id: dvrrhr

KILOMETRY ROBIMY...O BUSIE MARZYMY!!!

KILOMETRY ROBIMY...O BUSIE MARZYMY!!!

Nasi użytkownicy założyli 1 014 208 zrzutek i zebrali 1 060 534 262 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

NA CO ZBIERAMY!

Zbieramy na busa dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, aby mogli dojeżdżać do Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzeziu. Bus wyposażony w rozkładaną platformę i miejsca dla osób na wózkach inwalidzkich, jest naszym marzeniem od 20 lat. I to marzenie może się w końcu spełnić!!! Brakuje nam kwoty, której niestety nie jesteśmy w stanie pokryć bez Waszej pomocy. Każda złotówka jest dla nas na wagę złota i z góry dziękujemy za okazane wsparcie.

KIM JESTEŚMY!

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych "Dobro Dziecka" od 2002 r. prowadzi Dzienny Ośrodek Wsparcia - Środowiskowy Dom Samopomocy. Nasz Dom obejmuje pomocą i wsparciem 42 dorosłe osoby z niepełnosprawnością, które na co dzień uczestniczą w zajęciach usamodzielniających: zajęcia kulinarne, porządkowe, spędzania czasu wolnego, budżetowych, edukacyjnych i wiele innych. Ponadto uczestnicy korzystają z wyjazdów kulturalnych, na hipoterapię oraz karate.

Osoby te są dowożone z terenu Powiatu Wielickiego a koszt wynajmowania firmy zewnętrznej do tego celu, pokrywa znaczną część comiesięcznego budżetu. Posiadając własny środek transportu znacznie ograniczymy koszty przeznaczone na dowóz, które wykorzystamy na dodatkowe zajęcia np. muzykoterapię, rehabilitację, wyjazdy usamodzielniające itp.

Nasza działalność to o wiele więcej... więc zainteresowanych odsyłamy na naszą stronę internetową www.dobrodziecka.org.pl

oraz strony Facebook:

Środowiskowy Dom Samopomocy w Brzeziu

Stowarzyszenie "Dobro Dziecka".

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 84

KB
Michoń
50 zł
RK
Zofia Kubicz
100 zł
DK
Damian Kotlarz
500 zł
RK
Maria Ziobro
100 zł
AS
Wiedeń
500 zł
 
Dane ukryte
70 zł
PW
Paula W.
150 zł
PW
Witold J.
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
EB
EWUŚKA B
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków