id: dpud7p

Rehabilitacja Andrzeja i Kasi

Rehabilitacja Andrzeja i Kasi

7 919 zł
z 50 000
15%
zakończona
24.12.2018r
82
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 149 zrzutek i zebrali 1 060 440 693 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Rehabilitacja Andrzeja i Kasi

W niedziele 16 września podczas drogi powrotnej z urlopu u rodziców mój brat w raz z rodziną żoną oraz trójką dzieci: 4 letnią Oliwia, 2,5 rocznym Tymkiem oraz 6 miesięczną Laurą ulegli poważnemu wypadkowi samochodowemu. Dzieci były hospitalizowane, po kontrolnych badaniach zostały przewiezione do rodziny, która opiekuje się nimi do czasu powrotu ze szpitala rodziców. Niestety rodzice nie mieli tyle szczęścia. Aktualnie przebywają w szpitalu, czekając z nadzieja na kolejne konieczne operacje, które maja im umożliwić powrót do sprawności. Wszystkie operacje i procedury przeprowadzone w szpitalu to niestety za mało, najważniejsza jest rehabilitacja i to rozpoczęta jak najszybciej, Jest koszt którego rodzina nie jest w stanie aktualnie ponieść.

Bardzo liczę na Wasze wsparcie, bez Waszej pomocy Ci wspaniali ludzie nie będą w stanie opiekować się swoimi dziećmi a jest to dla nich teraz najważniejsze.

Z całego serca dziękuje za pomoc w imieniu własnym i rodziny brata.

On Sunday, 16th of September , during return trip to Warsaw, my brother, his wife and three children: the 4-year-old Oliwia, 2.5 year-old Tymek and the 6-month-old Laura were seriously injured in a car accident.

The children after being in hospital, passed all control tests and they were transported to the family who take care of them until the parents return from the hospital.

Unfortunately, the parents were not so lucky. They are currently in the hospital, waiting for the next important operations which are necessary for them to return to life.

All operations and procedures carried out in the hospital are not enough, the most important is rehabilitation. Unfortunately rehabilitation is expensive and my brother family cannot afford to cover all cost.

I do count on your support. Without your help, these wonderful people will not be able to look after their children and get back to normal life.

Thank you very much for any help on behalf of my brother and his family.

Dominika Ladowska

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 82

 
Dane ukryte
1 000 zł
RK
Rembert Kappelhof
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MK
Monika Księżarek
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
PN
Paweł Nogalski
200 zł
Sławomir Śleszyński
200 zł
MK
Martyna Kucharzewska
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków