id: dubpe3

Żeby była mama i żeby nie bolało

Żeby była mama i żeby nie bolało

Nasi użytkownicy założyli 1 014 012 zrzutek i zebrali 1 060 152 576 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ania, Kacperek, Konradek, Oleńka, Oskarek, Łukaszek… To imiona tylko niektórych pacjentów naszego hospicjum domowego dla dzieci.


W sumie jest ich ponad trzydzieścioro. Niektóre dzieci są z nami kilka dni lub tygodni, inne kilka miesięcy, nieliczne kilka lat… Co je łączy? Są bardzo chore. Chore NIEULECZALNIE – na nowotwory, choroby genetyczne, neurologiczne, metaboliczne i wiele, wiele innych. MY POTRAFIMY IM POMÓC.


Dzięki naszej wiedzy i pracy Ania, Kacperek, Konradek, Oleńka, Oskarek, Łukaszek…, mimo ciężkiej i nieuleczalnej choroby, mogą przebywać w domu, z rodzicami, rodzeństwem, ukochanym zwierzakiem. I choć nikt nie jest w stanie przywrócić im zdrowia, my potrafimy sprawić, żeby blisko była mama i żeby nie bolało.

 

Aby to było możliwe, POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY! Sprzęt medyczny, leki, środki pielęgnacyjne i opatrunkowe, wreszcie paliwo do samochodów, którymi codziennie dojeżdżamy do pacjentów – wszystko to kosztuje! Koszty, które nieustannie rosną, ponosi w całości nasza fundacja.

Dlatego zakładamy tę zrzutkę.

 

Liczy się każda kwota – nawet wielki ocean składa się z kropel. Możesz po prostu wpłacić datek lub założyć własną SKARBONKĘ do naszej zrzutki i prowadzić wśród swoich znajomych akcję na rzecz wsparcia naszego hospicjum.

 

Potrzeby są ogromne. Koszt jednego dnia opieki nad pacjentem to ok. 700 złotych! Wystarczy pomnożyć tę kwotę przez liczbę naszych pacjentów i liczbę dni w roku …

 

Ania, Kacperek, Konradek, Oleńka, Oskarek, Łukaszek… To dla nich zakładamy tę zrzutkę. Wierzymy, że ich nie zawiedziesz!


Zachęcamy do śledzenia naszej działalności w Internecie - na stronie www.hospicjum.waw.pl oraz na Facebooku.


***

Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci od 2004 roku posiada status organizacji pożytku publicznego (OPP) i jako taka jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) pod numerem 0000097123.

***

Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci zarejestrowana jest w bazie organizacji pozarządowych – http://bazy.ngo.pl/profil/274/Fundacja-Warszawskie-Hospicjum-dla-Dzieci.

***

Otrzymane środki przeznaczamy w całości na cele statutowe tj.:

  • świadczenie domowej opieki paliatywnej nad dziećmi,
  • wsparcie w żałobie rodzin dzieci zmarłych,
  • rozwijanie i propagowanie modelu domowej opieki paliatywnej nad dziećmi w Polsce i zagranicą


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 124

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MK
Magdalena Kamińska
1 zł
WG
WERONIKA GROMADA LUDZISKO 71A 88-160 JANIKOWO
1 zł
ES
Eryk surdel
1 zł
KK
Kacper Kowalski
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków