id: dykcas

Dla zwierząt na sianko, owies i karmę!

Dla zwierząt na sianko, owies i karmę!

Opis zrzutki

Od kilku lat mieszkają w naszym ośrodku zwierzęta, które są wspaniałymi przyjaciółmi gości spędzających u nas wolne chwile! Część z nich została uratowana przez nas od śmierci (nóż rzeźnika). Niestety od pewnego czasu w branży hotelarskiej i agroturystycznej pandemia wyrządza bardzo duże straty, od kilku miesięcy nie możemy pracować. Naszych podopiecznych utrzymywalismy zawsze z bieżącej działalności i nigdy nie pobieraliśmy opłat za możliwość kontaktu z naszymi zwierzętami.

Ostatnio pojawiły się u nas bardzo duże problemy z płynnością finansową, dlatego zmuszeni jesteśmy poprosić Państwa o pomoc w utrzymaniu naszych zwierząt przez okres zimowy. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłaconą przez Was złotówkę.

A nasze zwierzęta napewno odpłacą się Wam bezgraniczną miłością, one nie mogą się doczekać wiosny i wspólnych relacji z Wami. Gwarantujemy, że Państwa wsparcie zostanie wykorzystane zgodnie z jego przeznaczeniem, co będziemy uwieczniać na fotorelacjach!

Jeżeli chcesz wspomóc nas w inny sposób, możesz przekazać karmę dla nich zamawiając kurierem: ziarna różnych zbóż - owies, słonecznik, pszenica, peluszka oraz karma dla kotów, lizawka i witaminy dla koni i bydła.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 99

W
Wakefield UK Emilia DM
578,56 zł
JB
Jadwiga Bialecka
450 zł
S
snl
300 zł
RO
Radek Omyla
200 zł
DB
Dorota Blacheta
200 zł
M
M i P D:)
200 zł
MZ
Małgorzata Zagaja
200 zł
M
Magdalena Wdowiak Urbańczyk
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

678 922 zrzutki

i zebrali

439 908 563 zł

A ty na co dziś zbierasz?