytuacji. Wyobraźmy sobie jak wielką tragedią musiało być dla niej to oszustwo. Jak straszne musi być uczucie, że pozostały ci ostatnie lata życia i wszystko to co odkładałeś/aś przez lata, w jednym momencie zostało stracone.

Pokażmy, że mimo trudnego okresu, jakim jest sytuacja związana z koronawirusem, potrafimy się jednoczyć. Pokażmy, że potrafimy pomagać, wysyłając nawet złotówkę. Wyobraźmy sobie jaką radość poczuje Pani Stanisława, jeśli dzięki naszej pomocy uda nam się uzbierać to 20 000zł.

Pamiętajmy że dobro wraca ;) Wierzę że wspólnie uda nam się osiągnąć ten cel.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 105

 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
WI
wiktoria12120
MA
Magda
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
ZK
Zofia Krawiec
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!