id: dzcnku

Drony dla ZSU - Fundusz dronowy dla Ukrainy

Drony dla ZSU - Fundusz dronowy dla Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 958 919 zrzutek i zebrali 966 689 217 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Chcielibyśmy pokazać Wam, co już zrobiliśmy. Pięć dronów Mavik 3 za cenę prawie 50.000 złotych już pracuje w Ukrainie. Dotarły z nami na pierwszą linię frontu kilka dni temu, ale ze względów bezpieczeństwa nie mogliśmy od razu o tym poinformować, tylko dopiero po zakończeniu misji. Drony pracują: pod Kupiańskiem, pod Bachmutem oraz pod Awdijiwką i pod Marinką. Czyli wszędzie tam, gdzie bardzo ich potrzeba np. do rozpoznania lub do poszukiwania rannych na polu walki. Dziękujemy!


  Czekamy na kolejne 5 dronów, bo już je zamówiliśmy. W ciągu dwóch tygodni powinny być u nas, a na początku kwietnia w Ukrainie. Działamy dalej! Więcej info znajdziecie też pod TYM LINKIEM. Dziękujemy za wsparcie!


  CgvGL77NfX0JPtdF.jpgxN8rqfASntK5vVD5.jpgH9q69hRcMR4cqDVj.jpgfPIXFrWiF8ZiRRV2.jpghRSJrxgFj9JF4BWd.jpgdJViekHUndAhpcMb.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zbieramy na kolejne drony dla Sił Zbrojnych Ukrainy. Wiemy o tym, że sytuacja na froncie nie jest łatwa, by nie powiedzieć, że jest bardzo trudna. Wojna w Ukrainie od pewnego czasu nazywana jest pierwszą w historii ludzkości wojną dronów. Kilka tysięcy tych urządzeń patroluje tereny przyfrontowe nieustannie. Wiele z nich jest zestrzeliwanych albo gubią się ze względu na wiatr, czy urządzenia zagłuszające. Im więcej ich w powietrzu, tym bezpieczniejsza jest Ukraina i jej mieszkańcy.


Wiele jednostek ZSU z uwagi na krytyczną sytuację z zaopatrzeniem oraz w związku z tym, że wroga technika jest silniejsza, bo np. może prowadzić działania nocą, zwraca się do nas z prośbami o zakup nowoczesnego sprzętu zawierającego kamery termowizyjne.


Dotychczas w drony o wartości blisko 200 tysięcy złotych wyposażyliśmy już 8. pułk Sił Specjalnych Ukrainy, a także 47. Brygadę Szturmową ZSU. Efekty tych zrzutek możecie zobaczyć tutaj:


https://zrzutka.pl/gbttwf

https://zrzutka.pl/vadmsb

https://zrzutka.pl/svahyv


Teraz o pomoc w zakupie tego sprzętu na wagę życia zwróciły się do nas elitarne jednostki ZSU. 93. Brygada i jej Batalion "Skała", walczący obecnie pod Bachmutem prosi o NIEZWŁOCZNY zakup jednego drona z termowizją DJI Matrice 30T, który ma służyć m.in. poszukiwaniu rannych oraz rekonesansowi. O drugiego takiego drona prosi nas Pułk AZOV, także broniący TERAZ Bachmutu.


Poza tym o mniejsze drony DIJ Mavic 3 prośby wysłali do nas 3. Pułk Sił Specjalnych Ukrainy - potrzebne im dwie sztuki (jeden na Kupiańsk, drugi na Nową Kachuwkę), specjalsi spod Charkowa proszą o jedną sztukę, 35. Brygada piechoty morskiej spod Awdiijwki, a także Stepowe Wilki z Zaporoża - po jednej sztuce.


Drony to nie czołgi, wiemy to. Jednakże mogą znacząco polepszyć sytuację obrońców Ukrainy. O tym marzymy. Wiemy, że cuda się zdarzają i wiemy, że możemy je sprawiać tylko razem. Stepowe Wilki to jednostka, która straciła najmniej dronów w całej Ukrainie. Obsługuje je nasz przyjaciel ze Lwowa ps. Matematyk:


https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jedyny-taki-oddzial-w-ukrainie-kozacy-z-zaporoza-modla-sie-i-strzelaja/3pp2xrh


Zebrane w tej zbiórce pieniążki przeznaczymy w całości na zakup dronów, a także na pokrycie kosztów ich transportu na front. Ewentualna nadwyżka w zbiórce pozwoli nam na zakup kolejnych dronów i dalszą działalność naszej Fundacji i realizację jej celów statutowych, jakimi są pomoc Ukrainie w walce o wolność oraz wsparcie ofiar tej okrutnej wojny.


Za naszą pracę od roku nie pobieramy żadnego wynagrodzenia, a w naszej Fundacji nie jest zatrudniona żadna osoba. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczamy na pomoc Ukrainie.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1534

JK
Jarosław K.
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
20 zł
HO
Jakub Wędrowycz
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
ŁS
Luki
PK
Przemysław
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 57

 
2500 znaków
 • HO
  Jakub Wędrowycz

  Do tych wszystkich, którzy mówią, że to nie nasza wojna. To jest NASZA wojna. Jak nie wierzycie obejrzycie bluzgi wobec Polski kacapskiego propagandysty Sołowiowa. Kacapy potrafią tylko terroryzować, mordować, gwałcić i rabować. Dlatego wspieram jak mogę ukraińską armię bo wiem, że w ten sposób jednocześnie bronię Polski.

  300 zł
 • HO
  Zły, wredny i zmęczony

  Z polecenia Mateusza Lachowskiego.
  Ukrainie dla zwycięstwa, a kacapom na pohybel.

  100 zł
 • Łukasz Śmiejkowski

  Tym razem za setki dzieci i kobiet w teatrze w Mariupolu, nigdy nie zapomnimy, macie wy czerwone bandyckie skurwysyny !!!
  Prośba, niech każdy kto wpłaca udostępni na facebook'u 💪

  229 zł
 • HO
  Jakub Wędrowycz

  Im więcej dronów w rękach żołnierzy ukraińskich, tym szybszy koniec kacapów.
  Ku pamięci polskich ochotników poległych w obronie Ukrainy.
  Za Naszą i Waszą Wolność - dla Polaka to nadal nie są puste słowa.

  300 zł
 • Łukasz Śmiejkowski

  Jeszcze 1 prośba - kochani, którzy wspieracie - niech każdy z nas udostępni tą zrzutkę. Czym więcej udostępnień, tym większy zasięg. A bić bolszewika trzeba !