id: dzcnku

Drony dla ZSU - Fundusz dronowy dla Ukrainy

Drony dla ZSU - Fundusz dronowy dla Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 233 158 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności8

 • Byliśmy pierwszymi, którzy w październiku 2023 roku, dzięki Waszemu wsparciu, dostarczyli do oblężonej Awdijiwki dwa drony. To były pierwsze dwa dni szturmu na miasto, więc jechaliśmy ile sił w samochodach, ale się udało. Drona otrzymali żołnierze z oddziału sił specjalnego przeznaczenia i przekazali go 110. Brygadzie ZSU.


  VkVObC99Ptc7rV6I.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zbieramy na kolejne drony dla Sił Zbrojnych Ukrainy. Wiemy o tym, że sytuacja na froncie nie jest łatwa, by nie powiedzieć, że jest bardzo trudna. Wojna w Ukrainie od pewnego czasu nazywana jest pierwszą w historii ludzkości wojną dronów. Kilka tysięcy tych urządzeń patroluje tereny przyfrontowe nieustannie. Wiele z nich jest zestrzeliwanych albo gubią się ze względu na wiatr, czy urządzenia zagłuszające. Im więcej ich w powietrzu, tym bezpieczniejsza jest Ukraina i jej mieszkańcy.


Wiele jednostek ZSU z uwagi na krytyczną sytuację z zaopatrzeniem oraz w związku z tym, że wroga technika jest silniejsza, bo np. może prowadzić działania nocą, zwraca się do nas z prośbami o zakup nowoczesnego sprzętu zawierającego kamery termowizyjne.


Dotychczas w drony o wartości blisko 200 tysięcy złotych wyposażyliśmy już 8. pułk Sił Specjalnych Ukrainy, a także 47. Brygadę Szturmową ZSU. Efekty tych zrzutek możecie zobaczyć tutaj:


https://zrzutka.pl/gbttwf

https://zrzutka.pl/vadmsb

https://zrzutka.pl/svahyv


Teraz o pomoc w zakupie tego sprzętu na wagę życia zwróciły się do nas elitarne jednostki ZSU. 93. Brygada i jej Batalion "Skała", walczący obecnie pod Bachmutem prosi o NIEZWŁOCZNY zakup jednego drona z termowizją DJI Matrice 30T, który ma służyć m.in. poszukiwaniu rannych oraz rekonesansowi. O drugiego takiego drona prosi nas Pułk AZOV, także broniący TERAZ Bachmutu.


Poza tym o mniejsze drony DIJ Mavic 3 prośby wysłali do nas 3. Pułk Sił Specjalnych Ukrainy - potrzebne im dwie sztuki (jeden na Kupiańsk, drugi na Nową Kachuwkę), specjalsi spod Charkowa proszą o jedną sztukę, 35. Brygada piechoty morskiej spod Awdiijwki, a także Stepowe Wilki z Zaporoża - po jednej sztuce.


Drony to nie czołgi, wiemy to. Jednakże mogą znacząco polepszyć sytuację obrońców Ukrainy. O tym marzymy. Wiemy, że cuda się zdarzają i wiemy, że możemy je sprawiać tylko razem. Stepowe Wilki to jednostka, która straciła najmniej dronów w całej Ukrainie. Obsługuje je nasz przyjaciel ze Lwowa ps. Matematyk:


https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jedyny-taki-oddzial-w-ukrainie-kozacy-z-zaporoza-modla-sie-i-strzelaja/3pp2xrh


Zebrane w tej zbiórce pieniążki przeznaczymy w całości na zakup dronów, a także na pokrycie kosztów ich transportu na front. Ewentualna nadwyżka w zbiórce pozwoli nam na zakup kolejnych dronów i dalszą działalność naszej Fundacji i realizację jej celów statutowych, jakimi są pomoc Ukrainie w walce o wolność oraz wsparcie ofiar tej okrutnej wojny.


Za naszą pracę od roku nie pobieramy żadnego wynagrodzenia, a w naszej Fundacji nie jest zatrudniona żadna osoba. Wszystkie zebrane fundusze przeznaczamy na pomoc Ukrainie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
Oryginalna naszywka 30. Brygady SZU
Dla zachęty wystawiam na licytację oryginalną, wyszywaną naszywkę 30. Brygady SZU, podarowaną mi przez chłopaków pod Bachmutem w 2022 roku.Cena wywoła...

Cena końcowa

350 zł

Ilość licytujących: 6

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Flaga 30 samodzielnej brygady zmechanizowanej
Flaga 30 samodzielnej brygady zmechanizowanej z autografami żołnierzy.Chłopaków z 30-stki wspieramy od samego początku pełnoskalowego konfliktu. Na ch...

Cena końcowa

1050 zł

Ilość licytujących: 4

Zakończona

Wpłaty 3309

preloader

Komentarze 135

preloader