id: dyxf88

Wspieramy zabezpieczenie pacjentów i lekarzy Szpitala Zachodniego

Wspieramy zabezpieczenie pacjentów i lekarzy Szpitala Zachodniego

Nasi użytkownicy założyli 1 177 943 zrzutki i zebrali 1 231 175 873 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

w2e43810d58e743a.jpegStowarzyszenie Europa i My we współpracy z partnerami zdecydowało uruchomić zbiórkę na rzecz walki z epidemią koronawirusa w powiecie grodziskim. Każdy może teraz pomóc zabezpieczyć pacjentów, personel medyczny i pracowników Szpitala Zachodniego im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim oraz inne służby walczące z COVID-19.


Wpłacając dowolną kwotę, przeznaczymy ją na zakup niezbędnych środków ochrony osobistej w postaci odzieży ochronnej jednorazowego użytku. Zgodnie z potrzebami przekazanymi przez dyrekcję szpitala planujemy zamówić i przekazać m.in.:

➡️ maseczki chirurgiczne

➡️ fartuchy flizelinowe

➡️ czepki,

➡️ ochraniacze na obuwie

➡️ kombinezony,

➡️ rękawiczki

➡️ płyny i żele dezynfekcyjne,

➡️ kremy ochronne


Drodzy mieszkańcy powiatu grodziskiego❗️


zachęcamy, do wsparcia naszego funduszu, wszystkich, którzy chcą razem z nami pomóc w walce z koronawirusem.


Do tej pory zaangażowaliśmy się w akcję szycia maseczek oraz przekazywania komputerów dzieciom, których nie stać na zakup sprzętu umożliwiającego naukę online. Mamy olbrzymie doświadczenie w udzielaniu wsparcia organizacjom pozarządowym i inicjatywom obywatelskim. Posiadamy status organizacji pożytku publicznego. Prowadzimy od lat programy dotacyjne Działaj Lokalnie, Mazowsze Lokalnie, organizujemy plebiscyt Żurawie Powiatu Grodziskiego, a także angażujemy seniorów w ramach Uniwersytet Trzeciego Wieku w Grodzisku Mazowieckim.


❤️ Zdrowie naszych bliskich jest najważniejsze. Działając lokalnie, od blisko 20 lat, wiemy, jak ważne są w takich chwilach obywatelskie inicjatywy, które służyć będą nam wszystkim.


❣️Zgodnie z uzyskanymi informacjami i przekazanymi nam potrzebami, zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć w pierwszym rzędzie na środki ochrony osobistej dla lekarzy i personelu medycznego. Jeżeli będą też takie oczekiwania, a kwota wystarczająca, także na sprzęt medyczny.


❣️Środki ochrony osobistej w postaci odzieży ochronnej jednorazowego użytku chcemy skierować do Szpitala Zachodniego. Jeżeli okaże się, że zgłoszą się do nas także inne jednostki wymagające wsparcia, takie otrzymają.


❣️Nasze działania konsultujemy z dyrekcją Szpitala Zachodniego i Starostą Grodziskim. Współpracujemy z Hufcem ZHP Grodzisk Mazowiecki, Stowarzyszeniem Geożaba oraz innymi organizacjami pozarządowymi.


Razem łatwiej. Dziękujemy za wsparcie.


Zespół Stowarzyszenia Europa i My

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

FG
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
CL
conde
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MP
Małgorzata Pawłowska
50 zł
LT
Lukasz Trojanowski
50 zł
PK
Paulina Kłos
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
BE
Bernard
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków