id: ygur5t

Fundacja Zoo Wrocław DODO - Ratujmy ginące gatunki zwierząt!

Fundacja Zoo Wrocław DODO - Ratujmy ginące gatunki zwierząt!

Nasi użytkownicy założyli 957 441 zrzutek i zebrali 964 062 334 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Prosimy pomóż nam ratować dzikie, zagrożone wyginięciem, mało poznane gatunki zwierząt w Azji i Afryce, czyli w miejscach gdzie kłusownictwo, nielegalny handel osiągają niewyobrażalne rozmiary!


Nie zdołamy ocalić od zagłady wszystkich zagrożonych gatunków zwierząt, jednak zróbmy wszystko, aby jak najmniej z nich podzieliło los ptaka dodo wytępionego w XVII wieku przez bezmyślność człowieka!


Ostatnie czasy pokazały, że los tych zwierząt nie powinien być nam obcy nie tylko ze względu na troskę o bioróżnorodność naszej ziemi, ale tez ze względu na bezpieczeństwo nas wszystkich.


W ekstremalnie trudnych warunkach chcemy ocalić lemury katta, pangoliny, niedźwiedzi himalajskie i malajskie, duki wspaniałe, pingwiny przylądkowe, pantery mgliste, lori, żółwie i dzioborożce.


Potrzebne są pieniądze nie tylko na akcje ratunkowe, ale też utrzymanie zwierząt w centrach rehabilitacji, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji materialnej.


Więcej informacji o naszych projektach znajdziecie na stronie: www.fundacjadodo.plPierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 2 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Inne
Bransoletka z gór Annamskich!
Ręcznie wykonana przez mieszkańców gór Annamskich bransoletka. Wytwarzanie biżuterii sprawia, że mieszkańcy Laosu rzadziej kłusują. W dodatku każda jest unikatowa i nikt takiej nie ma!
200 zł

Kupione 4 z 10

Inne
Łapacz snów!
Wyjątkowy, unikatowy prezent dla wyjątkowych ludzi!Wykonany z wnyków zebranych w lasach Wietnamu "łapacz snów" ratuje ginące gatunki zwierząt! W lasach jest mniej wnyków i sideł, lokalna ludność zyskuje nowe źródło utrzymania, my całą kwotę przeznaczamy na ratowanie zwierząt.
200 zł

Wpłaty 17

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • SW
    Sandra Wójcik

    Wspaniale, kocham zwierzęta tak jak Wy, powodzenia w dalszych działaniach

    ukryta