id: dtb6ca

Wydanie kart Anielskie Wsparcie

Wydanie kart Anielskie Wsparcie

3 021 zł 
z 4 400 zł
68%
219 dni do końca
19 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Te karty to owoc mojej 10 letniej przyjaźni z Aniołami. Maluję je od 2012 roku i postanowiłam wreszcie podziękować tym energiom za to, co dla mnie robią. One najmocniej i najbardziej konkretnie wspierają mój rozwój, poszerzają świadomość, a jednocześnie utwierdzają mnie cały czas w przekonaniu, że mogę utrzymać siebie i dzieci, dzięki swojej pasji.

 

Dlatego właśnie stworzyłam ANIELSKIE WSPARCIE – Karty duchowej przemiany.

z84ff7910b0fd906.jpeg 

Kart jest 44. Wybierałam je pod kątem treści jakie ze sobą niosą, jak i energii zawartej w samym obrazie. Co było dla mnie niezwykłe, okazało się, że znalazły się w tym zestawie obrazy, będące tak naprawdę przekrojem całej mojej twórczości. Najstarszy obraz jest z 2014 roku, najmłodszy z 2022. Nie ma w nich więc jednego stylu i jednej kreski. Są zróżnicowane tak jak ludzie, bohaterowie tych kart. Malowałam bowiem od zawsze ludzkie Dusze, które na obrazach jawiły mi się jako Anioły.

Te Istoty z wielką miłością i cierpliwością, prowadzą nas ku najlepszej wersji nas samych. To My z przyszłości, My jako kreatorzy naszego życia i Nowej Ziemi.


u4deec4fb88f8848.jpeg

Te obrazy są odzwierciedleniem energii, za którymi tęsknimy i które tak bardzo chcemy zaprosić do swojego życia. Tęsknimy za sobą i za swoją boskością. Pamiętamy gdzieś głęboko, podskórnie, że mamy do niej dostęp, tylko ktoś go przed nami bardzo sprytnie próbował ukryć…

 

Podczas tworzenia nowych projektów, zawsze najważniejsza jest dla mnie intencja, z jaką powstają kolejne moje kreacje. Tak było oczywiście i tym razem.


Pracując nad stworzeniem tych kart, skupiałam się na tym, by one:


 • przypominały Ci o tym, o kim jesteś,
 • zapraszały do Twojego życia energie, które będą dla Ciebie wsparciem,
 • pomagały uwolnić Ci się od wzorców i przekonań, które blokują Twoją Istotę,
 • poszerzały Twoją świadomość,
 • były światełkiem w tunelu i pomocną ręką, która wyciąga z najgorszych opałów,
 • pokazywały kierunek, w którym możesz podążać, żeby aktywować cały swój potencjał,
 • były wskazówką i drogowskazem, wtedy, gdy zgubisz drogę,
 • otworzyły Cię na kontakt z tym co subtelne i niewidzialne,
 • uświadomiły Ci, że są wokół Ciebie energie, które zawsze się Tobą opiekują,
 • były inspiracją i przewodnictwem w tych trudnych czasach,
 • stały się Twoimi przyjaciółmi, z którymi zbudujesz piękną relację.


v39cd7603ac16ab6.jpeg 

Przyjaźń z Aniołami całkowicie odmieniła moje życie. Odnalazłam swoje powołanie, otworzyłam się na kontakt z Duszą, podążam za jej prowadzeniem, aktywuję cały swój potencjał i nieustannie odkrywam w sobie nowe talenty, którymi dzielę się z Tobą i ze światem najpiękniej jak potrafię.


Moim wielkim marzeniem jest, byśmy wszyscy przypomnieli sobie jak ważni i cenni jesteśmy dla świata. Właśnie tu i właśnie teraz. Nigdy nie jest za późno, by odkryć siebie.


h10b445ce1f3fa1a.jpeg

Nazywają mnie Matką Aniołów bo namalowałam ich już ponad 320, dlatego z wielką radością w sercu przekazuję Ci moje dzieci. Niech wnoszą w Twoje życie miłość, radość, ciepło, spokój i harmonię.

