id: dwh85h

Ratujmy Z NATURY RZECZY

Ratujmy Z NATURY RZECZY

Nasi użytkownicy założyli 1 068 088 zrzutek i zebrali 1 164 706 767 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zaczęło się od dwóch dziewczyn, pasji, pomysłu, mnóstwa pracy i chęci zmieniania świata na lepsze.


Z NATURY RZECZY to maleńki sklepik w Gdańsku, gdzie Anka doradzi Wam produkty kosmetyczne stworzone 100% zgodnie z ideą CRUELTY FREE, VEGAN i LESS WASTE. Jeżeli już planujecie wyjście na Wielką Imprezę Z Okazji Rozmrożenia Świata - Miśka wykona Wam cały CUDOWNY MAKIJAŻ wegańskimi eko kosmetykami! Ta Perełka na kosmetycznej mapie polski działa zaledwie od ponad roku ale już zdążyła zaistnieć w sercach wielu osób, którym EKO świat jest bliski...


Czemu zakładam te zrzutkę zatem?


Bo przyszedł czas plag egipskich jakich się najstarszym z górali nie śniło. I wszystko dupnęło i koronawirus i upadek gospodarki i jednej nocy ktoś okradł Z NATURY RZECZY do cna. Bo mało się nieszczęścia dzieje na świecie. Okradł z całego asortymentu, ze sprzętów, laptopów, kas zostawiajac gole półki i wielką pustkę w sercach Miśki i Anki, którym przyświecał jeden cel - zmienić świat choć trochę na lepsze. Dać wam produkty zdrowe, ekologiczne i przyjazne matce ziemi. Jedyne w swoim rodzaju.


Zakladam te zrzutkę z myślą o moich przyjaciółkach, którym ktoś obciął skrzydła i zdeptał marzenie tak brutalnie w tak paskudnym czasie. Dziewczyny zostały bez asortymentu z kosztami. Wstępnie straty oszacowane są na 50 000 PLN. Nie wiemy ile im odda ubezpieczenie. Środki zostaną w całości przekazane na ratowanie Z NATURY RZECZY!

Dajmy im znać że jest na świecie pierwiastek dobra! Zwłaszcza teraz w dobie sanitarnych dystansów społecznych potrzebujemy namacalnej ludzkiej solidarności!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 215

preloader

Komentarze 51

 
2500 znaków