id: dsds7t

Renowacja dawnych cmentarzy na Warmii i Mazurach

Renowacja dawnych cmentarzy na Warmii i Mazurach

1 789 zł 
z 1 000 zł
178%
zakończona 08.11.2020r
43 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Jako Społeczny Komitet Ratowania Dawnych Cmentarzy na Warmii i Mazurach, uważamy za bardzo ważne dbanie o dziedzictwo miejsca, w którym mieszkamy. Bardzo nam zależy by zachować w jak najlepszym stanie cmentarze i nagrobki, a przez to i pamięć o ludziach, którzy zostali tam pochowani.


Corocznie organizujemy kwesty na cmentarzach w Olsztynie. Pragniemy zachować ciągłość tej inicjatywy. W tym roku ze względów bezpieczeństwa, niestety musieliśmy odwołać tradycyjną zbiórkę. Dlatego też jeżeli mielibyście ochotę wesprzeć naszą inicjatywę, zachęcamy do wpłat.


W 2019 roku dzięki hojności ludzi odwiedzających cmentarze mogliśmy zebrać 23566,90 zł. Dziękujemy bardzo za dotychczasowe zaufanie. Od 2003 roku udało nam się odnowić około 300 nagrobków, kilkadziesiąt ogrodzeń grobów, krzyże, kute krzyże, itd.


Zachęcamy również do współpracy, jeżeli macie jakieś pomysły, bądź chcecie inaczej wesprzeć naszą działalność, zapraszamy do kontaktu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 43

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 429 zrzutek

i zebrali

807 425 723 zł

A ty na co dziś zbierasz?