id: dpfkzj

Skin Preventer - zbiórka środków finansowych na rozwój projektu

Skin Preventer - zbiórka środków finansowych na rozwój projektu

Nasi użytkownicy założyli 1 015 710 zrzutek i zebrali 1 063 141 477 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Pracujemy nad urządzeniem, które znacząco POSZERZY MOŻLIWOŚCI DIAGNOSTYCZNE chorób, objawiających się zmianami skórnymi.


Każdego roku niezliczona liczba osób umiera przez zbyt późne wykrycie swojej choroby! Np. na czerniaka w Polsce umiera rocznie ponad 1000 osób, a to co zasługuje na szczególną uwagę to fakt, że w większości przypadków, gdy postawi się na odpowiednio wczesną diagnostykę, nawet z pozoru najtrudniejsze do zwalczenia choroby, mogą zostać w zupełności wyleczone!


Nasze rozwiązanie pozwoli na przeprowadzenie nieinwazyjnych, prostych, bezpiecznych i tanich badań profilaktycznych SAMODZIELNIE W DOMU! Swoich zmian nie będziesz musiał/a każdorazowo konsultować z lekarzem, a jak wiadomo z przyczyn tj. brak czasu, koszty czy ograniczony dostęp do specjalistów, większość społeczeństwa lekceważy profilaktykę, a czasem myśli o niej, gdy jest już za późno…


Rozwiązanie potencjalnie mogłoby stanowić również wsparcie dla lekarzy, szczególnie w przypadku trudnych do klasyfikacji zmian, np. tych na początkowym studium rozwoju choroby.


Nad projektem pracujemy od 2021 roku. Mamy pierwszy prototyp, demonstracyjną wersję aplikacji mobilnej, natomiast cały czas wiele pomysłów na jego rozwój i udoskonalanie. Praca została doceniona w licznych programach i konkursach - m.in. uzyskaliśmy tytuł Finalistów polskiej edycji Konkursu Unii Europejskiej dla Młodych Naukowców (EUCYS) czy też Laureata Programu ,,Talenty Jutra".


Poza pracą nad urządzeniem, działamy też w charakterze edukacyjno-społecznym, np. prowadzimy akcję ,,Zapobiegaj Zamiast Leczyć", w ramach czego promujemy kontrolę zmian skórnych i prawidłowe korzystanie ze słońca. Serdecznie zachęcamy do udziału w naszych wydarzeniach!


Dalszy rozwój projektu (m. in. dokładniejsze testy, dostęp do dodatkowych materiałów, kwestie prawne, udział w konferencjach) wiąże się ze sporymi kosztami, dlatego też chcielibyśmy zwrócić się do Was z prośbą o pomoc! Każda złotówka się liczy! Z góry bardzo dziękujemy! Zachęcamy do udostępniania zrzutki!


Zapraszamy też na nasze social media:

Instagram - https://instagram.com/skinpreventer?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

Facebook - https://www.facebook.com/profile.php?id=100093296036803


Projekt dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „Talenty Jutra” oraz Fundację Zaawansowanych Technologii w ramach Programu Grantowego Explory


Autorzy projektu:

Bogdan Jabłoński

Oliwia Raniszewska

Wiktoria Sadowska

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KA
Kamila
20 zł
IT
Izabella Tomasiewicz-Korczyk
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
WS
1 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AG
Agnieszka Grzelak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!