id: t8n8jp

Dokończenie albumu POMIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ MIX - MASTER - PHOTO

Dokończenie albumu POMIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ MIX - MASTER - PHOTO

1 585 zł 
z 15 000 zł
10%
12 dni do końca
22 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Postanowiłem nie pisać o mojej historii skąd, jak i dlaczego. Proszę posłuchajcie muzyki, sami zdecydujcie czy warto wspomóc ?

 

Jest to moja druga zrzutka. Pierwsza, również na tym portalu została zakończona z wynikiem 2.740 zł z 15.000 PLN . Odbyła się dwa lata temu i jej przeznaczeniem był klip do utworu WYPROWADZAM SIĘ Z SIEBIE do słów Rafała Bryndala. Ponieważ nie udało się zebrać całej kwoty pieniądze zostały podzielone w ten sposób, że 1.500 zł poszło na mix i mastering ( w linku ) , który wykonał znakomity Piotr Witkowski a reszta kwoty była dołożeniem do teledysku FEELING , który uważałem za najlepszy pomysł w czasie kiedy ludzie sztuki zaczęli się jednoczyć właśnie dla dobra wszystkich artystów. 


Oczywiście wszyscy, którzy wzięli udział w pierwszej zbiórce (17osób) zostaną wynagrodzeni (fizyczną) płytą jak tylko album pojawi się w moich rękach. Wiem, że czekacie kochani na ten album ale pandemia pokrzyżowała plany wydawnicze i wszystko zaczyna się od nowa. Sytuacja jest jeszcze trudniejsza, bardziej bolesna dla wielu z nas i bardzo trudno jest prosić Was kochani FANI o pieniądze, o pomoc na moją sztukę, która w jakiś sposób została zrównana z ziemią dla takich niezależnych artystów ... 

W tym czasie jedynym rozwiązaniem na przetrwanie jest tworzenie, ja staram się tak robić i dlatego ten album pojawi się 21.04.2022 roku. Ta muzyka, pomaga przetrwać, cieszyć się, dawać nadzieję. Moja nowa płyta właśnie taka jest ! Chciałbym żeby ten album w końcu dotarł do wielu z Was, żebyście go mogli bez problemu nabyć albo w EMPIK’U albo z mojej strony internetowej. 


2/3 producji są już sfinansowane więc nagrania odbędą się w styczniu i lutym. Pierwszy raz chcę oddać pracę nad mixem i masterem całej płyty. Robert Szydło zajmie się właśnie tym tematem, odpowiada za dźwięk wielu zespołów a w tym np. Mikromusic. I na to właśnie jest potrzebna kwota około 10.000 zł. Reszta kwoty to sesja zdjęciowa z niesamowitym Wiktorem Franko. 


Trochę o płycie 

"POMIĘDZY NIEBEM A ZIEMIĄ" 

Napisałem 12 pięknych utworów, ballady to właściwie gatunek muzyki, który czuję w sercu najbardziej. 

To utwory, które zacząłem już pisać mając 17 lat. Przez całe życie fascynowała mnie muzyka zza oceanu a właściwie sposób jej wykonania. Soul i R&B to gatunki , w których czuję się świetnie ale ta płyta jest połączeniem mojego słowiańskiego ducha właśnie z tym co również kocham w soul'u . Na płycie zagra młode pokolenie: Kamil, Tomek, Wojtek, Bartek, Janek :) Nazwiska to tajemnica na razie :) Cały album poza utworem WCIĄŻ UMIEMY KOCHAĆ jest zagrany w konwencji NA ŻYWO. Będzie również wspaniały kwartet smyczkowy : Karolina, Ania, Wojtek, Mario :)  Na płycie znajdą się tacy poeci, pisarze czy tekściarze jak : Justyna Holm, Rafał Bryndal, Janusz Onufrowicz, Mateusz Krautwurst i moja skromna osoba.  

To moja duchowa przeprawa przez miłość w każdej postaci. Nie chcę pisać bo o muzyce się nie pisze, zapraszam do zamieszczonych linków w tej zrzutce.

Chcę aby ta płyta miała swobodę wypowiedzi dlatego aranżacje będą wynikiem emocji w studio, które tworzą artyści. Nie boję się o efekt bo muzycy są zdolnymi ludźmi, którzy ciężko pracowali na swoją pozycję grając już w wielu fantastycznych projektach ! 


Jeśli czujecie się częścią tej muzycznej przygody zapraszam Was do wsparcia, zakupu fizycznego albumu już teraz ! 45 zł to cena za jedną płytę. Każdy kto wpłaci takie pieniądze lub wyższe dostanie podpisany imienny pięknie wydany album ! 


Link do Spotify 

Link do YT 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 22

EL
Emilia Lisiewicz
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
BS
Bartłomiej Solner
100 zł
AP
Aneta
45 zł
AH
Agnieszka Hałka
45 zł
PS
Patrycjusz Smoleń
45 zł
O
Ola
45 zł
BM
80 zł
BR
Beata Rzepka
100 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 45 zł i więcej
Tylko jedna nagroda ! Fizyczna płyta CD z podpisem autora !

Nagrodą jest fizycznie album zakupiony w przed-sprzedaży. Każdy kto kupi taki album dostanie go do końca kwietnia 2022 wraz z dedykacją ! Oferta mocno limitowana ! W tej cenie jest również wysyłka na podany adres !

rozwiń

wybrano 20 razy (pozostało 355 z 375)

przewidywana dostawa: 30 kwietnia, 2022

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

796 438 zrzutek

i zebrali

614 428 270 zł

A ty na co dziś zbierasz?