id: dwpnhd

Urodzinowa zrzutka dla Miłosza

Urodzinowa zrzutka dla Miłosza

Nasi użytkownicy założyli 913 302 zrzutki i zebrali 876 243 893 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Miłosz dotknięty jest niepełnosprawnością sprzężoną i niestety nie wystarczy skoncentrować się na jednej przestrzeni terapeutycznej. W równym stopniu trzeba walczyć o jego rozwój ruchowy, intelektualny, poznawczy czy emocjonalny. Praca w dotychczasowym rytmie wymaga systematycznego wsparcia terapeutów oraz specjalistów.

Pomagając jednej osobie, może nie zmienisz całego świata,

ale możesz zmienić cały świat dla jednej osoby!

Sześć lat temu, 25 grudnia 2012 roku urodził się za wcześnie. Planowany, wyczekiwany, kochany – nasz syn. Urodził się niepełnosprawny. Dzięki niemu poznajemy świat na nowo. Nie potrzebujemy współczucia, ani tym bardziej litości. Liczymy, że ktoś nas zrozumie, wysłucha, pomoże w nierównej i bardzo kosztownej walce z chorobą naszego dziecka – mózgowym porażeniem dziecięcym.

Będziemy Wam wdzięczni, jeśli pomożecie nam w zebraniu kwoty, która w całości zostanie przeznaczona na dalsze leczenie i rehabilitację. Pomóżmy Miłoszowi w jego rozwoju i pogoni za rówieśnikami.

Zamiast prezentu - Zrzutka

Dla jednych urodzinowym lub świątecznym prezentem będą zabawki, ale dla Miłosza ważniejsza jest możliwość rozwoju, który daje mu szansę na lepsze życie. To będzie dla niego najlepszy i przede wszystkim trafiony prezent! Jeśli się wahasz, zapraszam Cię do wspólnego zastanowienia się, co i czy w ogóle kupić prezent Miłoszowi. Albo dlaczego nie kupować. Pieniądze na rehabilitację i terapię dają nam możliwości działania. Na cokolwiek się zdecydujesz, życzę Ci, aby obdarowywanie dało szczęście także Tobie!

Zrzutka stworzona przez Justynę - mamę Miłosza

Pomysłodawca i współtwórca bloga palaszewski.comJako pełnoetatowa mama i „rehabilitantka” dziecka z MPD na blogu opisuję historię nieustannej walki o samodzielność syna Miłosza.

Blog: www.palaszewski.com

FB: www.facebook.com/palaszewskicom

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!