id: drn324

Po 21 latach spotkania seniorów zagrożone - pomóż nam w walce z samotnością

Po 21 latach spotkania seniorów zagrożone - pomóż nam w walce z samotnością

181 zł z 3 620 zł
5%
zakończona 31.07.2021r
8 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Historia Koła seniorów

Nasze spotkania zaczęły się 21 lat temu w zmieniającym się składzie (jedni dołączali do nas, inni żegnali się z nami na zawsze). Wszyscy jesteśmy bardzo dorośli, ale nie starzy - szczególnie duchem! Te spotkania urozmaicają nasze codzienne życie, to ważny dla nas kontakt z przyjaciółmi i znajomymi. Możliwość rozmów zwierzeń, porad itp. jak to wśród przyjaciół a także ważny kontakt z innymi ludźmi - gośćmi naszych spotkań. Wielką atrakcją są dla nas wycieczki do teatru, ogrodu botanicznego lub zoo - ważne, że dzieje się coś ciekawego. Aktywność to przecież najlepszy lek dla nas. Prawie wszyscy mamy kochane dobre dzieci, ale są zapracowani i mają coraz mniej czasu - rozumiemy to i staramy się sami zadbać o naszą aktywność. Bez tych spotkań nasz świat skurczy się do naszego mieszkania, spotkania każdego miesiąca (chętnie 2 razy w miesiącu) daje nam radość, wracamy zdrowsze, szczęśliwsze - znika samotność.

Organizacja pozarządowa Stowarzyszenie “Pomocna Dłoń” która założyła nasze koło i zabezpieczyła finansowo jego działalność, udostępniła lokal, zapewniła herbatę, ciasteczko, ogrzewanie lokalu itd. - obecnie ma ogromne trudności i nie może nam już pomagać w pełnym zakresie, dlatego prosimy o pomoc wszystkich którzy rozumieją ,że samotność to najgorszy deficyt który może każdego z nas spotkać.

Na co przeznaczymy zgromadzone środki?

Zgromadzone środki finansowe umożliwią nam funkcjonowanie w czasie najbliższego pół roku. 6 miesięcy na zaczerpnięcie oddechu i pracy nad zabezpieczeniem finansowym sytuacji Koła Seniorek i Stowarzyszenia Pomocna Dłoń.  Każda otrzymana wpłata daje nadzieję, że uda się nam utrzymać tak ważną przestrzeń spotkań i inicjatywę, którą pielęgnujemy od wielu lat. 

Koszty, które opłacimy dzięki zbiórce:

350 zł/mc  będą kosztować czynsz i media,

140 zł/mc chcemy przeznaczyć na organizację spotkań - ciepłą herbatę i skromny poczęstunek dla seniorek 

Łącznie za 6 miesięcy zapłacimy: 2940 zł


t3c39b64d23442d5.jpeg

Mamy jeszcze jedno marzenie - jest warte 680 zł


Marzymy również o wycieczce do Ogrodu botanicznego i do Ogrodu Zoologicznego, koszt biletów za obie wycieczki dla 20 uczestników przedstawia się następująco:

140 zł kosztują bilety do ogrodu botanicznego, 

540 zł kosztują bilety do ogrodu zoologicznego.


Po długim okresie zamknięcia w czasie pandemii wspólna wycieczka, nawet w niewielkich odległościach  będzie dla nas wielką radością i wytchnieniem od codziennych spraw. Aby obniżyć koszty realizacji skorzystamy z komunikacji miejskiej.


Z serca dziękujemy wszystkim za wpłaty.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 8

 
Dane ukryte
50 zł
JP
Jakub
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 30 zł i więcej
Mydło potasowe Savon noir

Mydełka naturalne, są produkowane przez firmę Voysa. Odbiór nagrody po uprzednim mailowym ([email protected]) ustaleniu terminu w miejscu spotkań Koła Seniorek.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 13 z 14)

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Pakiet: 2 bilety na koncert jazzowy Piotra Krzemińskiego

Bilety na koncert jazzowy Piotra Krzemińskiego + zdjęcie z autografem artysty. Odbiór biletów na dowolnie wybrany termin koncertów w Łodzi, po uprzednim mailowym ([email protected]) ustaleniu terminu w miejscu spotkań Koła Seniorek.


rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Warsztaty mydlarskie indywidualne dla 2 osób

Warsztaty z samodzielnej produkcji mydła, prowadzone przez Akademię Przyrodnika. Termin realizacji po uprzednim mailowym ([email protected]) ustaleniu terminu w miejscu spotkań Koła Seniorek.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Warsztaty kosmetyczne indywidualne dla 2 osób

Warsztaty z przygotowywania kremu firma Voysa. Odbiór nagrody po uprzednim mailowym ([email protected]) ustaleniu terminu w miejscu spotkań Koła Seniorek.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Projekt identyfikacji wizualnej

Agencja reklamowa Indivisual: Projekt logotypu, wizytówek, papieru firmowego.  Realizacja po uprzednim mailowym ([email protected]) uzgodnieniu.


rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

742 440 zrzutek

i zebrali

526 863 000 zł

A ty na co dziś zbierasz?