 

Kochani, póki co mam w rękach egzemplarz próbny moich kart. To od Was będzie zależało, czy uda mi się zebrać fundusze na realizację tego projektu. Daję sobie i Aniołom 😉 33 dni na to, żeby przyciągnąć do mojej przestrzeni środki potrzebne na sfinansowanie wydruku.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 19

 
Dane ukryte
119 zł
P?
Ola Wyrębska
119 zł
BW
Barbara Ważna
119 zł
IN
Izabela Nowosielska
ukryta
EB
Ewa Bukry
230 zł
KK
Ksenia Kotowska
211 zł
SM
Sonia Jarzombek Ziemiańska
119 zł
 
Dane ukryte
119 zł
ED
Edyta Dołęgowska Lesnicka
119 zł
A
Agata
119 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
Medytacja wzmacniająca połączenie

Nagrodą jest dowolna medytacja wzmacniająca połączenie.


Medytacje, które prowadzę nie powstają w moim umyśle. Podczas ich nagrywania łączę się z sercem Ziemi oraz z sercem Kosmosu. Staję się czystym kanałem, przez który płyną słowa aktywujące i transformujące Twoją energię. Dzięki mojemu prowadzeniu możesz dotrzeć do informacji, do których w normalnym trybie funkcjonowania masz bardzo utrudniony dostęp. Dzieje się tak, ponieważ nasz umysł skutecznie zagłusza ciche podszepty Duszy. W tym zgiełku i natłoku myśli trudno jest Ci cokolwiek usłyszeć. 

 

Medytacje są prowadzone w taki sposób, żeby każdy mógł wejść w stan podwyższonej świadomości. Otwierają na prawdę, ułatwiają kontakt z podświadomością, która porozumiewa się z Tobą obrazami i symbolami. Pozwalają Ci się skontaktować z Twoim Wyższym Ja, z Twoją Duszą. 


Jak medytować?

 

Zarezerwuj sobie ok. godziny spokojnego czasu tylko dla siebie. Wyłącz telefon, usiądź wygodnie i rozluźnij się. Żeby wyeliminować ewentualne rozproszenia, załóź opaskę na oczy. Jeśli masz słuchawki wykorzystaj je do medytacji.Włącz medytację i podążaj za prowadzeniem.Jeśli w trakcie zobaczysz coś innego niż sugeruje mój głos, podążaj za tym. Twoja Dusza wie najlepiej, gdzie chce Cię zaprowadzić - zaufaj jej. Nie napinaj się, żeby koniecznie zobaczyć to, o czym mówię. Im bardziej jesteś rozluźniona, tym łatwiej płyną do Ciebie informacje i obrazy.  Podążaj za głosem z dziecięcą ciekawością. Każdy widzi, tylko często sobie zaprzecza.Po medytacji koniecznie zapisz to, co Ci się pokazywało. Zapewniam Cię, że w trakcie pisania, pojawi się jeszcze więcej informacji.Zapisuj wszystko co pamiętasz: obrazy, słowa, odczucia. Nic nie oceniaj i nie poddawaj w wątpliwość - po prostu pisz. Nawet jeśli teraz nic z tego nie rozumiesz, rozwiązanie może się pojawić za jakiś czas. Z własnego doświadczenia wiem, że czasami musi minąć jakiś czas, zanim to, co zrobimy w energii, zamanifestuje się w naszej rzeczywistości. 


Do wyboru masz następujące medytacje:


Lądowanie na Ziemi - Połączenie z Gają

Ogień pasji - Połączenie z Przodkami

Kryształowe komnaty dźwięku - Aktywacja gardła

Wolna Dusza - Uwalnianie przywiązań

Woda Życia - Oczyszczanie łona

Rytm serca - Uzdrawianie zranień

Aktywacja Diamentu - Połączenie z intuicją

Gwiazda Duszy - Połącznie z Duszą


rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 98 z 100)

przewidywana dostawa: 18 lutego, 2022

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Krąg Mocy - warsztat on-line

Ty, Twoje ciało, przestrzeń wokół Ciebie na wyciągnięcie rąk i miejsce, w którym mieszkasz to Twoja Święta Przestrzeń, Twój Krąg Mocy.

 

Czy wiesz jak go stworzyć i jak nim zarządzać?

Krąg Mocy tworzysz Ty poprzez swoją świadomość, obecność i swoją energię. To Ty zapraszasz tam takie energie, które będą Cię wspierały i zasilały. To Ty każdego dnia wzmacniasz to połączenie i sprawiasz, że Twoje łącze staje się szybsze i coraz bardziej niezawodne.

 

Pracuję z energiami od 10 lat, malując je, rozmawiając z nimi i ucząc się przyjmować dzień po dniu dary, którymi chcą się ze mną dzielić. Te energie, mimo iż nie zawsze widoczne i oczywiste, bardzo konkretnie wpływają na poprawę jakości mojego życia. Sprawdzam na sobie cały czas, czy to działa i jak to działa?

 

I zapewniam Cię, że ich działanie jest bardzo potężne.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w krótkim warsztacie o tym, jak zbudować Krąg Mocy i jak z nim codziennie pracować.

 

Nagrałam dla Ciebie prawie dwugodzinną opowieść o tym, w jaki sposób możesz zadbać o swoją Świętą Przestrzeń.

 

Dowiesz się z niej:

 

 Jak szybko i skutecznie oczyścić i wzmocnić energię swojego ciała?

 W jaki sposób możesz stworzyć w swoim własnym domu, czy mieszkaniu osobiste Miejsce Mocy?

 Co zrobić, by to miejsce, w którym mieszkasz karmiło Cię i zasilało?

 Jakie czynniki wpływają na to, czy w Twoim domu płynie energia?

 Co zrobić by udrożnić przepływ, który zaprosi do Twojego życia obfitość i szczęście?

 

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces tworzenia Miejsca Mocy. Tak naprawdę nie będzie to żmudna praca. Będzie to zabawa, w której Ty staniesz się głównym prowadzącym. Moją rolą jest Cię zainspirować i pokazać na własnym przykładzie jak to zrobić.

 

Pokażę Ci jak bardzo jest to skuteczne. Dzięki tej nagrodzie dostajesz dostęp do grupy Krąg Mocy na FB, w której jest zapisany film wraz z dodatkowymi inspiracjami w postaci szkiców, rysunków i zdjęć.

 

Reszta w Twoich rękach 

 

rozwiń

(pozostało 100 z 100)

przewidywana dostawa: 18 lutego, 2022

Wybieram
Wpłać 119 zł i więcej
Karty Anielskie Wsparcie - wysyłka krajowa

Oddaję w Twoje ręce owoc mojej 10 letniej pracy z nimi. Przez ten czas, namalowałam ich ponad 320. Każdy z Aniołów obdarowuje mnie przesłaniem, jakie niesie ze sobą jego energia.

 

Kart jest 44. Wybierałam je pod kątem treści jakie ze sobą niosą, jak i energii zawartej w samym obrazie. Co było dla mnie niezwykłe, okazało się, że znalazły się w tym zestawie obrazy, będące tak naprawdę przekrojem całej mojej twórczości. Najstarszy obraz jest z 2014 roku, najmłodszy z 2022. Nie ma w nich więc jednego stylu i jednej kreski. Są zróżnicowane tak jak my, ludzie. Bo dla mnie Anioły, to my z przyszłości. Tacy jesteśmy w swojej najgłębszej Istocie i o tym one cały czas nam przypominają. 

 

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ ANIOŁY?

 

* Są po to, by Ci służyć i inspirować Cię.

* Dodają Ci nadziei i wiary w to, że wszystko co się dzieje, jest dla Twojego dobra.

* Motywują Cię do zmiany.

* Pokazują to, od czego należy się uwolnić, by pójść odważnie dalej.

* Są wskazówką, znakiem, światełkiem w tunelu.

* Ich energia promieniuje na Ciebie, wprowadzając harmonię i radosne wibracje do Twojego życia.

* Pomagają Ci zakotwiczyć w ciele i w życiu takie jakości, które staną się Twoją mocą.

* Przypominają Ci o tym, kim naprawdę jesteś.

* Dodają Ci odwagi wtedy, gdy pojawia się lęk i zwątpienie.

* Wzmacniają Twoje połączenie z Duszą.

* Budzą Twoją pamięć o tym, jak potężnym Twórcą jesteś.

* Są oazą spokoju wtedy, gdy wszystko na zewnątrz pogrąża się w chaosie.

* Przypominają Ci o wewnętrznej równowadze.

* Budzą moc płynącą z wdzięczności.

* Są aktywatorami Twojej boskości.


rozwiń

wybrano 10 razy (pozostało 20 z 30)

przewidywana dostawa: 31 marca, 2022

Wybieram
Wpłać 130 zł i więcej
Karty Anielskie Wsparcie - wysyłka zagraniczna

Oddaję w Twoje ręce owoc mojej 10 letniej pracy z nimi. Przez ten czas, namalowałam ich ponad 320. Każdy z Aniołów obdarowuje mnie przesłaniem, jakie niesie ze sobą jego energia.

