id: du5wbt

Niepłodności nie widać (...)

Niepłodności nie widać (...)

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
2 355 zł 
z 10 000 zł
23%
zakończona 31.12.2019r
70 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności4

 • Niestety 2 transfery nie przyniosły nam pozytywnych wieści. Beta nawet nie drgnęła. Zaczynamy od nowa bogatsi o doświadczenia, biedniejsi o kolejne wydatki. 
  Czytaj więcej
 • W sobotę zaczęliśmy zastrzyki. Nareszcie! Pomimo tego, że nie jest to ani fajne ani przyjemne to ogromnie cieszy, ponieważ przybliża do celu. A więc dzielnie idziemy do przodu, cel jest coraz bliżej, a pieniądze znikają jak szalone.
  Czytaj więcej
 • https://zrzutka.pl/du5wbt Nadchodzi czas Świąt. Szczególnie trudny dla niepłodnych małżeństw. Ktoś, kto nie dotknął problemu zapyta: Dlaczego trudny? Małżeństwo dotknięte CHOROBĄ idzie do Kościoła poświęcić pokarmy. W Kościele, szczególnie gdy pogoda sprzyja tak jak dziś spotykają mnóstwo znajomych par. Par z biegajacymi wesoło pociechami, par oczekujących potomstwa, par dla których Święta to czas rodzinnej radości z bycia razem. Jednak oni kolejny rok z rzędu są we dwoje. Kolejny rok zmagań, badań, kolejne testy pokazujące jedną, cholerną kreskę. Kolejny rok, który nie przyniósł im spełnienia. Następuje święcenie pokarmów, co słyszy wówczas nieplodne małżeństwo? Święcę te ''jajko jako znak płodności''. U nieplodnej właśnie w tym momencie łzy napływają do oczu, z trudem hamuje się od płaczu (przecież nikt z siedzących obok ludzi nie zrozumie czemu wywołuje to u niej łzy). Nieplodni wracają do domu, pustego domu. Domu, w którym oprócz siebie nie mają nikogo. Nie słyszą wesołego głosu swojego dziecka. CISZA. Znowu CISZA. I tak trzeci rok z rzędu. Trzeci, a może nawet i piąty bo przecież Marzenie o dziecku pojawiło się znacznie wcześniej... Święta to czas, w którym szczególnie warto pomagać...
  Czytaj więcej
 • Wczorajszy dzień przyniósł nam ogrom nerwów, przyspieszone bicie serca i wielkie emocje. To była nasza pierwsza wizyta w warszawskiej klinice. Oczekiwanie na wyniki badań dostarczyły nam dużo stresu. Wszystko jednak poszło po naszej myśli. Wyniki pozwalają nam na podejście do procedury, jednak zanim to nastąpi czeka nas długa droga, mnóstwo badań i związanych z tym wydatków....
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Niepłodność przyszła do nas bez pytania...

Nie jestem przyzwyczajona do proszenia...Od zawsze to ja angażowałam się w pomoc innym i to ja byłam po tej drugiej stronie...Pomagałam tam, gdzie tylko byłam w stanie, jednak od dawna głównymi osobami, którym pomagały były DZIECI. I nie było istotne, czy jest to dom dziecka, dziecko chore, czy też samotna mama potrzebująca wsparcia w opiece nad dziećmi. Dlaczego właśnie to stało się dla mnie tak istotne? Od zawsze moim największym marzeniem było posiadanie na świecie kogoś, kto powie do mnie : ,,Mamo''. Od zawsze dzieci były całym moim światem, kimś, kto rozpromieniał cały mój świat. Niestety - los spłatał mi figla i od ponad 3 lat nie pozwala mi zostać mamą. Kompleksowa diagnostyka, długotrwałe letnie leczenie, modlitwy, miliony wylanych łez i pytanie - Dlaczego to mnie - kobietę, która tak bardzo pragnie mieć na świecie swój Skarb dotyka problem niepłodności?! Obecnie po wielokrotnych wizytach u lekarzy specjalistów, którzy jednogłośnie twierdzą, że moja rezerwa jajnikowa nie zapewni nam rodzicielstwa bez pomocy wspomagania rozrodu jesteśmy na etapie zbierania pieniążków na bardzo kosztowny zabieg. Niestety ciągłe wizyty u lekarzy specjalistów, leki kosztują. Proszę pomóżcie nam cieszyć się rodzicielstwem! Jesteśmy pewni, że uśmiech naszego dziecka wynagrodzi nam kiedyś ten ból, który dziś rozrywa nasze serca.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 70

 
Użytkownik niezarejestrowany
103,66 zł
MW
Magdalena Wilkowska
100 zł
MJ
Martyna Jackowska
100 zł
KR
Katarzyna Ruszczynska
100 zł
MW
monika w
100 zł
AS
Anna Skibniewska
90 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AP
Krzyczkowska
50 zł
MD
Magdalena Dałek-Turek
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 28

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

862 937 zrzutek

i zebrali

758 856 136 zł

A ty na co dziś zbierasz?