Urodzinowa zrzutka dla Miłosza ID: dwpnhd

Urodzinowa zrzutka dla Miłosza ID: dwpnhd

1 000 zł z 1 000 zł

100%

1 000 zł

1 000 zł

z 1 000 zł

zakończona

zakończona

31.12.2018r

9

9

wspierających
100%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Miłosz dotknięty jest niepełnosprawnością sprzężoną i niestety nie wystarczy skoncentrować się na jednej przestrzeni terapeutycznej. W równym stopniu trzeba walczyć o jego rozwój ruchowy, intelektualny, poznawczy czy emocjonalny. Praca w dotychczasowym rytmie wymaga systematycznego wsparcia terapeutów oraz specjalistów.

Pomagając jednej osobie, może nie zmienisz całego świata,

ale możesz zmienić cały świat dla jednej osoby!

Sześć lat temu, 25 grudnia 2012 roku urodził się za wcześnie. Planowany, wyczekiwany, kochany – nasz syn. Urodził się niepełnosprawny. Dzięki niemu poznajemy świat na nowo. Nie potrzebujemy współczucia, ani tym bardziej litości. Liczymy, że ktoś nas zrozumie, wysłucha, pomoże w nierównej i bardzo kosztownej walce z chorobą naszego dziecka – mózgowym porażeniem dziecięcym.

Będziemy Wam wdzięczni, jeśli pomożecie nam w zebraniu kwoty, która w całości zostanie przeznaczona na dalsze leczenie i rehabilitację. Pomóżmy Miłoszowi w jego rozwoju i pogoni za rówieśnikami.

Zamiast prezentu - Zrzutka

Dla jednych urodzinowym lub świątecznym prezentem będą zabawki, ale dla Miłosza ważniejsza jest możliwość rozwoju, który daje mu szansę na lepsze życie. To będzie dla niego najlepszy i przede wszystkim trafiony prezent! Jeśli się wahasz, zapraszam Cię do wspólnego zastanowienia się, co i czy w ogóle kupić prezent Miłoszowi. Albo dlaczego nie kupować. Pieniądze na rehabilitację i terapię dają nam możliwości działania. Na cokolwiek się zdecydujesz, życzę Ci, aby obdarowywanie dało szczęście także Tobie!

Zrzutka stworzona przez Justynę - mamę Miłosza

Pomysłodawca i współtwórca bloga palaszewski.comJako pełnoetatowa mama i „rehabilitantka” dziecka z MPD na blogu opisuję historię nieustannej walki o samodzielność syna Miłosza.

Blog: www.palaszewski.com

FB: www.facebook.com/palaszewskicom

Wpłacający9

R
Rodzina K .
400 zł
AP
Aniela Pałaszewska
200 zł
P
Piotr Borek
100 zł
B
Bernadka
75 zł
W
Wajda
75 zł
SP
Sławomir Pałaszewski
50 zł
S
Sabina Naczyńska
25 zł
JS
Joanna Sieńko
25 zł
DG
Dorota Głowinkowska
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

591 610 zrzutek

i zebrali

335 293 135 zł


A ty na co dziś zbierasz?