id: dpts4a

Wspólne zbieranie na nasze harcowanie!

Wspólne zbieranie na nasze harcowanie!

6 432 zł 
z 9 000 zł
71%
zakończona 07.03.2018r
81 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć, czuj i czuwaj!

Skąd takie przywitanie? Otóż jesteśmy zuchami i harcerzami z Rudy Śląskiej. Działamy w dzielnicy Halemba i jest nas już niemal setka! Każdego dnia uczymy się nowych umiejętności, zaś nasi drużynowi wolontariusze prowadzą dla nas naprawdę wspaniałe zajęcia przygotowujące nas do dorosłego życia i wychowujące na odpowiedzialnych ludzi.

Niestety od pewnego czasu mamy problem z miejscem prowadzenia naszych zbiórek. Dostała nam się wilgoć do naszej harcówki (takie fajowe miejsce na zbiórki), zaś piaskowe tynki zaczęły zwyczajnie odpadać całymi płatami.

Do tego z powodu wilgoci usunęliśmy z podłogi zniszczone dywany i ujrzeliśmy prawdziwą rozpacz. Nasza harcówka nie nadawała się do prowadzenia zbiórek, gdyż przebywanie w niej było niebezpieczne i niezdrowe.

Nie chcemy rezygnować z naszego hobby i z naszych pasji. Udało nam się pozyskać sponsora, który zrobił nam wylewkę. Jednakże dalej jest to goły beton, zaś ściany pozostają w tym samym stanie.

Dostaliśmy wyceny wykonania pełnego remontu. Możemy położyć na ścianach gładzie metodą natryskową, które zgodnie z opiniami naszych znajomych fachowców rozwiążą problemy sypiących się tynków na lata jeśli nie dziesięciolecia. Koszt takiego rozwiązania to 6400 zł na dwa pomieszczenia do prowadzenia zajęć. Do tego marzeniem jest położenie wykładziny PCV, która nie brudzi się, nie zbiera wilgoci i mogłaby służyć do zabaw na podłodze. Koszt jej położenia to 2000 zł. Pojedyncze elementy konieczne nam do wykończenia całego remontu wyceniamy na 600 zł. Całość wyniesie więc 9000 zł. Dla nas to bardzo duża kwota, gdyż jesteśmy organizacją non-profit.

Dlatego zwracamy się do Was, ludzi wielkiego serca o wsparcie. Wystarczy nawet symboliczna kwota, a dzięki Wam będziemy mogli dalej aktywnie poznawać otaczający nas świat, nawet w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Obiecujemy, że każdemu, który zechce nas wesprzeć, w fajny sposób odwdzięczymy się. Z przyjacielem zuchem lub harcerzem nikt nie zginie i mamy zamiar zapewnić, że nie ma przesady w tym stwierdzeniu. Przygotowaliśmy cały szereg niespodzianek!

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!

Zuchy, harcerze i instruktorzy III Szczepu “Pomarańczowe Jedynki”, Hufiec Ruda Śląska

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas oraz o tym co robimy? Odwiedź nas!

Profil Szczepu

Strona naszego szczepu

Strona Szczepu

A naszą harcówkę znajdziesz

Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15

Energetyków 15

Ruda Śląska

Informacje o organizatorze

Wspólne zbieranie na nasze harcowanie!

Stworzona przez Łukasza HendrysiakInstruktor Związku harcerstwa Polskiego w stopniu podharcmistrza. Drużynowy drużyny harcerskiej i aktywny wolontariusz.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 81

 
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
JH
Jacek Halczok
525 zł
PI
Piotr
500 zł
 
Dane ukryte
104 zł
AD
Agnieszka Dikta
100 zł
MB
Monika
100 zł
DA
Dagmara
100 zł
BF
Bogusław Ficek
100 zł
AT
Artur Tomaszewski
100 zł
KM
Katarzyna Motyka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
Za pomoc w tej wysokości oferujemy:-wdzięczność liczoną w metrach położonej gładzi-umieszczenie nazwy lub imienia i nazwiska na naszej stronie w zakładce "Przyjaciele Szczepu"
rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Za pomoc w tej wysokości oferujemy:-wdzięczność liczoną w metrach położonej gładzi-umieszczenie nazwy lub imienia i nazwiska na naszej stronie w zakładce "Przyjaciele Szczepu"-upominkowa karta stworzona przez naszych "Szczepowych Artystów"
rozwiń

wybrano 8 razy

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
Za pomoc w tej wysokości oferujemy:-wdzięczność liczoną w metrach położonej gładzi-umieszczenie nazwy lub imienia i nazwiska na naszej stronie w zakładce "Przyjaciele Szczepu"-upominkowa karta stworzona przez naszych "Szczepowych Artystów"-podziękowania we wpisie na fanpage'ach naszych jednostek, co dodatkowo zwiększy zasięg Twojego dobra (dla chętnych)
rozwiń

wybrano 17 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Za pomoc w tej wysokości oferujemy:-wdzięczność liczoną w metrach położonej gładzi-umieszczenie nazwy lub imienia i nazwiska na naszej stronie w zakładce "Przyjaciele Szczepu"-upominkowa karta stworzona przez naszych "Szczepowych Artystów"-podziękowania we wpisie na fanpage'ach naszych jednostek, co dodatkowo zwiększy zasięg Twojego dobra (dla chętnych)-zaproszenie dla gościa na naszą coroczną imprezę Rajd 12 h
rozwiń

wybrano 12 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Za pomoc w tej wysokości oferujemy:-wdzięczność liczoną w metrach położonej gładzi-umieszczenie nazwy lub imienia i nazwiska na naszej stronie w zakładce "Przyjaciele Szczepu"-upominkowa karta stworzona przez naszych "Szczepowych Artystów"-podziękowania we wpisie na fanpage'ach naszych jednostek, co dodatkowo zwiększy zasięg Twojego dobra (dla chętnych)-specjalna statuetka "Przyjacielowi Szczepu", która będzie ozdobą Twojego mieszkania lub biura i zawsze będzie symbolizować więź naszej przyjaźni-zaproszenie dla gościa na naszą coroczną imprezę Rajd 12 h
rozwiń

wybrano 14 razy

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Za pomoc w tej wysokości oferujemy:-wdzięczność liczoną w metrach położonej gładzi-umieszczenie nazwy lub imienia i nazwiska na naszej stronie w zakładce "Przyjaciele Szczepu"-upominkowa karta stworzona przez naszych "Szczepowych Artystów"-podziękowania we wpisie na fanpage'ach naszych jednostek, co dodatkowo zwiększy zasięg Twojego dobra (dla chętnych)-specjalna statuetka "Przyjacielowi Szczepu", która będzie ozdobą Twojego mieszkania lub biura i zawsze będzie symbolizować więź naszej przyjaźni-zaproszenie dla gościa na naszą coroczną imprezę Rajd 12 h-zestaw harcerskich upominków
rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

862 930 zrzutek

i zebrali

758 841 121 zł

A ty na co dziś zbierasz?