id: dr7bmf

Speedway Turbo Sliders - nowy projekt

Speedway Turbo Sliders - nowy projekt

Nasi użytkownicy założyli 1 169 940 zrzutek i zebrali 1 219 039 609 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Speedway Turbo Sliders na rynku gier żużlowych funkcjonuje już od niemal dwóch dekad, a przez ponad 30 sezonów przez STS-a przewinęły się tysiące osób, między innymi ze świata żużla, piłki nożnej czy dziennikarstwa sportowego. Wystarczy wspomnieć o takich osobach jak Patryk Dudek, Kacper Gomólski, Dawid Kownacki, Jakub Jamróg, Daniel Kaczmarek, Norbert Krakowiak czy Jakub Zborowski.


STS od zawsze był grą darmową, a w swoim najlepszym momencie rywalizacja toczyła się na czterech poziomach rozgrywkowych. Od kilku lat gra przestała się jednak rozwijać, spore grono graczy odeszło, a w ich miejsce praktycznie nie przybywały nowe twarze, a jeśli już, to bywały to najczęściej jednostki. Z sezonu na sezon ubywa liczba graczy, ale także i liczba drużyn, których z sezonu na sezon jest coraz mniej.


Sezon 35', który rozpocznie się tuż po wakacjach, a więc na przełomie sierpnia i września, będzie sezonem przełomowym dla gry i jej istnienia. Dlatego jako gracz z jednym z największych staży z osób aktualnie grających, chce podjąć się wyzwania przywrócenia gry na odpowiedni poziom, tak by wspólnie mogła nas cieszyć przez co najmniej kilka dobrych sezonów.


Znak czasów zmusza nas jednak do podjęcia działań celem zebrania odpowiednich środków finansowych. Bez wsparcia finansowego nie jesteśmy w stanie rozwijać gry w żaden sposób. W związku z tym, że do nowego sezonu pozostaje jeszcze około 4,5 miesiąca, to postanowiłem założyć specjalną zbiórkę pieniędzy, z której środki pozwolą nam na wykonanie szeregu czynności, dzięki którym miejmy nadzieję gra choć odzyska wigor.


Poniżej przedstawiam cele na które zostaną przeznaczone zebrane środki:

  • marketing
  • strona internetowa
  • pozycjonowanie strony
  • grafik/graficy
  • montażysta filmów, który stworzy nowe intro gry
  • hosting
  • domena/domeny
  • puchary i medale
  • wysyłka pucharów i medali
  • drobny upominek/upominki dla osób działających na rzecz gry


W tej chwili niezwykle ciężko jest sprecyzować jakie konkretnie kwoty zostaną wydane na podane powyżej cele. Głęboko jednak wierzę, że zadeklarowana kwota, którą uda się zebrać, pozwoli nam na pewną swobodę działania, tak byśmy mogli zrealizować postawione przed nami cele.


3 osoby, które do 31 sierpnia wpłacą najwyższą kwotę - będą mogły liczyć na dodatkowe benefity związane między innymi z organizacją gry i ligi pod kątem sezonu 35' i 36'.


W przypadku uzbierania większej kwoty aniżeli deklarowana - wszystkie środki z nadwyżki zostaną przekazane na promocję gry.


Osoby wpłacające proszę o uiszczenie swojego nicku z gry (jeżeli takowy macie) w opisie wpłaty.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 40

PI
Piotraseczek
AM
Amber Mouse
100 zł
MS
siopek123
50 zł
BE
Beza
AS
Skulek
70 zł
ŁU
Iras
 
Dane ukryte
122 zł
LI
Liban
40 zł
SW
GinGer
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!