Opis zrzutki

Społeczność Chrześcijańska PÓŁNOC to nasz wspólny DOM.

A o dom warto dbać, by służył nam jak najlepiej.

 

Od lat wspólnie marzymy, by PÓŁNOC była miejscem otwartym na każdego i jesteśmy wdzięczni Bogu i ludziom widząc, jak te marzenia stają się rzeczywistością.

 

Dziś marzymy o wyremontowanym PARKINGU, który będzie mówił: "Witaj na Północy! To dobre, i bezpieczne miejsce!" Wierzymy, że tworząc na Północy przyjazne, otwarte i piękne miejsce, realizujemy marzenie, jakie  Pan Bóg położył nam na sercach dając nam ten dom.

 

Rozwijaj PÓŁNOC razem z nami! Dołącz do zbiórki!


ZAKRES PRAC:

- wykonanie odwodnienia - by zapewnić sprawne odprowadzanie wody w deszczowe i śnieżne dni, zlikwidować utrudniające przejście kałuże, które w zimowym okresie zamieniają się w niebezpieczne ślizgawki.

- podniesienie i wyrównanie terenu - by usunąć zagrażające pieszym i samochodom dziury i nierówności terenu, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę w dotarciu do budynku.

- położenie kostki - by wjazd do budynku kościoła był bezpieczny i estetyczny.

- wyznaczenie miejsc parkingowych od frontu budynku dla rodzin z małymi dziećmi, osób z niepełnosprawnością - by każdy czuł się u nas przyjęty i mile widziany.

 

Zebrana kwota pozwoli nam zrealizować I ETAP remontu parkingu - czyli remont wjazdu oraz terenu przed wejściem do budynku kościoła.


Koszt projektu: 287 000 zł KIM JESTEŚMY?

Społeczność Chrześcijańska PÓŁNOC to Kościół, w którym jest miejsce dla każdego!

Należymy do rodziny Kościołów Chrystusowych. To znaczy, że opieramy się wyłącznie na Piśmie Świętym, którym kierujemy się w sprawach wiary i codziennego życia.
GDZIE JESTEŚMY?

Nasz budynek znajduje się na warszawskiej Białołęce przy ul. Elektronowej 10, niedaleko dawnych zakładów Żerań-FSO i w sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan, choć wiele osób przyjeżdża na niedzielne nabożeństwa czy spotkania, których w tygodniu jest całe mnóstwo, z wszystkich dzielnic Warszawy, a nawet z sąsiednich miasteczek.


KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

Każda niedziela, godz. 10:00, 12:00 i 17:00

Nabożeństwo o 17.00 to plusminus - czyli przestrzeń tworzona przez młodych dorosłych, w której każdy jest mile widziany!

 

JAK WYGLĄDA NABOŻEŃSTWO?

Przez około 1,5 godziny śpiewamy, modlimy się ze sobą i o siebie, słuchamy Bożego Słowa, a potem spędzamy czas w naszej kawiarence.

 

TROSZCZYMY SIĘ O DZIECI

Podczas wszystkich nabożeństw zapewniamy opiekę dla dzieci, które w tym samym czasie poznają Boga i nawiązują relacje z rówieśnikami. 

 

INTERNATIONAL//МЕЖДУНАРОДНЫЙ

We translate our services at 10.00 into English.

Служения в 12:00 переводятся на русский или украинский язык.

 

JESTEŚMY ONLINE!

Jeśli nie możesz być z nami na Elektronowej, każde nabożeństwo transmitujemy online na naszych profilach na Facebooku i na YouTube.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 65

AF
Artur Franczuk
1 200 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
PP
600 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
BC
Bożena Choromańska-Macioszczyk
500 zł
GM
Grażyna Michalczuk
420 zł
KP
Krzysztof Pachucy
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Jakub G

    Wspieram braci w Chrystusie i waszą akcje akcje #NaszDomNaPółnocy . Popieram #PolandStandWithUSA #Duda2020

  • Piotr Pisarzewski

    "Ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic To razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby ".........wybudować piękny parking. Wielkiej wiary to arcana ? Wszak to Ziemia Obiecana !

Nasi użytkownicy założyli

754 520 zrzutek

i zebrali

545 970 666 zł

A ty na co dziś zbierasz?