 

Kart jest 44. Wybierałam je pod kątem treści jakie ze sobą niosą, jak i energii zawartej w samym obrazie. Co było dla mnie niezwykłe, okazało się, że znalazły się w tym zestawie obrazy, będące tak naprawdę przekrojem całej mojej twórczości. Najstarszy obraz jest z 2014 roku, najmłodszy z 2022. Nie ma w nich więc jednego stylu i jednej kreski. Są zróżnicowane tak jak my, ludzie. Bo dla mnie Anioły, to my z przyszłości. Tacy jesteśmy w swojej najgłębszej Istocie i o tym one cały czas nam przypominają. 

 

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ ANIOŁY?

 

* Są po to, by Ci służyć i inspirować Cię.

* Dodają Ci nadziei i wiary w to, że wszystko co się dzieje, jest dla Twojego dobra.

* Motywują Cię do zmiany.

* Pokazują to, od czego należy się uwolnić, by pójść odważnie dalej.

* Są wskazówką, znakiem, światełkiem w tunelu.

* Ich energia promieniuje na Ciebie, wprowadzając harmonię i radosne wibracje do Twojego życia.

* Pomagają Ci zakotwiczyć w ciele i w życiu takie jakości, które staną się Twoją mocą.

* Przypominają Ci o tym, kim naprawdę jesteś.

* Dodają Ci odwagi wtedy, gdy pojawia się lęk i zwątpienie.

* Wzmacniają Twoje połączenie z Duszą.

* Budzą Twoją pamięć o tym, jak potężnym Twórcą jesteś.

* Są oazą spokoju wtedy, gdy wszystko na zewnątrz pogrąża się w chaosie.

* Przypominają Ci o wewnętrznej równowadze.

* Budzą moc płynącą z wdzięczności.

* Są aktywatorami Twojej boskości.


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 29 z 30)

przewidywana dostawa: 31 marca, 2022

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Tęczowy Most - warsztat on-line

UWAGA: Tylko dla kobiet


Warsztat obejmuje 7 spotkań, 7 czakr, 7 gruczołów dokrewnych, 7 Bogiń, 7 potężnych, transformujących medytacji. 

 

1. Czakra korzenia - nadnercza

2. Czakra sakralna - jajniki

3. Czakra splotu słonecznego - trzustka

4. Czakra serca - grasica

5. Czakra gardła - tarczyca

6. Czakra trzeciego oka - przysadka mózgowa

7. Czakra korony - szyszynka

 

Zaczynamy ćwiczeniami Qi Gong, oraz krótkim ćwiczeniem aktywującym daną czakrę.

 

Potem znajdujemy dźwięk, który chce się uwolnić z tej cześci ciała i z gruczołu, z którym pracujemy. Zaczynamy ten dźwięk wydobywać z siebie, bawimy się nim, eksplorujemy go. To ćwiczenie ma na celu rozwibrowanie danej czakry, oczyszczenie jej własnym dźwiękiem i zharmonizowanie. Pomaga nam w tym misa kryształowa odpowiadająca danej czakrze.

 

A na koniec prowadzę medytację, w czasie której łączymy się z danym gruczołem, wprowadzamy tam oddech i świadomość, sprawdzamy gdzie są blokady, uwalniamy je, udrażniamy przepływ energii i rozświetlamy go. Aktywujemy krystaliczne kody światła w poszczególnych gruczołach, przywracamy im pierwotną, boską wibrację.

 

Tutaj też spotykamy się z Boginią, która zwykle ma dla nas jakiś dar. Jest on wskazówką, na czym mamy skoncentrować swoją uwagę. Jest też swego rodzaju kotwicą, która ułatwia nam ponowne, samodzielne już łączenie się z energią danej Bogini. Jako zadanie domowe, mamy bowiem ten dar odnaleźć w świecie fizycznym, mamy go zmaterializować. Ten dar, przeważnie kryształ lub kamień, jest takim portalem, przez który możemy się łączyć i porozumiewać z Boginią, która pokazała nam się w danym miejscu w naszym ciele.

 

Cały warsztat jest więc mocną pracą na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i energetycznym.

