id: dpn3rd

Projekt "Chcę wiedzieć, czym oddycham"

Projekt "Chcę wiedzieć, czym oddycham"

Nasi użytkownicy założyli 1 155 623 zrzutki i zebrali 1 199 745 770 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jesteśmu uczniami technikum w PZS nr 1 w Pszczynie. Uczestniczymy w projekcie "Chcę wiedzieć, czym oddycham?" realizowanego w ramach olimpiady "Zwolnieni i teorii". Nasze działania opierają się na edukowaniu młodzieży oraz dorosłych na tematy związane ze smogiem.

Projekt opiera się na prowadzeniu lekcji w szkołach. Byliśmy już w 14 szkołach: SP nr 6 w Pszczynie, ZSP w Łące, ZSP w Studzionce oraz SP nr 13 w Wiśle Małej i wiele więcej.

Na spotkaniach omawiamy bardzo ważny problem jakim jest smog. Mówimy o zagrożeniach jakie niesie oraz jak z nim walczyć, ale również o znaczeniu tego słowa. Po takich lekcjach młodzież wie, jak ma postępować, kiedy mamy złą jakość powietrza. Na tych zajęciach młodzi ludzie mogą się wypowiedzieć oraz pokazać swój sposób widzeniach naszej zanieczyszczonej Pszczyny.

Nasze działania nie kończą się jednak na szkoleniu dzieci i młodzieży. Chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców

Chcemy rozszerzyć naszą działalność. Między innymi chcemy dalej spotykać się w szkołach, roznosić ulotki oraz robić ankiety, ale chcemy również zrobić film o naszych działaniach, wywiady ze służbą zdrowia. Szukamy również sponsorów, którzy chcieliby nas wesprzeć w działaniach. Firmy mogą kontaktować się e-mailem [email protected] lub telefonicznie +48 575 360 165. A osoby prywatne zachęcamy do wpłat tutaj. :)

Dziękujemy bardzo.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 25

NK
Nikodem Krawczyk
20 zł
NI
Nikt
AH
Ania
50 zł
OP
Oleksandr Podorozhniak
50 zł
ID
Janina Sobczuk
30 zł
ID
Ilona Duda
30 zł
AK
Adam Kaczmarczyk
100 zł
AS
Ania S.
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!