id: dp74ym

Na wsparcie misji w Buhembie w Tanzanii

Na wsparcie misji w Buhembie w Tanzanii

Nasi użytkownicy założyli 1 177 755 zrzutek i zebrali 1 230 587 231 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ludziska Wielkiego Serducha!

Dawno temu pewien pozytywnie zakręcony zakonnik wyjechał pracować do Tanzanii. Obecnie ten Boży Szaleniec, czyli ojciec Maciej Braun CR działa bardzo mocno na rzecz rozwoju założonej misji, w skład której wchodzi parafia i kompleks szkolno - przedszkolny. Od czasu naszej wizyty w Buhembie do całego kompleksu doszedł kolejny budynek z salami lekcyjnymi, internat oraz nowy budynek przeznaczony na szkołę średnią. Uczy się tam kilkaset dzieciaków, które oprócz najwyższego poziomu wykształcenia otrzymują mundurki, całe wyposażenie, dojazd i najważniejsze - codzienne wyżywienie. Warto wspomnieć, że szkoła prowadzona przez o. Macieja osiąga jedne z najlepszych wyników w kraju. Zgodnie z myślą - najlepsza pomoc dla Afryki to porządna i rzetelna edukacja, a tak wykształceni ludzie sami będą zmieniać swoje bliskie i dalsze otoczenie.

Ale to wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc od Was - ludzi dobrego serca, którzy nie szczędzą monety na wspieranie takich właśnie dzieł - a uwierzcie mi, mówię to jako naoczyny świadek - to dzieło naprawdę warto wspierać bo przynosi niesamowite owoce! Dlatego chcemy prosić każdego życzliwego o pomoc. Liczy się każda wpłata, każda złotówka. Gwarantuję Wam, że to są naprawdę bardzo dobrze wydane pieniądze, które niesamowicie owocują. O każdym wykonanym przelewie na konto ojca Macieja będę tutaj informował. Liczę na Waszą pomoc!

P.S. Obecnie mamy dość sprecyzowany cel - pomóc wykończyć i wyposażyć budynek szkoły średniej. Możecie zobaczyć zdjęcia tego budynku, zarówno przed oprawieniem okien jak i po. Prace postępują bardzo szybko, jednak potrzeba na to funduszy. Pomóżcie nam spełnić marzenia dzieciaków o zdobyciu porządnego wykształcenia!boQ6PLpPg39k1u1D.jpguiZbaymmynQ83glf.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

BK
Beata
200 zł
DN
Danuta Nijaka
50 zł
PS
Patryk
100 zł
AG
Anna
100 zł
KG
Klaudia
5 zł
AH
Anna Hoffman-Lusina
70 zł
BL
Bernadeta Lepa
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PM
Piotr Matysiak
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!