id: dymann

Patriotyczne Podkarpacie! Dziękujemy za wsparcie!

Patriotyczne Podkarpacie! Dziękujemy za wsparcie!

2 195 zł 
z 4 000 zł
54%
zakończona 31.05.2022r
38 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witaj!

Jeśli jesteś w tym miejscu, to zapewne wiesz już czym jest projekt "Patriotyczne Podkarpacie". Jednak dla pewności, pozwól, że się przedstawimy.


Jesteśmy młodymi osobami wiążącymi swoją przyszłość z Polską. Szczególnie na Podkarpaciu chcemy realizować swoje plany i marzenia.

Dostrzegamy potrzebę integracji i rozwoju szeroko rozumianego środowiska patriotycznego, w szczególności poprzez popularyzację regionalnej historii, kultury, tradycji, a także poprzez dyskusję i wymianę opinii przez lokalną społeczność.ca13368474191b9d.jpegRozwijamy projekt medialny w lokalu środowiska narodowego w Rzeszowie, pod nazwą "Patriotyczne Podkarpacie". Jednym z kluczowych elementów projektu jest budowa nowego portalu, gdzie swoje miejsce znajdą zarówno programy typowo informacyjne jak i publicystyczne z udziałem gości, a także młodych nieznanych jeszcze szerzej lokalnych działaczy relacjonujący komentujący bieżące wydarzenia społeczno-polityczne zarówno z kraju jak i regionu.


Chcemy aby ten portal był naszym wspólnym dobrem. Razem damy radę go zrealizować!

d8ffb416f53d4156.pngPotrzebujemy jednak Twojej pomocy. Wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja z mediami w Polsce. Możemy obrażać się na zaistniałą sytuację lub brać sprawy w swoje ręce i oddolnie tworzyć alternatywę. Dlatego zdecydowaliśmy się ruszyć z projektem, która spełniałaby cele: kreowania lokalnych liderów oraz budowę patriotycznego środowiska.

Jak Ty możesz się zaangażować ?

🔶Promocja w sieci - musimy dotrzeć z inicjatywą do kogo się da. Subskrybowanie, udostępnianie, komentowanie i lajkowanie. Niestety bez tego nie damy rady.


🔶Dołączenie do kadry redaktorskiej - najlepiej z własnym pomysłem na program, bądź ekipy obsługującej studio. Chcesz zmierzyć się z kamerą? Złapać pierwsze szlify medialne? Zachęcamy każdego do spróbowania swych sił!


🔶Dzięki tej Zrzutce, dołącz do grona naszych PATRONÓW! Działamy na podstawowy sprzęcie (częściowo pożyczonym), planujemy dalsze inwestycje. Na dziś najważniejszą potrzebą jest pokrycie kosztów stałych jak wynajem lokalu, internet, rachunki i księgowość. Twoje wsparcie finansowe sprawi, że będziemy mogli się nieustannie profesjonalizować i dostarczać produkcje na najwyższym możliwym poziomie!Śledź nasze postępy na YouTube, Facebooku i Instagramie!


🔶YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCDyMBP3rwGCCr7t--wBgQg

🔶Facebook: https://www.facebook.com/patriotycznepodkarpacie

🔶 Instagram: https://www.instagram.com/patriotyczne_podkarpacie/Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

MZ
Mira Z.
200 zł
ZP
200 zł
JJ
Videosejm
150 zł
IW
Ireneusz Wnęk
100 zł
EI
Ewa i Artur
100 zł
GK
GRZEGORZ KUSEK
100 zł
AM
Adrian Matyjaszczyk
100 zł
MG
Marcin Gawle
100 zł
JM
Jan Mosdorf
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Lokalizacja

Lwowska 45A, 35-301

Rzeszów, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

863 876 zrzutek

i zebrali

760 225 085 zł

A ty na co dziś zbierasz?