id: dpf3hs

5 urządzeń do rehabilitacji dla podopiecznych Fundacji Qlavi

5 urządzeń do rehabilitacji dla podopiecznych Fundacji Qlavi

Nasi użytkownicy założyli 1 180 961 zrzutek i zebrali 1 235 003 599 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Bez podwieszenia Kajtek nie ma szans, by grać "w siatkę" ze swoją siostrą Martynką (obydwoje mają SMA).

  Mając ten sprzęt w domu mogliby bawić się / ćwiczyć tak dziennie bez wydawania tysięcy miesięcznie na rehabilitację w ośrodku.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Co łączy ekstremalnego biegacza i osoby z niepełnosprawnością ruchową?


Wspólny cel! Celem Tomka Sobani oraz Fundacji Qlavi jest uzbieranie pieniędzy na zakup 5 urządzeń LeviActive do ćwiczeń w odciążeniu w domu firmy LeviCare dla dziesięciu osób z niepełnosprawnością ruchową. Dodatkowym atutem jest to, że owe urządzenia są jednocześnie podnośnikiem! To zdecydowanie ułatwi ich rodzinom czy asystentom opiekę, bo wreszcie żaden kręgosłup nie będzie obciążany dźwiganiem osoby z niepełnosprawnością ruchową. Im samym da jednocześnie możliwość aktywnych ćwiczeń w domu i redukcji kosztów ponoszonych za rehabilitację w specjalistycznych ośrodkach (ok 150 zł za godzinę x minimum 3 w tygodniu).


VDZAeZtwnm2JOsKE.jpgW ciągu 90 dni Tomasz przebiegnie 3 600 kilometrów na trasie ze Stadionu Śląskiego do Maratonu w Grecji i z powrotem. W trakcie swojej wyprawy będzie nagłaśniał poniższą zbiórkę, szukając ludzi, którzy uszanują jego wysiłek i dołożą parę groszy do naszej sprawy. To nie pierwsza taka wyprawa w jego wykonaniu - jak dotąd Tomasz pobiegł w charytatywnych celach z Zakopanego do Gdyni, z Częstochowy do Rzymu, a nawet z Gliwic do Barcelony.

9gGlxjuiEh4AjAZJ.jpgmz8I1ShrtYTLgTaL.jpg

AKTUALIZACJA


Od dnia 25.03.2023 czyli od siódmego dnia Tomka biegu wprowadzamy małe zachęty, by Was zachęcić do wpłacania na zrzutkę!


Oto one*:


60 zł - książka niespodzianka zapakowana w papier z podpisami zarządu fundacji, oraz zakładką lub kartą z grafiką biegu. Karta lub zakładka podpisana przez Tomka po powrocie na otwartym spotkaniu w Fundacji (datę będziemy publikować na naszych socjalach)


40 zł - zestaw z Fundacji (długopis, przypinka, odblask i magnes płaski z grafiką biegu)


50 zł - magnesy 3D z Grecji


200 zł - magnesy 3D LIMITOWANA edycja z grafiką biegu


*By dostać, którąś z powyższych rzeczy trzeba dokonać wpłaty należnej kwoty, skontaktować się z Fundacją Qlavi przez FB lub stronę , by przesłać potwierdzenie zapłaty i podać adres do wysyłki :)


od 400 zł - spotkanie z psem asystentującym Koką (jedyny "radny" pies w Polsce ;) ) oraz kawa z radną RM Gliwice Agnieszką Filipkowską (w Gliwicach lub okolicy po wcześniejszym wspólnym ustaleniu terminu)


od 500 zł - spotkanie Tomaszem Sobanią lub wspólny trening z nim :)


OD PROGU 100 zł Tomasz będzie imiennie pozdrawiać wpłacających z każdego dnia na swoich social mediach!. W poście podsumowującym każdy dzień wymieni TE osoby!

JrXDm7RyFCksfUY0.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Zestaw gadżetów Fundacji Qlavi
40 zł - zestaw z Fundacji (długopis, przypinka, odblask i magnes płaski z grafiką biegu)W celu wysyłki nagrody konieczny jest kontakt na priv z Fundac...
40 zł

Kupione 5 z 100

Zakończona
Dom i ogród • Dekoracje do domu • Inne
Magnes prosto z Aten od Tomasza Sobani
Magnes prosto z Aten od Tomasza Sobani po jego powrocie z Grecji!Zdjęcie jest poglądowe. Magnesy będą wysyłane pod koniec czerwca po Tomka powrocie. T...
50 zł

Kupione 61 z 100

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Książka niespodzianka i zakładka
60 zł - książka niespodzianka zapakowana w papier z podpisami zarządu fundacji, oraz zakładką lub kartą z grafiką biegu. Karta lub zakładka podpisana ...
60 zł

Kupione 38 z 50

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Spotkanie z psem asystentem Koką i kawa z radną Agnieszką Filipkowską
Spotkanie z psem asystentującym Koką (jedyny "radny" pies w Polsce ;) ) oraz kawa z radną RM Gliwice Agnieszką Filipkowską (w Gliwicach lub okolicy po...
400 zł

Kupione 1 z 50

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
spotkanie lub trening z Tomaszem Sobanią
Spotkanie lub trening z Tomaszem Sobanią!W przypadku ponad 10 takich wpłat Tomasz będzie zapraszał po kilka osób na jeden wspólny termin!
500 zł

Kupione 8 z 50

Zakończona

Wpłaty 594

preloader

Komentarze 41

 
2500 znaków