id: dyxf88

Wspieramy zabezpieczenie pacjentów i lekarzy Szpitala Zachodniego

Wspieramy zabezpieczenie pacjentów i lekarzy Szpitala Zachodniego

741 zł 
z 10 000 zł
7%
zakończona 05.05.2020r
19 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

w2e43810d58e743a.jpegStowarzyszenie Europa i My we współpracy z partnerami zdecydowało uruchomić zbiórkę na rzecz walki z epidemią koronawirusa w powiecie grodziskim. Każdy może teraz pomóc zabezpieczyć pacjentów, personel medyczny i pracowników Szpitala Zachodniego im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim oraz inne służby walczące z COVID-19.


Wpłacając dowolną kwotę, przeznaczymy ją na zakup niezbędnych środków ochrony osobistej w postaci odzieży ochronnej jednorazowego użytku. Zgodnie z potrzebami przekazanymi przez dyrekcję szpitala planujemy zamówić i przekazać m.in.:

➡️ maseczki chirurgiczne

➡️ fartuchy flizelinowe

➡️ czepki,

➡️ ochraniacze na obuwie

➡️ kombinezony,

➡️ rękawiczki

➡️ płyny i żele dezynfekcyjne,

➡️ kremy ochronne


Drodzy mieszkańcy powiatu grodziskiego❗️


zachęcamy, do wsparcia naszego funduszu, wszystkich, którzy chcą razem z nami pomóc w walce z koronawirusem.


Do tej pory zaangażowaliśmy się w akcję szycia maseczek oraz przekazywania komputerów dzieciom, których nie stać na zakup sprzętu umożliwiającego naukę online. Mamy olbrzymie doświadczenie w udzielaniu wsparcia organizacjom pozarządowym i inicjatywom obywatelskim. Posiadamy status organizacji pożytku publicznego. Prowadzimy od lat programy dotacyjne Działaj Lokalnie, Mazowsze Lokalnie, organizujemy plebiscyt Żurawie Powiatu Grodziskiego, a także angażujemy seniorów w ramach Uniwersytet Trzeciego Wieku w Grodzisku Mazowieckim.


❤️ Zdrowie naszych bliskich jest najważniejsze. Działając lokalnie, od blisko 20 lat, wiemy, jak ważne są w takich chwilach obywatelskie inicjatywy, które służyć będą nam wszystkim.


❣️Zgodnie z uzyskanymi informacjami i przekazanymi nam potrzebami, zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć w pierwszym rzędzie na środki ochrony osobistej dla lekarzy i personelu medycznego. Jeżeli będą też takie oczekiwania, a kwota wystarczająca, także na sprzęt medyczny.


❣️Środki ochrony osobistej w postaci odzieży ochronnej jednorazowego użytku chcemy skierować do Szpitala Zachodniego. Jeżeli okaże się, że zgłoszą się do nas także inne jednostki wymagające wsparcia, takie otrzymają.


❣️Nasze działania konsultujemy z dyrekcją Szpitala Zachodniego i Starostą Grodziskim. Współpracujemy z Hufcem ZHP Grodzisk Mazowiecki, Stowarzyszeniem Geożaba oraz innymi organizacjami pozarządowymi.


Razem łatwiej. Dziękujemy za wsparcie.


Zespół Stowarzyszenia Europa i My

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

881 228 zrzutek

i zebrali

812 333 891 zł

A ty na co dziś zbierasz?