id: dymann

Patriotyczne Podkarpacie! Dziękujemy za wsparcie!

Patriotyczne Podkarpacie! Dziękujemy za wsparcie!

2 195 zł 
z 4 000 zł
54%
zakończona 31.05.2022r
38 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witaj!

Jeśli jesteś w tym miejscu, to zapewne wiesz już czym jest projekt "Patriotyczne Podkarpacie". Jednak dla pewności, pozwól, że się przedstawimy.


Jesteśmy młodymi osobami wiążącymi swoją przyszłość z Polską. Szczególnie na Podkarpaciu chcemy realizować swoje plany i marzenia.

Dostrzegamy potrzebę integracji i rozwoju szeroko rozumianego środowiska patriotycznego, w szczególności poprzez popularyzację regionalnej historii, kultury, tradycji, a także poprzez dyskusję i wymianę opinii przez lokalną społeczność.ca13368474191b9d.jpegRozwijamy projekt medialny w lokalu środowiska narodowego w Rzeszowie, pod nazwą "Patriotyczne Podkarpacie". Jednym z kluczowych elementów projektu jest budowa nowego portalu, gdzie swoje miejsce znajdą zarówno programy typowo informacyjne jak i publicystyczne z udziałem gości, a także młodych nieznanych jeszcze szerzej lokalnych działaczy relacjonujący komentujący bieżące wydarzenia społeczno-polityczne zarówno z kraju jak i regionu.


Chcemy aby ten portal był naszym wspólnym dobrem. Razem damy radę go zrealizować!

d8ffb416f53d4156.pngPotrzebujemy jednak Twojej pomocy. Wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja z mediami w Polsce. Możemy obrażać się na zaistniałą sytuację lub brać sprawy w swoje ręce i oddolnie tworzyć alternatywę. Dlatego zdecydowaliśmy się ruszyć z projektem, która spełniałaby cele: kreowania lokalnych liderów oraz budowę patriotycznego środowiska.

Jak Ty możesz się zaangażować ?

🔶Promocja w sieci - musimy dotrzeć z inicjatywą do kogo się da. Subskrybowanie, udostępnianie, komentowanie i lajkowanie. Niestety bez tego nie damy rady.


🔶Dołączenie do kadry redaktorskiej - najlepiej z własnym pomysłem na program, bądź ekipy obsługującej studio. Chcesz zmierzyć się z kamerą? Złapać pierwsze szlify medialne? Zachęcamy każdego do spróbowania swych sił!


🔶Dzięki tej Zrzutce, dołącz do grona naszych PATRONÓW! Działamy na podstawowy sprzęcie (częściowo pożyczonym), planujemy dalsze inwestycje. Na dziś najważniejszą potrzebą jest pokrycie kosztów stałych jak wynajem lokalu, internet, rachunki i księgowość. Twoje wsparcie finansowe sprawi, że będziemy mogli się nieustannie profesjonalizować i dostarczać produkcje na najwyższym możliwym poziomie!Śledź nasze postępy na YouTube, Facebooku i Instagramie!


🔶YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCDyMBP3rwGCCr7t--wBgQg

🔶Facebook: https://www.facebook.com/patriotycznepodkarpacie

🔶 Instagram: https://www.instagram.com/patriotyczne_podkarpacie/Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

MZ
Mira Z.
200 zł
ZP
200 zł
JJ
Videosejm
150 zł
IW
Ireneusz Wnęk
100 zł
EI
Ewa i Artur
100 zł
GK
GRZEGORZ KUSEK
100 zł
AM
Adrian Matyjaszczyk
100 zł
MG
Marcin Gawle
100 zł
JM
Jan Mosdorf
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Lokalizacja

Lwowska 45A, 35-301

Rzeszów, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

863 909 zrzutek

i zebrali

760 337 778 zł

A ty na co dziś zbierasz?