id: dtav76

# Karetka dla RESCUE TEAM

# Karetka dla RESCUE TEAM

Nasi użytkownicy założyli 915 938 zrzutek i zebrali 882 161 567 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie RESCUE TEAM

 

# My pomagamy Wam, teraz Ty pomóż nam !

 

Przez 7 ostatnich lat nasi ratownicy - wolontariusze RESCUE TEAM wspierali, edukowali

i zabezpieczali różnego rodzaju imprezy, festyny, akcje. Teraz to my potrzebujemy Waszej pomocy!.

Nasza organizacja jest jedną z najprężniej rozwijających się organizacji pozarządowych o profilu medyczno-wolontarystycznym w Częstochowie oraz na Śląsku.


Aby w dalszym ciągu móc się rozwijać, poszerzać nasze hobby i pasje a także pozyskiwać środki finansowe na dalszy rozwój i działanie organizacji potrzebujemy iść o krok dalej - musimy doposażyć się w niezbędny nam pojazd _AMBULANS_ który będzie służył nam do zabezpieczeń, szkoleń, transportu a także wsparcia służb ratunkowych w Częstochowie !

 

Dzięki zakupowi karetki będziemy mogli świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie niż dotychczas!

 

Organizacja - rozwija się na tyle ile udaje się zebrać funduszy na doposażanie. Stowarzyszenie utrzymuję się głównie ze składek członkowskich jednak staramy się dotrzeć do osób, które pomogłyby nam w rozwoju. Sprzęt, jakim dysponujemy jest zakupiony z własnych środków – składek lub zarobionych poprzez szkolenia i zabezpieczenia.

Organizacja - ludzie i szkolenia to jedno jednak umundurowanie i sprzęt to drugie, co wymaga jednak funduszy. Stąd też zwracamy się uprzejmie do Państwa z prośbą o pomoc w postaci wsparcia

naszej organizacji.

 

# Trochę historii o nas ...

 

Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie "RESCUE TEAM" zostało zarejestrowane 11 marca 2013 roku, otrzymując osobowość prawną, poprzez wpisanie do Krajowego Rejestru Sądowego.  Jego powstanie było efektem pracy i działań grupy młodych bardzo zaangażowanych w ratownictwo i wolontariat ludzi. Warto podkreślić, że Stowarzyszenie licznie współpracuję z lokalnymi służbami co zaowocowało wpisaniem organizacji do Jednostek Wspierających System Państwowego Ratownictwa Medycznego.


Za cel podstawowy Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie "RESCUE

TEAM" postawiło sobie:

ratownictwo medyczne, górskie, wodne i drogowe;

- szkolenia, pokazy, kursy;

- zabezpieczenia imprez masowych;

- patrolami prewencyjnymi, pieszymi i mobilnymi;

- promocją zdrowia;

- promocją i organizacją wolontariatu;

- współpracą i wsparciem służb ratowniczych;

- poszukiwaniami.


Szkolenia, kursy które proponujemy opracowywane są przez specjalistów z zakresu medycyny ratunkowej, co pozwala dostosować poruszane tematy do charakterystyki miejsca pracy oraz możliwych zagrożeń.


Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie "RESCUE TEAM" zabezpiecza medycznie różnego rodzaju imprezy masowe, koncerty, festyny, imprezy sportowe oraz spotkania religijne na terenie Częstochowy i województwa Śląskiego a także na terenie całej Polski.


Jesteśmy również inicjatorem bądź pomagamy w organizacji wielu interesujących przedsięwzięć. Wspólnie z innymi organizacjami, firmami organizowaliśmy koncerty, konkursy, festyny, zawody oraz liczne akcje charytatywne. Każde ze wspomnianych przedsięwzięć poza wymierną korzyścią dla społeczeństwa niosło ze sobą również wiele radości i zabawy.

 

Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie "RESCUE TEAM" organizuje również pokazy z zakresu udzielania pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego, drogowego, wodnego.


 

Więcej o nas na: www.sztabratownictwa.pl

Facebook: facebook.com/SztabRatownictwaCzestochowa/


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków