1 099 zł z 60 000 zł

1%

1 099 zł

z 60 000 zł

102 dni

do końca

24

wspierających
1%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

„Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.”

Mt 7, 7-8


Jesteśmy członkami Ruchu Światło-Życie, katolickiej wspólnoty. Co roku wyjeżdżamy na 15 dniowe rekolekcje, które przeznaczamy na to, by wspólnie modlić się, śpiewać, tańczyć i być ze sobą. Już dwukrotnie spędziliśmy wakacje w ten sposób i nie możemy się doczekać następnego wspólnego wyjazdu! Ważnym elementem naszej formacji jest III° rekolekcji, które według zamysłu ks. Blachnickiego (założyciela Ruchu) najlepiej przeżyć w Rzymie.Dlaczego akurat w Rzymie? W naszej wakacyjnej formacji na tym etapie skupiamy się na poszukiwaniu swojego miejsca w kościele,wspólnie odwiedzamy piętnaście kościołów podziwiając kunszt architektów, którzy ku chwale Boga budowali cuda, abyśmy mogli poczuć się w kościele, jak w przedsionku nieba.


Rzym – stolica kościoła i źródło renesansowego piękna, jest miejscem absolutnie wyjątkowym,niestety nie jesteśmy w stanie z własnej ręki zapłacić za ten czas wspólnego poszukiwania Boga właśnie tam. Ceny przelotu, zakwaterowania i wyżywienia po zsumowaniu tworzą astronomiczną kwotę. Wśród nas nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Wielu z nas pracuje przez cały rok poświęcając swój czas i energię, aby pojechać na rekolekcje oazowe. Pomóżcie nam wszystkim pojechać razem do Rzymu! Liczymy na waszą pomoc!Aktualności1

  • Dzisiaj o godzinie 12:00 w Parafii św. Andrzeja w Zabrzu odbędzie się pierwsza msza święta za wszystkich naszych darczyńców. Bóg zapłać!

Wpłacający24

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
A
Ania
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
LS
Leszek Strzelecki
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

Msza św. za wszystkich darczyńców

Za wszystkich darczyńców naszej zrzutki odprawimy mszę św. raz w miesiącu. Bóg zapłać!

wybrano 4 razy

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Różaniec z Rzymu!

Każdemu kto, postanowił nas wesprzeć kwotą powyżej 100 zł, przywieziemy prosto z Rzymu różaniec.

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 30 września, 2020

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

436 571 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?