id: dp8fz6

Ostatnia szansa by powstrzymać padaczkę !

Ostatnia szansa by powstrzymać padaczkę !

Nasi użytkownicy założyli 1 155 021 zrzutek i zebrali 1 199 336 163 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ataki padaczki wyniszczają mózg Tomusia – kawałek po kawałku :( Zdarzało się, że dochodziło aż do 200 takich napadów dziennie! To ogrom bólu i cierpienia… Niestety – padaczka jest lekooporna i nie działają żadne leki!

Stosowaliśmy dietę ketogenną która poprawiła w niewielkim stopniu rozwój i zmniejszyła częściowo napady,lecz po czasie napady powracały ,tak samo jest z lekami na początku napady się zmniejszają i do miesiąca czasu powracają. Stosowaliśmy również leczenie sterydami lecz bezskutecznie.

Chcieliśmy spróbować nawet wszczepić komórki macierzyste z krwi pępowinowej naszej córki ale podczas pobierania materiału krew została zakażona .

Tomuś ma 4 latka, od pierwszego roku życia stwierdzili u Syna padaczkę lekooporną,obniżone napięcie mięśniowe,i opóżniony rozwój psychoruchowy. Na początku było to od kilku do kilka nastu napadów dziennie lecz dzisiaj dochodzi nawet do 200 napadów na dobę :( Tomek pomimo tylu napadów jest aktywnym dzieckiem i pełnym uśmiechu. Niestety napady nie pozwalają na dalszy rozwój Tomka. Tomuś nie chodzi samodzielnie, nie mówi i nie potrafi wykonać żadnych czynności do życia samodzielnego.

W Polsce byliśmy już w kilku szpitalach i nie ma żadnej nadziei na wyleczenie naszego Synka :( Jedyna nadzieja jest jeszcze za granicą, skontaktowaliśmy się z kliniką w Niemczech w Bielefeld. Koszt leczenia jest ogromny – sięga kilkuset tysięcy złotych. ON MA DUŻE SZANSE NA NORMALNE ŻYCIE,MUSIMY TYLKO POWSTRZYMAĆ PADACZKĘ..

BARDZO PROSIMY O POMOC !!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2347

preloader

Komentarze 148

preloader