Aktualności 3

  • W związku z obecną sytuacją na świecie, jesteśmy zmuszeni odwołać planowane rekolekcje w Rzymie. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, msze za was będą dalej odprawiane. Pieniądze zostaną przekazane Ruchowi Światło-Życie diecezji Gliwickiej skąd zostaną wykorzstane jako pomoc finansowa przy organizacji letnich rekolekcji. Planujemy rekolekcje w Rzymie za rok, pieniądze teraz zebrane również zostaną wykorzstane w tym celu Musimy poinformować, żę nie zakupimy obiecanych różańców. Bardzo przepraszamy. Życzymy dużo błogosławieństwa Bożego w tym trudnym czasie.
    Czytaj więcej
  • W sobotę 15 lutego w kościele parafialnym Matki Boskiej Piekarskiej w Tarnowskich Górach odbyła się druga Msza Święta w intencji darczyńców. Bóg zapłać!
    Czytaj więcej
  • Dzisiaj o godzinie 12:00 w Parafii św. Andrzeja w Zabrzu odbędzie się pierwsza Msza Święta za wszystkich naszych darczyńców. Bóg zapłać!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

„Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.”

Mt 7, 7-8


Jesteśmy członkami Ruchu Światło-Życie, katolickiej wspólnoty. Co roku wyjeżdżamy na 15 dniowe rekolekcje, które przeznaczamy na to, by wspólnie modlić się, śpiewać, tańczyć i być ze sobą. Już dwukrotnie spędziliśmy wakacje w ten sposób i nie możemy się doczekać następnego wspólnego wyjazdu! Ważnym elementem naszej formacji jest III° rekolekcji, które według zamysłu ks. Blachnickiego (założyciela Ruchu) najlepiej przeżyć w Rzymie.Dlaczego akurat w Rzymie? W naszej wakacyjnej formacji na tym etapie skupiamy się na poszukiwaniu swojego miejsca w kościele,wspólnie odwiedzamy piętnaście kościołów podziwiając kunszt architektów, którzy ku chwale Boga budowali cuda, abyśmy mogli poczuć się w kościele, jak w przedsionku nieba.


Rzym – stolica kościoła i źródło renesansowego piękna, jest miejscem absolutnie wyjątkowym,niestety nie jesteśmy w stanie z własnej ręki zapłacić za ten czas wspólnego poszukiwania Boga właśnie tam. Ceny przelotu, zakwaterowania i wyżywienia po zsumowaniu tworzą astronomiczną kwotę. Wśród nas nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Wielu z nas pracuje przez cały rok poświęcając swój czas i energię, aby pojechać na rekolekcje oazowe. Pomóżcie nam wszystkim pojechać razem do Rzymu! Liczymy na waszą pomoc!Wpłacający 25

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
A
Ania
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
LS
Leszek Strzelecki
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Msza św. za wszystkich darczyńców

Za wszystkich darczyńców naszej zrzutki odprawimy mszę św. raz w miesiącu. Bóg zapłać!

wybrano 4 razy

Wpłać 100 zł i więcej
Różaniec z Rzymu!

Każdemu kto, postanowił nas wesprzeć kwotą powyżej 100 zł, przywieziemy prosto z Rzymu różaniec.

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 30 września, 2020

Nasi użytkownicy założyli

620 660 zrzutek

i zebrali

371 139 055 zł

A ty na co dziś zbierasz?