id: dyt3fe

Rozliczmy PiS

Rozliczmy PiS

Nasi użytkownicy założyli 1 034 290 zrzutek i zebrali 1 100 129 620 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Zbliżamy się do pół miliona wyświetleń spotu na samym TikToku

  t9xN1wQ73FynbsPm.png

  Statystyka reklamy na Facebooku

  vDYbRv7T9p4KNXeC.png

  Ogólne wydatki na kampanię będą o wiele wyższe niż zebrana kwota z powodu słabego zainteresowania zbiórką

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Rząd PiS bombarduje nas codziennie fundowanymi z naszych podatków, kłamliwymi spotami. Wystarczy włączyć telewizję, by co kilka minut zobaczyć fundowany przez ministerstwa lub spółki skarbu państwa spot zachwalający "wspaniałe" sukcesy rządu PiS. Postanowiliśmy zagrać w ich grę i zacząć tworzyć oraz promować spoty ukazujące ich prawdziwą twarz. Niestety, to oni mają nasze miliardy, my możemy jedynie poprosić was o wsparcie, które wykorzystamy na budżet reklamowy spotów które tworzymy.


Stworzyliśmy już szybko zyskującą popularność stronę ListaAferPiSu.pl. Przed wyborami idziemy o krok dalej i ruszamy z kampanią społeczną „Rozliczmy PiS”. Pierwszy spot powstał za nasze prywatne środki, jednak by mógł trafić do wystarczającej liczby osób żeby zapewnić Polsce lepszą przyszłość po wyborach, potrzebny jest spory budżet reklamowy. Nasza strona nigdy nie została wsparta przez żadną organizację czy partię polityczną i gwarantujemy, że tak pozostanie. Jednak by nasza kampania odniosła skutek, potrzebujemy waszego wsparcia.

4uqw4hSshRvL9CED.jpgMy, normalnie obywatele, praktycznie codziennie dowiadujemy się, że wszystko czego potrzebujemy do normalnego funkcjonowania będzie o wiele droższe. Podwyżka cen prądu, opłat, codziennie rosnące ceny żywności, rekordowe ceny paliwa, skokowo rosnące składki ZUS, Nowy Ład i nowe podatki.To wszystko otrzymują uczciwie pracujący Polacy. Jednak jest pewna grupa której to wszystko nie dotyczy. Ich posłowie zakładają fundacje którym przyznawane są warte 5 milinów wille. Ich żony, rodziny czy znajomi, dostają pracę w radach nadzorczych państwowych spółek i zarabiają miliony! Ich wujkowie, kuzyni, bracia i instruktorzy narciarstwa, wygrywają państwowe przetargi i nagle stają się milionerami. Ich pałacyki remontowane są za państwowe pieniądze a kupione przez nich za 700 tys działki, ktoś kupuje za 15 mln. To właśnie oni odpowiadają, za to, że biedniejemy. Jednak los który nam zgotowali jest im zupełnie obcy. Bo czym jest 18% inflacja dla kogoś, kto zarabia miliony? Właśnie dlatego powstała ListaAferPiSu.pl, żeby codziennie informować Polaków o ich aferach i by stworzona przez nas lista osób które dorobiły się dzięki powiązaniom z PiS, informowała obywateli i ewentualną nową władzę, kto nieuczciwie dorobił się milionów.

PDvq5DXIswxLMScD.jpg

Powód jest prosty. Jeżeli nie będziemy walczyć o ten kraj, obudzimy się na drugiej Białorusi co stopniowo już jest realizowane.

A Jarosław Kaczyński zapowiadający przejęcie sądów po wyborach, tylko rozwiewa wątpliwości. Pamiętajmy też, że PiS wydaje miliardy na oszukiwanie obywateli i fałszowanie własnego wizerunku. Używają do tego TVP, reklam telewizyjnych sponsorowanych przez ministerstwa, reklam sponsorowanych przez spółki skarbu państwa, farm internetowych trolli i reklamy internetowej. Stworzenie tej kampanii pomoże przeciwstawić się tej propagandzie i może pomóc niezainteresowanym polityką osobom zauważyć, jak bardzo tracą na rządach Zjednoczonej prawicy!

