Koszty organizacji wystawy "Wracamy do gry!" ID: dsn5np

Koszty organizacji wystawy "Wracamy do gry!" ID: dsn5np

191 zł z 6 000 zł

3%

191 zł

191 zł

z 6 000 zł

zakończona

zakończona

07.06.2020r

6

6

wspierających
3%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Wracamy do gry! - wernisaż wystawy i otwarcie nowego sezonu!


Reaktywacja wrocławskiej sceny muzycznej tuż tuż!

Już w sobotę 6 czerwca zapraszamy do Starego Klasztoru na wernisaż niezwykłej wystawy portretów wrocławskich artystów oraz oficjalną inaugurację nowego sezonu muzycznego.


Wreszcie spotkamy się na żywo, nie w wersji online.  

Będzie bliżej, fajniej i śmieszniej, w formie galerii podobizn wytęsknionych przez nas artystów. 

Kolorowe, krotochwilne portrety autorstwa wrocławskiego gitarzysty i grafika Macieja Świętego, z pewnością rozweselą zarówno uczestnika wystawy jak i prezentowanego na nich modela. 

Spróbujemy też zmontować pierwsze "pokoronawirusowe" jam session z udziałem bohaterów wystawy 


Wśród sportretowanych artystów znajdzie się sam autor, a obok niego muzycy, których znacie z koncertów w Starym Klasztorze - L.U.C, Lech Janerka, Natalia Grosiak, Adam Sypuła, Żenia Betliński, Bartek Miarka, Leszek Cichoński, ale także Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, który zagrał na gitarze podczas Gitarowego Rekordu Świata 2020. Portretów będzie znacznie więcej, niektóre jeszcze owiane tajemnicą, ujrzą światło dzienne w godzinę otwarcia wystawy. 


Portrety odsłaniane będą przez zaproszonych gości, czyli artystów którzy się na nich znaleźli we własnej osobie. Mamy nadzieje, że śmietanka artystyczna pojawi się w komplecie, abyśmy mogli porównać rysunki z oryginałem ;) Odsłonom towarzyszyć będzie oficjalne wręczenie kopii portretów artystom oraz składanie przez nich autografów pod swoimi podobiznami. Niektóre będzie można później wylicytować online.  


Galeria znajdzie swoje miejsce w Starym Klasztorze w sali restauracyjnej, w Sali Gotyckiej oraz w zadaszonym letnim Patio. Goście będą mieli swobodę i możliwość przemieszczania się między poziomami i przestrzeniami. 

Nie zabraknie niespodzianek, promocyjnych cen w lokalu oraz innych atrakcji.


tu znajdziesz bio autora prac i wszystkie ważne informacje dotyczące wystawy:

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/264679691558297/

link do strony Starego Klasztoru: https://staryklasztor.com.pl/


Impreza odbędzie się zgodnie z przepisami sanitarnymi dotyczącymi działania restauracji w obecnej rzeczywistości. To będzie pierwsze nasze spotkanie w cyklu "odmrażania kultury", dlatego też prosimy uczestników o cierpliwość i wyrozumiałość oraz pełną współpracę z obsługą, abyśmy jak najprędzej mogli wrócić do starych, dobrych czasów koncertowych :)


Zapraszamy w sobotę 6 czerwca o godz.20.00

Wstęp na imprezę jest wolny.Przy wejściu można będzie nabyć vouchery biletowe na przyszłe koncerty w Starym Klasztorze, które można będzie wykorzystać do końca 2020 roku.

Wpłacający6

A
Anna Maria
ukryta
DZ
Dorota Zarębska
ukryta
 
Tomek Lektarski
100 zł
T
Tomek
30 zł
 
Dane ukryte
25 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 083 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?