 

W ten sposób wchodzimy po Tęczowym Moście na spotkanie ze swoim Ciałem Krystalicznym.

 

Spotkania odbywają się w grupie Tęczowy Most na FB.

Nagroda daje Ci nieograniczony dostęp do grupy. Każdy Moduł zawiera dokładny opis miejsca, z którym pracujemy, ok. 1,5 godzinną transmisję wideo oraz zadanie domowe.

rozwiń

(pozostało 100 z 100)

przewidywana dostawa: 18 lutego, 2022

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Sesja indywidualna

Czasami jest tak, że kręcisz się w kółko i nie wiesz już, w którą stronę trzeba spojrzeć, żeby znaleźć przyczynę. Czasami jest tak, że to co Cię blokuje jest tak oczywiste, że nawet trudno na to wpaść. A czasami jest tak, że to coś jest tak zakryte, że trudno samemu to zobaczyć, bo nie wiesz, gdzie szukać. Nie wiesz, że właśnie TO może być takie ważne...


Dlatego czasem potrzebna jest pomoc kogoś, kto stoi z boku. Kogoś, kto nie jest w żadnym stopniu zaangażowany w Twój osobisty dramat, w historię stworzoną przez Twój umysł. Czasem potrzebne jest spojrzenie kogoś, kto wie, gdzie trzeba patrzeć. Powiedzenie o tym komuś, kto wie, JAK słuchać.


Długoletnia praca ze sobą i z innymi ludźmi sprawiła, że potrafię zobaczyć, kiedy oszukujesz siebie i nawet nie jesteś tego świadomy. To często sprawia, że stoisz w miejscu, nie jesteś w stanie przekroczyć pewnej granicy, kręcisz się w kółko powtarzając te same schematy, podczas gdy zmieniają się tylko okoliczności.  


Jeśli potrzebujesz takiego świeżego spojrzenia na to, z czym nie możesz sobie na ten moment poradzić, ta nagroda jest właśnie dla Ciebie.

rozwiń

(pozostało 20 z 20)

Wybieram
Wpłać 320 zł i więcej
Świadome ciało - warsztat on-line

UWAGA: Tylko dla kobiet


Zapraszam Cię na warsztat Świadome Ciało. W 32 dni odbudujesz połączenie i komunikację ze swoim ciałem. Będziesz przywracać mu zdrowie, młodość, harmonię i równowagę.

 

Codziennie przez ok. 20 minut ćwiczymy razem Qi Gong. Specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń uruchomi przepływ energii w Twoim ciele, nauczy Cię zarządzać swoją energią, oczyszczać Świętą Przestrzeń i świadomie kreować takie energie, które chcesz zaprosić do swojego życia.

 

Jak uruchomisz już przepływ energii w ciele, jak poczujesz swoje ciało i odżywisz je świadomym oddechem, zaproszę Cię do medytacji. Połączymy się z tą częścią, którą będziemy obejmować danego dnia. Zobaczymy ją bardziej świadomie, podziękujemy za to, co dla nas robi, a potem połączymy się z jedną, idealnie zdrową, młodą komórką i zachęcimy ją do tego, żeby zaczęła się łączyć z innymi komórkami. Chodzi o to, żeby inne komórki nie kopiowały już uszkodzonych zapisów, a czerpały informację z oryginału.

 

A potem, żeby jej nie przeszkadzać, a jednocześnie być cały czas w tym procesie, będziesz sobie śpiewać Mantrę Cudów, bo idealnie tutaj pasuje. W końcu, odmłodzenie i samodzielne uzdrowienie naszego ciała, dla wielu ludzi będzie cudem.

 

Lista modułów:

 

1. Serce

2. Mózg

3. Połączenie Serca i Umysłu

4. Krew

5. Układ limfatyczny

6. Integracja

7. Integracja

8. Skóra

9. Cellulit

10. Integracja

11. Rdzeń kręgowy

12. Integracja

13. Kości

14. Mięśnie

15. Integracja - łączenie aspektów

16. Piersi

17. Włosy

18. Oczy

19. Fala

20. Wewnętrzny Ogród

21. Biodra

22. Biodra - rozkołysanie

23. Biodra - miękkość i łagodność

24. Łono

25. Płuca

26. Żołądek

27. Wątroba

28. Nerki

29. Jelita

30. Uszy

31. Obwodowy układ nerwowy

32. Medytacja uniwersalna

 

Nagroda daje Ci dostęp do grupy Świadome Ciało na FB oraz nieograniczony dostęp do wszystkich transmisji i materiałów w niej zawartych.

rozwiń

(pozostało 100 z 100)

przewidywana dostawa: 18 lutego, 2022

Wybieram
Wpłać 440 zł i więcej
Aktywacja Mistrza - warsztat on-line

UWAGA: Tylko dla kobiet.


Jest to warsztat, który powstał na bazie kart, które stworzyłam.


Karty Aktywacja Mistrza są tak dobrane, by każdego dnia aktywować w Tobie energie, które pomogą Ci urzeczywistnić swoje mistrzostwo. Jest to 44 dniowa zabawa – wyzwanie.


Codziennie losuję jedną kartę i dodaję ją do Modułu wraz z opisem.


Robimy 3 krótkie ćwiczenia Qi-Gong, zapraszając daną energię do swojej przestrzeni.


A potem prowadzę transmisję, podczas której otwieram się na informacje płynące od energii, która została wylosowana. Dzięki temu jeszcze głębiej wchodzimy w jej przestrzeń, możemy ją lepiej poczuć i zrozumieć.


Wzmacniać tę pracę będzie już Twoja samodzielna praca nad dodatkowym ćwiczeniem praktycznym przypisanym do danej karty.


Zadania domowe są przypisane do danego Modułu. 


Załóż sobie Zeszyt Mistrza, w którym będziesz zapisywać wszystko to, co się pojawi w trakcie dnia.

Tak naprawdę ta część będzie wymagała od Ciebie największego zaangażowania.


Ale generalnie nastaw się na świetną zabawę. Pamiętaj, że Mistrz Nowej Ziemi jest bardzo ludzki i dobrze sie bawi odkrywając swoje własne mistrzostwo


Spotkania odbywają się w grupie warsztatowej Aktywacja Mistrza na FB.


Nagroda daje Ci dostęp do grupy i nieograniczony do niej dostęp. Każdy Moduł zawiera dokładny opis karty, z którą pracujemy, ok. 1 godzinną transmisję wideo oraz zadanie domowe.


rozwiń

(pozostało 100 z 100)

przewidywana dostawa: 18 lutego, 2022

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Obraz Duszy

Zamykam oczy, przywołuję Twoją Duszę i maluję to, co się pojawia.  Jest to energia, która pomaga Ci otworzyć sie na to, co w środku, na to, co jeszcze nieodkryte. Uchylam drzwi prowadzące do wnętrza Twojej Duszy, a obraz który powstaje jest dla Ciebie inspiracją do dalszych poszukiwań. Do obrazu dostajesz też przesłanie w formie pisemnej. 

 

Wiele razy zastanawiałam się, co tak naprawdę zadziewa się podczas takiego malowania? 

Dlaczego to, co mi się pokazuje, wcale nie wygląda tak, jak na początku jawi mi się na płótnie? 

 

Dzieje się tak dlatego, że obraz naszej Duszy bardzo różni się od tego, co przejawiamy w fizycznym ciele. Tutaj, na Ziemi, jej blask jest najczęściej bardzo dobrze schowany za różnymi maskami, zbrojami, murami. Boimy się pokazać prawdziwych siebie. Najczęściej nie mamy pojęcia kim tak naprawdę jesteśmy. Dawno temu schowaliśmy naszą moc bardzo głęboko.... tak głęboko, że sami o niej zapomnieliśmy. 

 

A gdy łączę się z Twoją Duszą, ona bardzo chce pokazać całe swoje światło, całą siebie. Dlatego malując obraz dla Ciebie, muszę się często "przebijać" przez te wszystkie warstwy zapomnienia. Energetycznie zdejmuję je z Ciebie. Pomagam Ci przypomnieć sobie jaka jest Twoja prawdziwa natura i kim tak naprawdę jesteś. Patrząc na obraz, możesz dzień po dniu, zapraszać swoją Duszę, żeby pomogła Ci się przejawić w świecie fizycznym. Ona bardzo chce się z Tobą połączyć. Chce być usłyszana i zobaczona. 


Nagrodą jest obraz o wymiarach 50/70, akryl na płótnie.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 9 z 10)

przewidywana dostawa: 18 marca, 2022

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

853 980 zrzutek

i zebrali

741 119 593 zł

A ty na co dziś zbierasz?