Chcemy by nasze spoty, będące skondensowaną dawką wiedzy na temat wszystkich win rządu PiS, trafiły do milionów Polaków. Pragniemy by stało się to tuż przed wyborami, które rozstrzygną czy nasz kraj wróci na ścieżkę demokratyczną. Uważamy, że taka kampania jest niezbędna również z powodu niekompetencji opozycji w punktowaniu władzy. Z przykrością stwierdzamy, że kampania wyborcza przenosi się obecnie na TikToka, a jej poziom merytoryczny ukazuje, jak nisko inteligencje Polaków cenią nasi politycy.

vqXifupzjGJikFxl.jpg

Naszym celem jest rozliczenie polityków PiS i wszystkich powiązanych osób, które pomimo braku kompetencji zarabiały państwowe miliony dzięki swoim koneksjom. Wiele osób chce by politycy Zjednoczonej Prawicy przegrali wybory. Jednak nikt nie zdaje sobie sprawy z faktu, że nie będzie to dla nich żadna kara. Mają na swoich kontach miliony złotych i będą cieszyć się luksusem do końca życia. Ich dzieci często studiują i mieszkają za granicą więc nie będą martwić się spłacaniem zaciągniętych przez PiS długów ani inflacją i zapaścią gospodarczą. Planujemy kontynuować swoją pracę nawet po przegranych przez PiS wyborach i starać się wymusić na nowym rządzie rozliczenia obecnych rządzących i konfiskatę zarobionych w nieuczciwy sposób milionów. Rozliczenie tych rządów jest jedyną szansą na uczciwość przyszłych rządzących Polską partii!

j1gzGUrf1qEDPURu.jpg

-budżety reklamowe w internecie. Google Ads, Facebook Ads, Twitter Ads, Instagram Ads, TikTok ads,

-na produkcję kolejnych spotów, następnym planowanym przez nas jest spot informujący emerytów o wszystkich wskaźnikach ekonomicznych które pogorszyły się dla nich w czasie rządów PiSu. Chcemy pokazać o ile gorzej żyje się im za rządów PiS. W kolejnym spocie chcemy ukazać wszystkie jawne kłamstwa i manipulacje TVP.

-na reklamę w telewizji w przypadku osiągnięcia wystarczającego budżetu

-na wynagrodzenie dla pracowników tworzących spoty

-na inne rodzaje reklamy, takie jak ulotki, billboardy, reklama radiowa czy w prasie

B9RLNnbXlmsHkWI7.jpg

Nasza praca nad stroną i jej promowaniem trwa już kilka miesięcy. Nasz Facebook ma już 25 tysięcy obserwujących, strona jest na szczytowych listach w rankingach wyszukiwania i notuje dziesiątki tysięcy wejść. Cała nasza praca jest nieodpłatna, nie posiadamy żadnych sponsorów a na stronie nigdy nie było i nie będzie reklam.

Stworzyliśmy też spot którego koszt wyniósł kilka tysięcy złotych by wpłacający wiedzieli na co pójdą ich pieniądze.

Planujemy wydać też minimum tysiąc złotych na początkową reklamę spotu.

Planujemy też nagrodzić wpłacających. W momencie zakończenia zbiórki, spośród obserwujących naszą stronę FB wybierzemy tę, która wpłaciła najwięcej i otrzyma ona nowego iPhone'a 12 oraz specjalną koszulkę dla numeru 1 na liście wpłat. Kolejne 5 osób które wpłaciły najwięcej, również otrzyma specjalne koszulki ze swoim numerem na liście wpłat. Dodatkowo, każdy wspierający znajdzie się na liście patronów strony ListaAferPiSu.pl.

MFUVNnnJRwCRfp7X.jpg

Wszystkim wpłacającym z góry dziękujemy. Wiemy, że w obecnej sytuacji ekonomicznej naszego kraju, nie jest łatwo znaleźć na inne niż podstawowe potrzeby jednak środki z tej kampanii zostaną wydane w celu zmiany tej sytuacji. Zadbamy by targetem spotów były osoby starsze i słabo wykształcone, które łatwiej mogły ulec kłamliwej propagandzie rządu i TVP. Wszystkich którzy nie mogą wesprzeć naszej zbiórki prosimy o udostępnienie i pójście na wybory 15 października

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 60

JP
Jan Pawlacz
SZ
Slawek Zembrzycki
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
JP
Rychu Butapren
5 zł
JP
Luki Mejzasz
5 zł
JP
Beti Bydło
5 zł
JP
Antoś Macierenko
5 zł
JP
Prezes Polski
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków