id: a2njah

Dołóż do pieca

Dołóż do pieca

Nasi użytkownicy założyli 1 155 949 zrzutek i zebrali 1 199 894 442 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Dzięki Wam mamy już 23% z 23000zł Bardzo dziękujemy. Dlatego też wszystkim przesyłam niebieskie serduszka. Pewnie wiecie dlaczego niebieskie! Tak jak skarpetki nie od pary - różnego kolory symbolizują Światowy Dzień Zespołu Downa (21 marca) tak niebieski symbolizuje Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (1 kwietnia). A to są właśnie Wojownicy z Dołubowa, którzy przy wsparciu terapeutów, rodzin walczą o lepsze dziś i jutro. Chcą być równi. Wesprzyj ich walkę udostępnij zrzutkę i wpłać. DZIEKUJEMY etki nie od pary - różnego kolory symbolizują Światowy Dzień Zespołu Downa (21 marca) tak niebieski symbolizuje Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (1 kwietnia). A to są właśnie Wojownicy z Dołubowa, którzy przy wsparciu terapeutów, rodzin walczą o lepsze dziś i jutro. Chcą być równi. Wesprzyj ich walkę udostępnij zrzutkę i wpłać. DZIEKUJEMY

  6AZbbrpQcJcgSMhD.jpg

  NcwHXeRgjajVn4cI.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mamy już wiosnę !! Na szczęście! Ale przez cała zimę 45 Wojowników z Warsztatów Terapii Zajęciowej wołało: ZIMNO ! Jest zimno ! Znów zimno! Kiedy będzie ciepło !! Ja chce wiosny itd. My terapeuci też wołaliśmy z nimi ! Dlaczego ?! Bo często w naszej bazie czyli budynku WTZ w Dołubowie piec od centralnego odmawiał posłuszeństwa. Od nawalał pan serwisant do reanimował i znów nawała i znów reanimacja. Mieliśmy taki piwniczny SOR ciągle reanimowaliśmy stary piec.


Doś tego chcemy normalnie pracować. Chcemy normalnych warunków ciepła, aby wspierać 45 Wojowników, którzy codziennie walczą o lepszą swoją przyszłość. Mimo wielu trudności nie poddają się. Chcemy nowy piec.


WTZ w Dołubowie to drugi dom 45 Wojowników. Od 2009 roku to ich ważne miejsce. Tu mają wsparcie, pomoc, rehabilitację, terapię. Tu zawarli pierwsze przyjaźnie, sojusze, radości. To wojownicy, bo tak się nazywają, to tu byli na pierwszej wycieczce w górach, potem nad morzem, w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Olsztynie. Budynek WTZ to ich baza i miejsce na ziemi, tu są akceptowani i szanowani.

Dzięki wcześniejszej zrzutce udało nam się zebrać pieniądze i wyremontować część budynku WTZ. Za ci jeszcze raz dziękujemy! Teraz chcemy zrobić super kotłownie aby było ciepło. Chcemy też założyć panele fotowoltaiczne aby nie płacić dużych rachunków za prąd.

Cały koszt remontu kotłowni i montaż paneli to: 107 821,00zł mamy już 84 821,00zł brakuje nam 23 000,00zł Dołóż do pieca !!
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 85

AT
Agnieszka Jaszczołt
200 zł
MS
Magda
20 zł
PB
Paulina Barwicz
50 zł
JW
Darczyńca
500 zł
AP
Darczyńcy
500 zł
HT
100 zł
Katarzyna Żukowska
100 zł
AG
Agnieszka Gregorczuk
AD
Anna Dunikowska-Dmitruk
30 zł
UB
Urszula Bajena Miluska
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków