id: dw9en4

Pomoc po pożarze

Pomoc po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 155 734 zrzutki i zebrali 1 199 765 917 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Proszę o pomoc finansową po pożarze domu.

Kolega mieszkał w nim razem z żoną i dwójką dzieci.


W nocy z 04 na 05 stycznia nasz kolega Wojtek stracił cały dobytek, w skutek pożaru, który strawił wszystkie ich rzeczy. Wraz z dziećmi zostali z dnia na dzień bez dachu nad głową. Spłonęły wszystkie ubrania, pomoce szkolne i książki, oszczędności, sprzęt RTV i AGD, meble, to co się uratowało nie na daje się do użytku w skutek zalania wodą i zadymienia. Rodzina znalazła tymczasowe schornienie u bliskich, jednakże czeka ich długa i kosztowna droga do odbudowania domu.


W imieniu naszego kolegi Wojtka i jego rodziny prosimy o nawet najmniejszą pomoc finansową, aby w obliczu tej wielkiej tragedii mogli zapewnić sobie i swoim dzieciom powrót do normalności.


Liczy się każda złotówka. Za każde wsprawcie z całego serca dziękujemy.

Pamietajmy dobro powraca!

I am asking for financial help after a house fire.

Our collegue lived there with his wife and two children.


On the night of January 4-5, our friend Wojtek lost all his possessions as a result of a fire that consumed all their belongings. They and their children were left homeless suddenly. All clothes, school supplies and books, savings, electronics and household appliances, furniture were burned, and what was saved was unusable due to water damage and smoke. The family found temporarily place to stay, but they have a long and expensive road ahead to rebuild their home.


On behalf of Wojtek and his family, we are asking for even the smallest financial help so that in the face of this great tragedy they can ensure a return to normality for themselves and their children.


Every penny counts. We wholeheartedly thank you for every contribution.

 Let's remember goodness returns!


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 297

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków