id: dww9h2

Warsztaty, wyjazdy, spotkania!

Warsztaty, wyjazdy, spotkania!

690 zł 
z 10 000
6%
zakończona 31.05.2022r
10 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Cześć!


Fundacja Krok Za Krokiem to nie tylko organizacja wspierająca osoby z niepełnosprawnością w procesie rehabilitacji i leczenia. Lubimy wywoływać uśmiechy na twarzach i pokazywać naszym podopiecznym, że MOGĄ WSZYSTKO!


W ostatnim czasie z Państwa pomocą udało nam się zebrać fundusze w celu przeprowadzenia cyklu warsztatów "Galopem do lata". W trakcie tego wydarzenia nasi podopieczni mogli nie tylko spróbować nowej aktywności jaką była jazda konna, ale przede wszystkim mogli oderwać się od codzienności, która przepełniona jest walką o swoje zdrowie. Czas spędzony w gronie ludzi z rożnymi problemami mógł dać do myślenia każdemu z uczestników. Rodziny naszych podopiecznych mogły również złapać chwilę wytchnienia oraz spojrzeć na swoich bliskich z zupełnie innej strony. Kontakt ze zwierzętami, a zwłaszcza z Końmi daje poczucie bezpieczeństwa, chwilę wyciszenia oraz redukcję stresu. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tego wydarzenia ...


h3a2e9808f294f56.jpeg

e738f8ed86dc653b.jpegPiknik z końmi to był dopiero początek!

Widząc radość oraz chęć do działania jaka wstąpiła w naszych podopiecznych, doszliśmy do wniosku, że nie możemy na tym poprzestać. W naszych głowach powstał pomysł na całodniową wycieczkę do Torunia! To dopiero były emocje! Logistyka całego przedsięwzięcia nie była trudna. Martwiliśmy się tylko o plan tego dnia. Czy atrakcje wymyślone przez nas będą ciekawe i dostępne dla każdego? Oczywiście, że były! Pogoda nam dopisała, miasto przywitało nas zapachem świeżych pierników oraz smakiem fantastycznych lodów! Dla osób, które nie mają większych problemów ze zdrowiem taka wycieczka mogła być czymś normalnym. Dla kilku osób było to wydarzenie o którym już wiele dni przed wyjazdem mówiła cała ich rodzina. Przecież oni wcześniej nigdzie nie jechali! W dodatku sami, bez mężów, żon, opiekunów. Byliśmy My, asystenci, wolontariusze i Oni, nasi fantastyczni, energiczni Podopieczni, którzy tego dnia obdarzyli nas ogromnym zaufaniem. Ta wycieczka była sprawdzianem, zarówno dla nas, organizatorów, asystentów, ale też dla podopiecznych, którzy mimo uśmiechów na ustach, zastanawiali się co przyniesie im ten dzień.


hed885164e4f02c2.jpeg


Czujemy się zmotywowani do dalszych działań. Jest jedno ograniczenie, którego nie pokonamy bez Państwa pomocy! Są to Fundusze. Transport, atrakcje, bilety wstępów ... mimo pomocy i serdeczności wielu ludzi nie wszystko udaje nam się pokryć z własnych pieniędzy.


Chcemy widzieć stale uśmiechy naszych podopiecznych.

Chcemy by się rozwijali.

Chcemy bo zdobywali cały świat.

Chcemy by zawierali przyjaźnie.

Chcemy by walczyli o siebie.

Chcemy by czuli się ważni.


Bardzo prosimy o wsparcie!

Mamy wiele planów. Kina, teatry, opery, miasta, miasteczka, cały świat. Ogranicza nas wyobraźnia i fundusze, ale wiemy, że w tym nam pomożecie!


Zespół Fundacji Krok Za Krokiem.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

895 122 zrzutki

i zebrali

840 029 132 zł

A ty na co dziś zbierasz?