id: dz34xr

Fundacja Praw Medyka

Fundacja Praw Medyka

Nasi użytkownicy założyli 1 166 704 zrzutki i zebrali 1 213 500 381 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nie brakuje różnego rodzaju podmiotów – od organów państwowych, poprzez prywatne fundacje i stowarzyszenia – zajmujących się prawami pacjenta. A kto zajmuje się prawami medyka? To pytanie ma właściwie charakter retoryczny, gdyż specjalistów w tej dziedzinie – nomen omen – jest jak na lekarstwo. Fundacja Praw Medyka powstała po to, aby zmienić ten stan rzeczy. Chcemy – na różnych polach, zwłaszcza prawnym i wsparcia psychologicznego – działać na rzecz wszystkich pracowników ochrony zdrowia. Na dobry początek powołaliśmy dwa programy: Rozwoju Prawa Medycznego oraz LexBulans. U na każdy medyk znajdzie niezbędne wsparcie. Dwa wskazane programy - a warto podkreślić, że LexBulans daje całodobową możliwość konsultacji z prawnikiem przez każdego Medyka - powstały dzięki zaangażowaniu naszych przyjaciół. Jednak chcemy rozpocząć także działalność na dużo szerszą skalę, a to wymaga środków.


Nasze plany na najbliższą przyszłość obejmują powołanie nowego programu "Przyjaciel Medyka", w którym medyk oskarżony o błąd w sztuce uzyska wsparcie prawnika i eksperta w zakresie medycyny/nauk o zdrowiu, którzy pomogą mu bronić swoich praw. Mamy także zamiar wydać ogólnodostępny poradnik dla medyków, w którym znajdą odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące ochrony ich uprawnień - zarówno w odniesieniu do pacjentów, jak i pracodawców.


Ponieważ - dzięki uprzejmości naszych przyjaciół - udało się nam znacznie zminimalizować początkowe koszty działalności (siedzibę udostępniło nam małżeństwo medyków z Podkarpacia, a stronę internetową na razie dzielimy ze spółką Med&Lex), zbieramy obecnie darowizny na rozpoczęcie wspomnianych powyżej projektów. Oczywiście liczy się każdy grosz:)


Gdyby byli Państwo szerszej zainteresowani naszą działalnością zapraszamy na stronę: https://medilex.com.pl/index.php/fundacja-praw-medyka/, gdzie na bieżąco będą pojawiać się informacje o naszych inicjatwych. Natomiast najprostszą formą kontaktu z nami, to napisanie do nas na adres: [email protected].

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 35

MB
Marek Berecki
2 400 zł
 
Dane ukryte
4 000 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
AB
Anna Bąk
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!