id: dsybnx

Remont kontenera socjalnego na lotnisku modelarskim KMS

Remont kontenera socjalnego na lotnisku modelarskim KMS

Aktualności 6

 • Cześć, Nie pisałem do Was od pewnego czasu ale za to mam dobrą wiadomość. Proszę zobaczcie na co przeznaczyliśmy dotychczas zebraną kwotę. Liczymy nadal na dalsze wpłaty! https://www.facebook.com/KmsKielce/?ref=aymt_homepage_panel&eid=ARCgRqcdYcBG6AMkFS7uiqUMFlOv8S5Y7RoJpp9FM0aTAisFx3fmkirg9khxJ8ijGlpO8X_Eken4jeHB
  Czytaj więcej
 • Kiedy napisałem na profilu FB Klubu Modelarstwa Sportowego, o spowolnieniu zbiórki pieniędzy na remont kontenera, na reakcję Przyjaciół nie trzeba było długo czekać! Dziękujemy każdemu kto przyłączył się do naszej inicjatywy i tym samym stał się Patronem naszego ambitnego przedsięwzięcia. Dzisiaj do naszego grona dołączył Piotr, z którym dzielimy wspólną miłość do PZL 11c. Dziękujemy Ci Piter!!! Mam nadzieję, że za tydzień będzie nas jeszcze więcej!
  Czytaj więcej
 • Nasza zbiórka idzie do przodu! Przebijamy kolejne rekordy, a uczestnicy pokonują wyzwania! Mamy dla Was takie oto czeledże: 1. Pierwszy na mecie 1000 złotych (wpłata przekraczająca barierę 1000 złotych) - Adrian. Kto przejmie sztafetę? 2. Szef wszystkich Szefów (najwyższa pojedyncza wpłata) - Witold. To jest wyzwanie! 3. Z rodu Piastów (każda wpłacona dycha) - Jurek, Krzysztof, Robert, Wiktor, Piotr, Adrian, Grzegorz) 4. Jeden z dziesięciu (wpłata przekraczająca próg 10% i kolejnych). Sensacyjne wejście do akcji Pana Wójta Sitkówki-Nowiny, Sebastiana Nowaczkiewicza. 5. Najlepszy na setkę (każde wpłacone 100 złotych) - Adrian, Piotr, Paweł, Marek, Sebastian. 6. Nowy czeledż czyli "Jagielloński Patron", zdobyty przez Grzegorza (za jednorazową wpłatę 200 złotych). Zapraszamy Was do dalszej zabawy, a każdą złotówką podzielimy się z Fundacją Siepomaga.
  Czytaj więcej
 • Dziękuję za dotychczasowe wpłaty! Proszę wzmocnijcie naszą akcję, przekazując informację z linkiem o zbiórce do Waszych znajomych. Serdeczne dzięki!
  Czytaj więcej
 • Chcielibyśmy nieco zmienić charakter naszej zrzutki. Chcemy podzielić się zebranymi pieniędzmi z najbardziej potrzebującymi. Dlatego 10% zebranych środków, przekażemy na konto fundacji "Siepomaga", gdzie zostaną one wykorzystane wg uznania. Mamy nadzieję, że dzięki temu zwiększymy siłę dobroczynności Waszej i naszej!
  Czytaj więcej
 • Kontener jest już prawie pusty w środku. Wszystkie panele ścienne i sufitowe zostały usunięte, a podłoga zerwana do samego stelaża. Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty i prosimy o udostępnianie informacji o projekcie, gdzie tylko możecie.
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Cześć, dwa lata temu postanowiliśmy zbudować lotnisko modelarskie w Kielcach. Od pomysłu, aż do teraz nie marnowaliśmy czasu ani wysiłków, żeby stworzyć coś z niczego. Mamy miejsce, utwardzony pas startowy, parking, ogrodzenie oraz... kontener. Do remontu kapitalnego. To wszytko udało się nam osiągnąć dzięki pomocy Przyjaciół oraz osób, które kibicowały naszemu pomysłowi nie tylko dobrym słowem. Dzisiaj zwracamy się do Was o pomoc w dalszej realizacji naszego projektu. Potrzebujemy pieniędzy na remont kontenera socjalnego, który będzie służył do odpoczynku w cieniu oraz jako podręczny magazynek dla narzędzi. Nawet niewielkie wpłaty mogą wiele zmienić. Dla naszych najhojniejszych Sponsorów mamy nagrody. Plakat z podpisem wielokrotnego Mistrza Świata w akrobacji szybowcowej, żywej legendy polskiego lotnictwa cywilnego - Kpt. Jerzego Makuli oraz zestawy do budowy modeli samolotów. Każdego, kto przyłączy się do naszej zbiórki, już teraz zapraszamy do odwiedzenia nas na lotnisku KMS w Kowali pod Kielcami. Ponadto chcemy podzielić się zebranymi pieniędzmi z najbardziej potrzebującymi. Dlatego 10% zebranych środków, przekażemy na konto fundacji "Siepomaga", gdzie zostaną one wykorzystane wg uznania. Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u oraz odwiedzenia naszej strony www.kmskielce.tk

Wpłacający 15

WK
Witold Karyś
300 zł
AD
Adrian Daleszak
200 zł
GZ
Grzegorz Zapart
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
DG
Dominik Golacki
150 zł
PK
Piotr Kaplon
150 zł
Marek Łabęcki
100 zł
PG
Piotr Gołacki
100 zł
W
Wiktor
50 zł
AD
Adrian Daleszak
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 150 zł i więcej
Zestaw do budowy modelu samolotu i plakat z autografem Kpt. Jerzego Makuli!

Pierwsze 15 osób, które wesprą nasz projekt kwotą od 150 złotych wzwyż, otrzyma od nas zestaw do budowy modelu samolotu oraz plakat z autografem Kpt. Jerzego Makuli.

(pozostało 15 z 15)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

627 393 zrzutki

i zebrali

378 032 956 zł

A ty na co dziś zbierasz?