id: dwjjcc

6. EDYCJA PROJEKTU "PAKA DLA RODAKA"

6. EDYCJA PROJEKTU "PAKA DLA RODAKA"

Nasi użytkownicy założyli 1 035 536 zrzutek i zebrali 1 103 072 298 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja PRZYSTANEK RODZINA po raz szósty realizuje projekt pn. „Paka dla Rodaka” zakładający pomoc i wsparcie dla Polaków, którzy ze względu na burzliwe dzieje naszego narodu, bez swojej zgody znaleźli się poza granicami kraju. W tym roku nasz projekt zrealizujemy w Mołdawii oraz w Ukrainie. Paczki dotrą do miast partnerskich Płocka – Bielc i Żytomierza.


1km to koszt ok. 8 zł


Koordynowany przez Fundację projekt jest ważnym wsparciem materialnym, ale przede wszystkim stanowi istotny akt solidarności budujący poczucie więzi z Rodakami, którzy o nich pamiętają. Jedną z głównych idei projektu jest kształtowanie charakteru i postaw uczestniczącej w niej młodzieży. Filarami naszych działań jest wzbudzenie w uczestnikach poczucia misji i potrzeby podawania pomocnej dłoni osobom potrzebującym. Wielki nacisk kładziemy na wychowanie i edukację patriotyczną.


Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie projektu. Wiemy, że coraz więcej polskich rodzin boryka się z codziennymi trudnościami spowodowanymi inflacją. W trosce o naszych rodaków, którzy mają niezwykle ciężką sytuację materialną raz jeszcze zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję. Mołdawia jest jednym z najbiedniejszych krajów w Europie, średnia wysokość emerytury wynosi ok. 450 złotych. Ukraina od kilku miesięcy broni się przed Rosją. Sytuacja jest bardzo ciężka. Okupanci chcą zrujnować obiekty infrastruktury cywilnej i regularnie ostrzeliwują ludność cywilną.


Jesteśmy przekonani, że nasz wspólny wysiłek zaowocuje mądrą i dojrzałą postawą patriotyczną oraz aktywnym działaniem na rzecz potrzebujących.


1km = 8zł


Patronat nad akcją objął: Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego, Andrzej Nowakowski - Prezydent Miasta Płock, Sylwester Ziemkiewicz - Starosta Płocki, prof. dr hab. n. med. Maciej Słodki - Rektor Akademii Mazowieckiej w Płocku.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 108

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
AN
Dla Alberta
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
WM
Wiktor
20 zł
AM
Akademia Mazowiecka w Płocku
1 086,50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
59 zł
AJ
Anna Jasińska
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków