id: du98jm

Pomoc w spłaceniu zaległych faktur!

Pomoc w spłaceniu zaległych faktur!

Nasi użytkownicy założyli 1 035 608 zrzutek i zebrali 1 103 286 133 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


GROZI NAM ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI! Zawsze bywają te złe i dobre momenty, ale obecnie jesteśmy w DOŁKU FINANSOWYM. Dziś z bólem serca jesteśmy zmuszeni powiedzieć STOP...Nie stać nas już na pomoc żadnej istocie... image


Pod naszą opieką wciąż przebywa ponad 30 psów i kotów. Są to zwierzęta chore, skrzywdzone przez człowieka i niewidzialne... Codziennie przyjmują leki, jeżdżą na wizyty do specjalistów, są skrzywdzone nie tylko pod względem fizycznym czy przez zaniedbania zdrowotne, one są również skrzywdzone pod względem psychicznym. Wkładamy wiele serca i pracy aby móc przywrócić im godne warunki życia, jednak adopcje stanęły w miejscu. NIKT nie chce ich nawet poznać... Nasze domy tymczasowe wypełnione są psami i kotami. W płatnych hotelikach przebywa kilkanaście psów za które płacimy kilka tysięcy miesięcznie. 


imageNasze konto świeci pustką, zobowiązania finansowe rosną, a zbiórki stoją w miejscu. Obecnie zalegamy z zapłatą faktur na kwotę około 25 tysięcy złotych. imageDziałaliśmy ponad swoje siły, ale również ponad możliwości finansowe. Stanęliśmy przed murem, którego bez Waszej pomocy nie przebijemy. imageJesteśmy nadal gotowi nieść pomoc - DO UPADŁEGO, jednak bez pieniędzy nie zrobimy nic. Jesteśmy bezsilni. imageKAŻDA - nawet najmniejsza Twoja wpłata ma znaczenie. 
image
image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


image


imagePierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1437

NR
Night Racing Crew
1 600 zł
MS
Monika Stasiaczek
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MB
Magdalena Buszta
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MC
Gosia
IG
Iwona Golańska
320 zł
AW
Alicja
300 zł
M
Magdalena Szyndrowska
300 zł
 
Dane ukryte
290 zł
Zobacz więcej

Komentarze 29

 
2500 znaków