id: dtb6ca

Wydanie kart Anielskie Wsparcie

Wydanie kart Anielskie Wsparcie

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 516 zł 
z 4 400
79%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 9 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 916 805 zrzutek i zebrali 884 319 778 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Te karty to owoc mojej 10 letniej przyjaźni z Aniołami. Maluję je od 2012 roku i postanowiłam wreszcie podziękować tym energiom za to, co dla mnie robią. One najmocniej i najbardziej konkretnie wspierają mój rozwój, poszerzają świadomość, a jednocześnie utwierdzają mnie cały czas w przekonaniu, że mogę utrzymać siebie i dzieci, dzięki swojej pasji.

 

Dlatego właśnie stworzyłam ANIELSKIE WSPARCIE – Karty duchowej przemiany.

z84ff7910b0fd906.jpeg 

Kart jest 44. Wybierałam je pod kątem treści jakie ze sobą niosą, jak i energii zawartej w samym obrazie. Co było dla mnie niezwykłe, okazało się, że znalazły się w tym zestawie obrazy, będące tak naprawdę przekrojem całej mojej twórczości. Najstarszy obraz jest z 2014 roku, najmłodszy z 2022. Nie ma w nich więc jednego stylu i jednej kreski. Są zróżnicowane tak jak ludzie, bohaterowie tych kart. Malowałam bowiem od zawsze ludzkie Dusze, które na obrazach jawiły mi się jako Anioły.

Te Istoty z wielką miłością i cierpliwością, prowadzą nas ku najlepszej wersji nas samych. To My z przyszłości, My jako kreatorzy naszego życia i Nowej Ziemi.


u4deec4fb88f8848.jpeg

Te obrazy są odzwierciedleniem energii, za którymi tęsknimy i które tak bardzo chcemy zaprosić do swojego życia. Tęsknimy za sobą i za swoją boskością. Pamiętamy gdzieś głęboko, podskórnie, że mamy do niej dostęp, tylko ktoś go przed nami bardzo sprytnie próbował ukryć…

 

Podczas tworzenia nowych projektów, zawsze najważniejsza jest dla mnie intencja, z jaką powstają kolejne moje kreacje. Tak było oczywiście i tym razem.


Pracując nad stworzeniem tych kart, skupiałam się na tym, by one:


 • przypominały Ci o tym, o kim jesteś,
 • zapraszały do Twojego życia energie, które będą dla Ciebie wsparciem,
 • pomagały uwolnić Ci się od wzorców i przekonań, które blokują Twoją Istotę,
 • poszerzały Twoją świadomość,
 • były światełkiem w tunelu i pomocną ręką, która wyciąga z najgorszych opałów,
 • pokazywały kierunek, w którym możesz podążać, żeby aktywować cały swój potencjał,
 • były wskazówką i drogowskazem, wtedy, gdy zgubisz drogę,
 • otworzyły Cię na kontakt z tym co subtelne i niewidzialne,
 • uświadomiły Ci, że są wokół Ciebie energie, które zawsze się Tobą opiekują,
 • były inspiracją i przewodnictwem w tych trudnych czasach,
 • stały się Twoimi przyjaciółmi, z którymi zbudujesz piękną relację.


v39cd7603ac16ab6.jpeg 

Przyjaźń z Aniołami całkowicie odmieniła moje życie. Odnalazłam swoje powołanie, otworzyłam się na kontakt z Duszą, podążam za jej prowadzeniem, aktywuję cały swój potencjał i nieustannie odkrywam w sobie nowe talenty, którymi dzielę się z Tobą i ze światem najpiękniej jak potrafię.


Moim wielkim marzeniem jest, byśmy wszyscy przypomnieli sobie jak ważni i cenni jesteśmy dla świata. Właśnie tu i właśnie teraz. Nigdy nie jest za późno, by odkryć siebie.


h10b445ce1f3fa1a.jpeg

Nazywają mnie Matką Aniołów bo namalowałam ich już ponad 320, dlatego z wielką radością w sercu przekazuję Ci moje dzieci. Niech wnoszą w Twoje życie miłość, radość, ciepło, spokój i harmonię.

 

Kochani, póki co mam w rękach egzemplarz próbny moich kart. To od Was będzie zależało, czy uda mi się zebrać fundusze na realizację tego projektu. Daję sobie i Aniołom 😉 33 dni na to, żeby przyciągnąć do mojej przestrzeni środki potrzebne na sfinansowanie wydruku.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 9 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Wpłaty 26

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!